This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MŁODYCH,ZDOLNYCH I SUMIENNYCH STUDENTÓW PROSZĘ O K

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulka

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 1:44 pm    Temat postu: MŁODYCH,ZDOLNYCH I SUMIENNYCH STUDENTÓW PROSZĘ O KONTAKT!!! Odpowiedz z cytatem

Witam!!!Jestem uczennicą II klasy LO i poważnie myśle o karierze architekta.Proszę Was o wszelkie informacje dotyczące tego,co muszę zrobić(do czego się przyłożyć-mam w końcu jeszcze 2 lata)aby dostać się na te studia,jakie podręczniki,czasopisma polecacie,by mieć dość dobre pojęcie o architekturze...No i najważniejsze-z czego trzeba zdać mature i jak wyglądają egzaminy wstępne...Proszę o wszelkie informacje(także kontakt e-mail i gg).Z góry bardzo dziękuję Laughing
Dai

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze przejrzyj to forum. Jest tu sporo odpowiedzi na twoje pytania.

Potem zdecyduj się na jaki wydział chcesz sie dostać (w jakim mieście) bo w każdym jest trochę inny rysunek, czasami są modele itp. A potem poszukaj odpowiedzi na tym forum, poczytaj o wstępnych do Krakowa itp. O czasopismach też tu jest, o ksiazkach też cos widziałam.

dzisiaj mam Dzień Dobroci
http://forum.wydzial-architektury.com/viewtopic.php?t=889 o książkach
http://forum.wydzial-architektury.com/viewtopic.php?t=830 lub o czasopisamch Wink
http://forum.wydzial-architektury.com/viewtopic.php?t=659&start=0 gdzies tudiować i dlaczego
http://forum.wydzial-architektury.com/viewtopic.php?t=869 ile czasu na rysunek
http://forum.wydzial-architektury.com/viewtopic.php?t=861 pare pytan o byciu studentem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paulka

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 2:54 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

[/b]Dzięki bardzo:)
Ty pewnie studjujesz w Krakowie.Wiele już się dowiedziałam.z tego co przeczytałam polskie WA wyglądają następująco:
1 Warszawa
2 Kraków
3 Poznań
Nie mylę się?Proszę napisz jeszcze coś o sobie:O Twoim kursie,maturze,jak sobie radzisz na studjach...
Jeszcze raz wielkie dzięki:)
Dai

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków powinien być na 1 miejscu! XD

Mój kurs to tajemnica Wink Był zwyczajny, roczny tzn październik-czerwiec. Bylo nas czworo (od poczatku do konca) i się podostawalismy. Kumple wypadli chyba lepiej ode mnie Wink

Zdawałam wtedy jak była stara matura. I ona jakos niespecjalnie się liczyła. Ważny ejst dobry rysunek. Zawsze tak było Wink

A jak radzę sobie na studiach? średnią mam powyżej 4,0. Ale na WA PK jest średnia ważona wiec jeśli np z projektowania dostanę ocene gorszą o pół stopnia to mi już sporo leci w dół srednia, bo projektowanie ma 8 punktów a nastepne-budownictwo 4 (i reszta odpowiednio mniej).
A zapiernicz jest momentami taki, ze nie wiesz czy skakać przez okno czy się pwoiesić Wink Ale jak na razie w ciagu 2 lat tylko raz siedziałam do rana nad projektem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolw

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze to nie dyplomatyczne ale kraków z tego co ja sie orientowalem jest gorszy od wroclawia. no a opinie na ty forum poznaj gruntownie, ale niech nie bedze twoje jedyne zrodlo inforacji bo to srodowisko jak kazde jest w jakims stopnu zmanierowane. jak najwiecej zobacdz saodzielnie, jak bedzesz na wycieczce szkolenj to nie idz na piwo tylko odwiedzaj wydzly, wbijaj sie gdze tylko mozna, nie wstydz sie sudentów, rozawiaj z nimi. ja tak robilem i wiekszosc chetnie ze mna gadala....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Ubiqe

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ija polecam Gliwice studiuje tam. i jest pełny luzzzz, w bufecie obok ciebie siedzi Zagała, w oddali majaczą sylwetki Dudy i Zubela. żyć nie umierać. Jezeli chodzi o mieszkaniówkę, są tu naprawdę wspaniali fachowcy, zapomniał bym o Janie Kubecu, zdobywającym liczne nagrody i wyróżnienia międzynarodowe. Do tego znajdująca się w Katowicach Galeria Architektury SARP comiesiac ma jakieś atrakcje dla studentow i architektow. wiec w jednym miesiacu sa wykladu Kasa Osterhooisa z holenderskiej ONL, potem Jordi Baas. nie mowiąc o poslkich architektach, jak Inarko, KWK Promes, Domicz. do tego liczne wystawy. Mówiąc o wydziale nie wolno zapominać o studentach. A oni świadczą o poziomie uczelni, wiec sa wygrane w ostatnim konkursie architektury-muratora, liczne wyróżneinia w konkursach designerskich, na samochody, meble, wnętrza, tego mozna by wymieniać, studenci są u nas zdolni, a minusy? jasne ze są, np Pan z xera<pozdrawiam go:)> ,czasami 3ba dluuugo czekac na konsultacje, ale to chyba norma. no i nie zawsze łatwe dogadywanie sie z prowadzacymi, ale niekiedy daje to naprawde dobre efekty:p
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: