This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy używanie kompa jest konieczne???
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Architektura & komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazepino

PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 2:50 pm    Temat postu: Czy używanie kompa jest konieczne??? Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Chciałbym zająć się architekturą, ale mam pewną wątpliwść. Czy muszę używać przy tworzeniu projektów komputera, czy może prace ręczne wystarczą??? Mam nadzieję, że to drugie. Napiszcie proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Over

PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pierwszym semestrze prace odręczne są nawet konieczne, co w następnych semestrach... zapytaj się za pół roku Smile
Powrót do góry
meba

PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 5:25 pm    Temat postu: hm?? Odpowiedz z cytatem

co to znaczy "zająć się architekturą"??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mazepino

PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy (w moim wypadku) iść do szkoły o profilu architektury...
Powrót do góry
meba

PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 5:40 pm    Temat postu: ale.. Odpowiedz z cytatem

średnia szkoła??
czy wyższa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mazepino

PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średnia, gdybym szedł do wyższej to pewnie białbym jakieś pojęcie...
Powrót do góry
meba

PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 5:50 pm    Temat postu: hmm Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje generalnie..
że im wcześniej komputer tym lepiej..
nie da się obejść bez niego w pracy..
wiadomo nie tylko komputer, jesli lubisz coś sobie bazgrać, rysować i w ogóle to nie rzucaj tego na rzecz komp bo nie tędy droga..
raczej myslę że trzeba jakoś równolegle to robić..
rysować, rysowac ile wlezie ręcznie, nawet bazgroły jakieś pobudzające wyobraźnię i ćwiczące rękę i wyrabiające jakiś własny styl a techniki komputerowe i tak TRZEBA poznać bo bez tego ani rusz no i im wcześniej tym lepiej..

ja tak myślę moge się mylić.. Wink
Powrót do góry
shirka

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem na drugim roku i w sumie wykombinowalismy sobie cos takiego:D tak nam chwala to,ze tak dobrze rysujemy my studenci arch w polsce,ze to szkoda tracic itd itp.. wiec rysujemy wszystko od reki dla bajeru, ale rzuciki to w cadzie..nie ma co sie meczyc.. to nie ejst takie trudne..
ale jak sie uprzesz..wszystko mozna zrobic recznie..do niczego cie przeciez nie zmusza, no nie w gdansku, liczy sie pomysl. da vinci kompa nie mial.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
cIaPeK

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam wszystko robie odrecznie rzuciki tez po prostu jak juz siade do deski to moge siedziec i siedziec a do kompa mnie jeszcze nie ciagnie... co prawda nie probowalem jeszcze w cadzie rysowac rzutow ale sadze ze mimo ze jest latwiej i pewnie mneij roboty to to nie jest to samo co odrecznie Smile
Dai

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z perspektywy drugiego roku. na pierwszym roku rysowac recznie. Łacznie z budownictwem (chyab ze ktos po technikum i am juz dosc Wink) I w trakcie 1 roku poduczac sie technik komputerowych bo bez tego zyc sie nei da. Np. taki projekt domku jednorodzinnego na kompie to wieeelkie ułatwienie (kilkanascie kalek). I na kompie mozna osiągnać tez ciekawe efekty na plansze na prjoketownaie. Ale dobrego pomysłu nic nie zastąpi a dobry pomysł powstaje najpierw na kartce...wiec rysowac! Very Happy
Powrót do góry
uchoGogha

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 7:20 pm    Temat postu: Olowek HB,notebook,pocket,tablet Odpowiedz z cytatem

chodze z HB i notesikiem 75/100 mm- ale warto tez korzystac z
http://artpad.art.com/artpad/painter/
http://artpad.art.com/artpad/painter/

pozd.
j/n
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
uchoGogha

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 7:33 pm    Temat postu: Picasso w 3-minuty lun tri-miga Odpowiedz z cytatem

Dai napisał:
...Ale dobrego pomysłu nic nie zastąpi a dobry pomysł powstaje najpierw na kartce...wiec rysowac! Very Happy

dlaczego? w pare minut mozesz namalowac/szkicowac (wybierz pedzel size na minimum , popraw opacity, kolor czarny z palety kolorow na lewj stronie) i swoj zaczarowany rysunek mozesz ustawic w galerii lub wydrukowac na drukarce/ploterze nawet w ramkach dla profesora/zleceniodawcy prywatnego.(z funkcja reply - jak powstaje dzielo co do kreski/nie gumki do wymazania,save, send - wyslac eMailem do przyjaci-ela/olki, zapamietac w wlasnym eBoksie/dalej twardym dysku/innym nosniku image)

go painter http://artpad.art.com/artpad/painter/

i milego malowanka/rysowanka w galerii
Powrót do góry
fantomas

PostWysłany: Sro Maj 18, 2005 6:49 am    Temat postu: dawinczi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
da vinci kompa nie mial

Very Happy ciekawe czego by dokonał jakby miał!
np. ś.p. Beksiński rzucił oleje dla fotoszopa.
Powrót do góry
Ubiqe

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja z painta korzystam Twisted Evil
ila

PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komp zaoszczedza 50 % czasu poswieconego na projekt odreczny bo nto co juz narysowales zawsze mozesz skopiowac
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Architektura & komputery Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: