This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kukasz

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak chce jak wy, jak dotad mialem z pania dziekan doczynienia juz kilka razy i skutecznosc w zalatwieniu sprawy jest znikoma. W dodatku sie do mnie nie usmiecha. Taki widac juz moj los :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
MollyArch

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie u mnie na roku to w większości banda buraków i do tego 40% dzieci architektów i budowlańców.parcie do kariery u mnie objawiło się nei dlatego zę jest nas dużo na roku i że jest konkurencja niby ale dlatego że ja nie mam w rodzinie ani architektów ani budowlańców więc sama musze pracować na swoje nazwiskol.od 2 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz to moja największa zyciowa pasja i to najbardziej kocham.współpracuje z dwoma boirami projektowymi w gdańsku i gdyni.ostatnio dostałam też oferte pracy w firmie która buduje sea towers w gdyni ale nie mam na to czasu bo 3ci rok to jeszcze za dużo zajęć ale już od 4tego zaczynam roczną praktyke budowlaną do przyszłych uprawnień.obecnie na budowie sea towers robie zaległą praktyke budowlaną z pierwszego roku:) jedyne czego pragne to skończyć te pieprzone studia bo one mi blokują tylko czas który mogłabym poświęcić na stworzenie własnego studia wnętrz a tak dopiero będę mogła je otworzyć na 5tym roku:(
to tyle na tyle:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
zagatka

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako czlonek bandy burakow z czwartego roku, musze powiedziec, ze nam burakom studia na archiPG sie bardzo podobaja...;) Uwazam, ze wydzial jest swietny, a jesli chodzi o wykladowcow, to moim zdaniem maja bardzo dobre podejscie do studentow. Nie traktuja nas jak wielkiej masy, ale potrafia na kazdego spojrzec z osobna, pamietaja nazwiska, prace, projekty, az sie czasem sama dziwie jak oni to robia. Nie wiem jak jest w Szczecinie, ale na pewno bym sie nie zamienila. A jesli sie ktos waha nad przeniesieniem, to najlepiej na pol roku zalatwic na probe i zostac na dluzej albo wrocic:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raviel

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z zagatka ze to nie jest tak ze wykladowcy nas nie pamietaja

a im wyzej jestes tym sa dla ciebie milsi i zaczynaja traktowac cie jak czlowieka Wink poza tym wydaje mi sie ze tak naprawde to "oni" traktuja cie tak jak ty ich...

naprawde nie zaluje ze jestem tu a nie gdzie indziej nawet jesli czasem ktos stwierdzi ze jestesmy banda burakow Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
MollyArch

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim założeniem nie było nikogo obrazić po prostu mam takie odczucia w kontaktach z częścią ludzi na roku no cóż może to moja wina że ne potrafiłam się zintegrować z ludzmi którzy byli już popakowani w paczki i nawet nie chcieli przyjąć nowych osób do swojego towarzystwa dlatego właśnie mam takie a nie inne zdanie na temat niektórych osób u nas na roku i tyle.ktoś może poczuć się urażony i odbierać to osobiście ale każdy może odbierać to jak chce wyraziłam swoją opinie ogólnikowo a jeśli ktoś czuje lub ne czuje się burakiem to już jego indywidualna sprawa;)
opinie o niedostępności wyraziłam też z perspektywy osoby która przyszła tu po pierwszym roku i spotkała sie z takim murem! np.fiszka albo wysocki.było to potworne starcie 2 światów tego co pamiętałam ze szczecina i cudownych wykładowców z ludzmi który w momencie zadania pytania odwracają się plecami.przyznacie chyba ze można się zdołaować kiedy się spada z nieba na ziemie prawda?
zagatka co do tego czy zamieniłabyś czy nie uczelnie mogłabyś decydować w momencie gdybyś znała inną uczelnie niż tylko PG to co znamy i jest dla nas dobre i bezpieczne nie znaczy ze coś innego nowego nie może okazać się lepsze.
nauczyłam się żyć z wykładowcami na PG wiem jak trzeba do nich podchodzić kim są co sobą reprezentują i na ile można sobie z nimi pozwolić i w czym mogą pomóc ale w momencie przejścia ze szczecina był to dla mnie ogrony ciężar kiedy nie mogłam mieć bezpośredniego i przyjaznego kontaku z wykładowcami.to się tylko rozumie kiedy się studiuje gdzieś indziej niż tylko na jednej uczelni warto o tm pamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
a3lioth

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Smile
Chcę w przyszłości dostać się na PG i w związku z tym mam pytanie..
- Od zawsze uczę sie j. niemieckiego. Jak wygląda nauka języka obcego na WA? Klasy są podzielone ze względu na język?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kukasz

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pytanie. hohoho sprawa wyglada tak ze w podaniu o przyjecie na nasz kierunek wpisujesz jezyk jakich chcesz miec jako podstawowy. No i jak sie dostaniesz to zostaniesz przydzielona do grupy jezyka niemieckiego Smile ot tyle na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Kaśka

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale na pierwszym roku w ogóle nie ma jezyka Rolling Eyes
Powrót do góry
kukasz

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, nawet nie zuwazylem, ja jak zaczynalem to mialem .. ehh
Powrót do góry
aangelika

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.a wprawdzie dopiero za rok startuje na studia ale chciałam sie co nieco dowiedziec.Co musze zdawac na maturze i na jakim stopniu zeby startowac na wydział do Gdanska i czy moze mi ktos podac ta stronke z tymi testami co sa na wydziale.Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Kaśka

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkie wymaganai masz na stronie głównej pg... co roku jest inaczej nie wiem jak bedzie teraz jak ja zdawalam [ 05/06 ] to byla potrzeban rozszerzoana matma i fizyka lub h. sztuki plus jezyk obcy i polski.. plus egzamin, nie mam pojecia gdzie sa te testy jakos nie wiem czemu ale ich juznie potrzebuje Razz powinny byc na strone pg
Powrót do góry
Jakkolwiek

PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MollyArch napisał:
lale dlatego że ja nie mam w rodzinie ani architektów ani budowlańców więc sama musze pracować na swoje nazwisko.

Nie pieprz głupot, z łaski swojej. Moja mama jest architekte. Myślisz, zę mi to jakoś pomogło? Że na polibudzie ktokolwiek o tym wie? Mieszkam ponad 300 km od Gdańska, więc niby skąd mieliby znać moje nazwisko? To smutne, że musisz sie w ten sposób dowartościowywać.
Powrót do góry
tysonixxx

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę temat bym chciał odświeżyć hmmm.. tak więc, moim największym marzeniem zawsze było, i do tej pory jest dostać się na wydział Architektury, nie powiem bo z rysunków, aksonometrii, izometrii, konstrukcji budowlanych co nie co umiem, interesuję się tworzeniem, fotografia, rzeźba, i takie tam. Uczę się obecnie w Technikum Budownictwa III kl. I jak już wcześniej mówiłem, chciałbym bardzo dostać się na te studia, ale mam pewne wątpliwości co do swojej matematyki :/ bo niestety moja klasa jest słaba z każdego przedmiotu, a nauczyciel daje nam same podstawy podstaw abyśmy jakoś zdawali to :/ będąc w III kl mamy materiał z II kl liceum :/

Pytanie jest takie, czy dostałbym się na te studia bez matury z maty? ;> czy po prostu mata musi być i muszę się za nią wziąć "od wczoraj" żeby jakoś zdać na maturze?
Powrót do góry
tysonixxx

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm wychodzi na to, że student wydziału architektury nie ma za wiele czasu zeby tu zajzec nawet ;/
Powrót do góry
Berenicia

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dostaniesz się to zobaczysz dlaczego:) Jesli liczy ci się tylko rys i matma to musiałbyś genialnie narysować żeby nadrobić matmę
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: