This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KURSY RYSUNKU - POLAND (temat zbiorczy o kursach!)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomeG

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 1:38 pm    Temat postu: KURSY RYSUNKU - POLAND (temat zbiorczy o kursach!) Odpowiedz z cytatem

Tak myślałem sobie i myślałem i wymyśliłem że fajnym udogodnieniem byłoby stwporzenie tematu gdzie zawarte byłyby wszystkie informacje o kursach dla nowicjuszy...
Przy okazji, może i dla innych byłoby to dość interesujące, jak szybko jakies nowe "pseudoszkółki" powstają...

Zamieszczajmy tutaj informacje obiektywnie, z tymże na największa uwagę zasługuje... hehe Razz

Oto co wiem ja:

Kraków:

1) "Koletek" - wg wielu (w tym także i mnie) jedyna licząca sie szkoła w naszym mieście choć jest ich tutaj coraz więcej.Przyjemnie, zorganizowanie i ciekawie. Uczą nie tylko jak zdawać w Krakowie ale i w całej Polsce. POLECAM!!!

http://www.studiorysunku.pl/

Warszawa:

2) "Domin" - szkoła także na bardzo wysokim poziomie, z tymże tutaj widzę spory nacisk jest kladzoiny na inne techniki niż ołówek. Dużo koloru...

http://www.domin.pl/

Więcej kursów "niepamiętam" a przy okazji pozdrawiam i zachęcam do dodawania nowych, ale nie błachych informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ubiqe

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedlugo dam adres do strony z gliwicami, tylko go znajde....
1rok

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 12:55 pm    Temat postu: Horyzont Odpowiedz z cytatem

Ja chodzilem do Horyzontu, dostalem sie po roku i czekam teraz na studia.
Ogolnie jestem zadowolony, chociaz obojetnie gdzie uczysz sie rysunku, trzeba wlozyc duzo pracy i wysliku, nie mowiac juz o posiweceniach. ja musialem caly rok, wsyztskie soboty posiwecic na kurs, ominely mnie wszystkie imprezy, ale chyba warto bylo, Krakow w pewnym momencie znudzil mi sie, ale jestem zadowolony (teraz) nawet nie chce myslec co by bylo gdbym sie nie dostal. Strata kasy, czasu i ... zachodu.

www.kurs.rysunku.prv.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ubiqe

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nawet jakbym raz sie nie dostał, to bym spróbował ponownie:P
mofd

PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa:
http://szkola-rysunku.pl
Baaardzo miła i profesjonalna szkoła :) Prowadzący z najwiekszej szkoły w Warszawie ale tym razem zajęcia prowadzą w małych grupach, dużo korekt, mają czas dla każdego. Stawiają na dobry warsztat a nie ściemę. Siedzą nad każdym do upadłego więc zdawalnośc wysoka :)
Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
ślimak

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż rozwijamy naszą działalność!!! Smile
Od tego roku szkolnego/akademickiego kurs "na Koletku" rusza również w Lublinie!!!
W ten sposób nasze zajęcia stają się bardziej dostępne dla osób ze wschodniej Polski.

Zapraszamy do kontaktu w Lublinie Arrow
081.527.42.05
0605.123.551
0607.980.878

oraz oczywiście w Krakowie Arrow
012.413.09.89
0601.818.615
0601.818.614
i na stronę
http://www.studiorysunku.pl

ŻÓŁTA KARTKA DLA ŚLIMAKA ZA REKLAME KURSU KOLETEK NA WSZYSTKICH MOŻLIWYCH FORACH W-A.PL
Kazek K

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm sporo tu reklam... Smile
Za niedługo wyślemy wszystkim faktury Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dharmofska

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.labirynt.pl
Ubiqe

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek K napisał:
Hmm sporo tu reklam... Smile
Za niedługo wyślemy wszystkim faktury Twisted Evil

i dobrze! Twisted Evil
ollas88

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 8:20 pm    Temat postu: B Y D G O S Z C Z Odpowiedz z cytatem

wie ktos cos na temat kursów w bydgoszcz??!!! jest jakies na WSG ale czy dobry???!!!!!!!!!! mam jeszcze 3 lata na przygotowanie ale juz teraz mysle i konbinuje: chodze na zajecia z rysunku do pałacu młodzieży. z góry dzieki za odp!
Powrót do góry
ollas88

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 6:40 pm    Temat postu: ...:::::::: prosze odpowiedzcie!!!!!!! ::::::............ Odpowiedz z cytatem

>>>>>>>> http://www.rysowanie.eskk.pl/ <<<<<<<<<<<<<

co myslicie o tym??!!!!!!! kurs rysunku w ESKK w domu .....
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Powrót do góry
Różokrzyż

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden kurs nie zastąpi żywego nauczyciela, który wytłumaczy, pokaże jak wykonywac technikę kreska po kresce... to nie to samo, naprawdę.
Powrót do góry
ollas88

PostWysłany: Czw Gru 01, 2005 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Żaden kurs nie zastąpi żywego nauczyciela, który wytłumaczy, pokaże jak wykonywac technikę kreska po kresce... to nie to samo, naprawdę."

wiem wiem ale problem w tym ze nie slyszalem w bydgoszczy o zadnym kursie rysunku:( ;/ jest na WSG http://www.wsg.bydgoszcz.pl/studia-aiu_charakterystyka.htm jednak to jest propozycja na klase maturalna a ja jestem w 2 klasie technikum i chcce juz teraz dzialac! wiec moze takie kurs w eskk bylby dobry?? pomożcie!!Sad
Powrót do góry
Darek77

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad

Ostatnio zmieniony przez Darek77 dnia Nie Wrz 16, 2007 6:00 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
ślimak

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posłuchajcie w końcu moderatora/animatora strony i przestańcie się tu reklamować

Ostatnio zmieniony przez ślimak dnia Pon Lut 20, 2006 6:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: