This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jasiekarch

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 11:50 am    Temat postu: Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich!! czas rezszerzyć działalność na WybrzeżuSmile zapraszam!!
agusia87

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 10:59 am    Temat postu: hej hej:) Odpowiedz z cytatem

moglbys mi napisac czy jestes juz studentem wa na polibudzie w gdansku?Smile bo ja bede tegoroczna kandydatka i bylabym ci wdzieczna za info:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomb

PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale lipa nikt tu nie pisze!! a ja jestem studentem pg;] i chyba jedynym ktory tu zaglada. Sad smutno
MollyArch

PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak to zaglądamy zaglądamy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
hała-pała84

PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 8:43 pm    Temat postu: Welcome Odpowiedz z cytatem

Niech to diabli - niby to już nowy semestr a jeszcze sesja inferno... nie ma lekko - teraz to będą baty - fiu fiu
trzeba coś z tą imprezką dla piersiaków w sfinie przydziałać - kto to organizuje zazwyczaj i jak? Razz
Powrót do góry
MollyArch

PostWysłany: Wto Paź 04, 2005 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no przydało by się wpaść na impreze dla kotów dawajcie znac kiedy bo musze wpasować w grafik:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
agusia87

PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 5:17 am    Temat postu: hej:) Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich:) nareszcie cos napisaliscie... juz myslalam ze nie doczekam tej chwili. opowiedzcie mi cos o waszej uczelni.. prosze:)) zrobcie to dla moich pieknych oczu. za rok bede strartowala na WA na PG. ilu mniej wiecej jest kandydatow na jedno miejsce? a te testy na egzaminach wstepnych to da sie przejsc? buziaczki
Powrót do góry
Tomb

PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja zdawałem, to jest w 2003 roku, było 7 osób na miejsce ale nie wiem jak to teraz wygląda. Co do samego wydziału - generalnie jest spoko, mi się dobrze studiuje, nie przesadzają z ilością technicznych przedmiotów. Z większością prowadzących można wiele rzeczy (na naszą korzyść) załatwić i generalnie jest jeden wielki burdel (również na naszą korzyść Very Happy )

Testy... hmmm, jest to najważniejsza część egzaminu (rysunek schodzi troche na dalszy plan, zwłaszcza, że wiekszość kandydatów ma znacznie mniej punktów z testów niż z rysunku). Nie da się dobrze napisać testów bez wcześniejszej praktyki. Musisz się więc koniecznie wyposażyć w testy z poprzednich lat(najlepiej jak najwięcej) i przerobić je starannie. Dobrze też zapisać się na kurs organizowany przez wydział, na którym przerabia się zadania takie jak na teście. Uwaga! to coś kompletnie innego niż kurs rysunku! Zupełnie inny zakres umiejętności.
To by było na razie na tyle. Co jeszcze chcesz wiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
agusia87

PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje ci bardzo bardzo:) wiesz z tymi kursami w Gdansku to nie za bardzo bo ja w Nowym Sączu mieszkam( to na samym poludniu Polski - 110 km od Krakowa)a nie wiesz moze skad moge wziac takie przykladowe testy? poza tymi co sa na stronie PG? bo te juz przerobilam:) generalnie ciezko sie dosc czy raczej tak sobie? dzieki jeszcze raz:) buziaczki
Powrót do góry
raviel

PostWysłany: Nie Paź 09, 2005 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie cieżko, zalezy od przygotowania Wink
a testy mozesz zdobyc u nas w dziekanacie, ale to chyba te same co sa na stronie.... nie jestem tak zupelnie pewna. generalnie testy te dostaje sie na kursach. moze zorientuj sie u siebie jak to jest z kursami. przeciez w krakowie tez jest WA. pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
agusia87

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 4:44 am    Temat postu: hej:) Odpowiedz z cytatem

wiem wiem. uczeszczam na kursy w Krakowie. ale tego typu testy sa tylko na PG. no nic bede musiala sie jakos zadowolic tymi ze stronki:) dzieki jeszcze raz:)
Powrót do góry
manszi

PostWysłany: Czw Gru 01, 2005 5:41 pm    Temat postu: ..... Odpowiedz z cytatem

... z czego trzeba pisać maturę by być dopuszczonym do jakiejkolwiek weryfikajcji ? .... ?
a rysunek to jak kumam techniczny ? ..... jestem dopiero w 1lo ale mówią ze powinnam juz sie wziąść za robote bo potem nienadrobie :/ ... prosze o odp Smile Rolling Eyes
Powrót do góry
agusia87

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam:) musisz zdawac matematyke fizyke i historie sztuki- jesli na polibude w krakowie chcesz, do wroclawia matme i fizyke, do gdanska matme- a reszte to sobie posprawdzaj na stronkach internetowych poszczegolnych szkol. wymagania odnosnie rysunku tez sa podane na tych stronach.Smile
Powrót do góry
gnacik

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agusia87 napisał:
witam:) musisz zdawac matematyke fizyke i historie sztuki- jesli na polibude w krakowie chcesz, do wroclawia matme i fizyke, do gdanska matme- a reszte to sobie posprawdzaj na stronkach internetowych poszczegolnych szkol. wymagania odnosnie rysunku tez sa podane na tych stronach.Smile

historie sztuki trzeba tylko na architekture wnetrz, na urbanistyke wystarcza sama matma i angol... reszta to juz egzamin z rysunku i te inne różne śmieszne rzeczy których uczymy się na zajeciach z aksjonometrii, tzn. będziemy ja sie ie załapalem na pierwszy cykl i beę dopiero na drugim który zacznie się styczeń-luty, też jestem przyszłym kandydatem do tego wydziału, wiec jezeli ktos juz to czyta, to byłbym wdzięczny jakby mi napisał czy mature pisemna z matmy i angola musze zaliczac na rozszerzonym ??? w ogóle jakie poziomy zaawansowania tych przedmiotów wybrac na maturze aby mieć jak najwięsze szanse na dostanie się na PG? z góry dzięki, pozdrowienia..Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Selvanis

PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich...

Nie jest to jedno z najbardziej dynamicznych forów(?) na jakich byłem...

Zasadniczo, piszę liczšc że trochę mi pomorzecie.

Ano, więc tak. Skończyłem kurs aksonometrii na PG prowadzony przez miłš, niewysokš paniš w ubiegłym roku szkolnym. W tym uczęszczam również na kurs rysunku na PG (na samym szczycie gmachu głównego, rysowanie pudełek z czajnikami i całkiem uroczych modelek Wink ), zdaję maturę rozszeżonš z matematyki, fizyki i angielskiego (wszystkie te przedmioty idš mi całkiem, całkiem).

Kto? wie jak jeszcze moge sobie podnie?ć szanse na dostanie się na Wydział Architektury? Prócz łapówki oczywi?cie.... Wink

Czy bywa tu kto? z ubiegłorocznych maturzystów który dostał się na wydział? (dzienny).
Mógłby się pochwalić swoimi wynikami z matury, dla porównania? I ogólnie powiedzieć jak udało się dostać Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: