This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KURSY RYSUNKU - POLAND (temat zbiorczy o kursach!)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isi

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 3:05 pm    Temat postu: Re: ...:::::::: prosze odpowiedzcie!!!!!!! ::::::........... Odpowiedz z cytatem

ollas88 napisał:
>>>>>>>> http://www.rysowanie.eskk.pl/ <<<<<<<<<<<<<

co myslicie o tym??!!!!!!! kurs rysunku w ESKK w domu .....
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

jako hobby to moze byc, a jednak aby dobrze sie przygotwac na egz to trzeb zywej osoby co cie tego nauczy i duzo wlasnej pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Tanika

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Ja mam takie pytanko czy na kursach można nauczyć sie rysunku tak "od podstaw" tzn chodzi mi o to ze ja interesuje sie architekturą wnętrz ale z rysunkiem jest u mnie słabo, jakiś większych wrodzonych zdolności nie mam więc stąd moje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tanika

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no ile takie kursy kosztują np. we wspomnianym wcześniej Koletku

będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
pozdrawiam
Powrót do góry
Isi

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanika napisał:
a no ile takie kursy kosztują np. we wspomnianym wcześniej Koletku

będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
pozdrawiam
zapewne wiecej niz srednia krajowa Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
herilda

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ja chodzilam to placilam 460zl za miesiac (czy cos kolo tego), 1raz w tygodniu przez 4godziny zegarowe + raz w tygodniu mozna bylo za darmo przyjsc i rysowac martwa nature. po egzaminach jezeli ktos sie nie dostal a byl naprawde dobry z rysunku mogl chodzic przez rok za darmo, a reszta ( nie wiem czy wszyscy) za polowe ceny.
naprawde polecam, gdybym miala jeszcze raz wybierac kurs rysunku to nie zastanawialabym sie nawet, nie zaluje zadnej zlotowki wydanej na ten kurs Smile
ps. to nie reklama to moja subiektywna opinia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, to dawno tam byłaś. Ja słyszałam że ostatnio biorą coś ponad 700zł, a poza tym za ostatni miesiąc kursu kaucję, chyba połowę tej kwoty, co skazuje ostatecznie na ten kurs i jeżeli chce się zmienić to traci się kaucję.
A i tak mój kolega zdawał od nich uczył się 3 lata i co 3.5 i 4, po 3 latach nauki.
No przyznam że podobno są dobrzy, ale straszna nerwówka tam jest.
To że chodzi sie za free to też jakaś lipa, z tego co wiem to płaci się normalnie za kurs, chyba, że ktoś nie dostanie się z winy prowadzących, a jak już sobie tak chodzi to i tak nie robią mu za to korekt, bo za free.
W sumie taka jest prawda, że z stamtąd też ludzie sie nie dostają i wiedzą o tym Ci którzy faktycznie się nie dostali.
Powrót do góry
berq

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku raz w tygodniu na Koletek kosztowało 470 zł. W tym roku ma być podobnie. Tak dostałem w mailu.

Wybiera się ktoś tam w tym roku w ogóle?
Powrót do góry
herilda

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno ktos sie wybiera bo zawsze jest wiecej chetnych niz miejsc:) a co do chodzenia za darmo to jest cos takiego a przynajmniej bylo przez ladnych kilka lat i nie wtedy kiedy "nie dostalo sie z winy prowadzacyc" bo niby co to ma znaczyc ze z ich winy sie ktos nie dostaje? jak kos sie nie dostal a byl dobry to poprostu chodzil przez rok za darmo i mial normalne korekty. oceny jednej osoby nie swiadcza o poziomie kursu tylko o tym ze sie poprostu pomysl na rysunek nie koniecznie spodobal komisji, a te oceny ktore podalas wcale zle nie sa Smile co do nerwowki to sie zupelnie nie zgadzam, prowadzacy cisna zeby robic jak najwiecej pra w domu ale przeciez to jest w interesie kazdego kursanta zeby jak najwiecej rysowac:) a atmosfera na kursie jest super, o czym swiadczy np to ze mnostwo osob kore go skonczylo dalej odwiedza koletek Smile ale koniec tego wychwalania Razz
Powrót do góry
berq

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że KTOŚ się wybiera to wiem, tylko pytam się, czy ktoś z forum oprócz mnie...

Cóż, że brakuje miejsc to wiem, więc nie ryzykowałem i zapisałem się już w czerwcu Wink
Powrót do góry
maka

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o Horyzoncie w Krakowie?
P.R.O. Horyzont

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Jestem jednym z nauczycieli w tej pracowni. Mógłbym tu zachwalać nasz kurs i pluć na konkurencję. Tak jak inni mamy wysoką zdawalność, przystępna cenę, miłą atmosferę etc. Nie można tego jednak ocenić na odległość, trzeba sprawdzić samemu Smile To co nas wyróżnia, i to w skali ogólnopolskiej, to własny podręcznik do rysunku, który wydaliśmy kilka dni temu. Może nie jest to argument, który przekonuje każdego, ale spytajcie na innych kursach, czy mają swój podręcznik Very Happy
Powrót do góry
maka

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile kosztuje taki kurs miesięcznie i ile jest godzin tygodniowo?
Faust

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
w Bytomiu jest Politechnika która ma oddziały Politechniki Śląskiej i są w niej też kursy rysunku pod egzamin
Czy ktoś wie cokolwiek o tych kursach?
tzn kto je prowadzi i czy można je polecić?
Powrót do góry
StrefaRysunku

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurs rysunku odbywa się także w Bydgoszczy. A ktoś pisał że tam nic nie ma. Szczegóły na www.strefarysunku.pl
carrie

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej a jak to wygląda we wroclawiu? nikt nie podał i nie polecił kursu rysunku z wrocławia? ktoś ma jakieś propozycje?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: