This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POLITECHNIKA WARSZAWSKA - ARCHITEKTURA
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Warszawa - www.warszawa.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fifi

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzę na rys. w Gliwicach i... z tego co widzę nie bede w stanie zdać do wawy.. uczą mnie ołówka i pozniej pewnie dojdzie jakis cienkopis, tyle. w ogóle się nie łapałem za farby ani flamastry.
na slaskiej nie ma rowniez zadnych testów ani makiet do robienia..

co zrobić? chce sie dostać.. mam rok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wendyy

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kurs rysunku pracowni Domin. Chodzę tam od września, zanim się zapisałam spędziłam bardzo duży czasu nad przejrzeniem ofert różnych kursów. Ostatecznie zdecydowałam się na Domin ze względu na wysoką zdawalność.
http://domin.pl/?p=7
To mówi samo za siebie. Domin jest najlepszy w Polsce od wielu lat. Mimo, że nie był to wybór w ciemno i wiedziałam, że dobrze robię idąc tam, to co się okazało już na kursie przerosło moje oczekiwania.
W Dominie można przesiadywać całe dnie na zajęciach darmowych, które polegają na tym, że albo po prostu sobie rysujesz w studiu zamiast w domu dzięki czemu ktoś robi Ci korektę na bieżąco i wiesz, że nie pocisz się nad pracą która ma błędy albo idziesz na konkretne zajęcia profilowane (też darmowe), np. samochody, światy gier komputerowych, postacie, komiks, martwa natura, wykłady z historii sztuki, krajobraz i wiele innych, każdy sobie coś wybierze. Dla uczestników kursu nie ma żadnych limitów w uczestniczeniu w zajęciach darmowych, wszystko jest w cenie kursu.
Kolejną sprawą jest szok jaki przeżyłam kiedy się dowiedziałam, że do Domina przyjeżdżają osoby z całej Polski. siedziba pracowni znajduje się w Warszawie, jednak na kurs dojeżdżają osoby ze Szczecina, Suwałk i wielu innych miejsc. Oni wiedzą, że Domin jest najlepszy i warto się poświęcić.
W Dominie jest fenomenalna kadra. Wojtek i prowadzący to osoby bardzo zmotywowane, które po prostu zarażają pasją i chęcią pracy. Są profesjonalistami, wymagają dużego zaangażowania, ale efekty są piorunujące. Atmosfera bardzo luźna, zupełnie inna niż w szkole. kiedy oglądam swoje prace z września i z teraz to nie mogę uwierzyć, że to ja rysowałam i jedno i drugie, tak samo jak wszyscy, którym to pokazuję, że robiła to jedna osoba w kilkumiesięcznym odstępie czasu.
Dlatego z całego serca polecam pracownię Domin.
Zachęcam do przejrzenia oferty i galerii na stronie oraz fb

http://www.domin.pl/
http://www.facebook.com/pages/DOMIN/357362947792
wendyyy jest offline Odpowiedz cytując
Powrót do góry
rrrree

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ,ja mam zamiar iśc na architekute w przyszłym roku...

wiem ,że dziś były egazminy na politechnike z architektury wie może ktoś co było?? Confused
Powrót do góry
feba89

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest ktoś w stanie mi powiedzieć, czy na egzamin na II stopień (studia magisterskie) obowiązują pytania tylko zwykłą czcionką (co w sumie byłoby logiczne) czy wszystkie??

http://www2.arch.pw.edu.pl/studia/pytania_dypl.html

z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Warszawa - www.warszawa.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: