This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

cuda nad Wisłą

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woleczek

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 3:34 pm    Temat postu: cuda nad Wisłą Odpowiedz z cytatem

Ponura pogoda nastroiła mnie nieco filozoficznie i zaczelam sie zastanawiac dlaczego, skoro hotel Sheraton wywołał tak wielkie społeczne oburzenie, obok (na rogu Grobli i Powiśla) ma powstać kolejne cudo wyglądające dokładnie tak samo jak Sheraton i Novotel (Czyli szara kostka). Byl artykul na ten temat w piatkowej Wyborczej - pokazali wizualizacje - koszmar, tym bardziej przerazajacy, ze z zasady wizualizacje wygladaja duzo atrakcyjniej niz realizacje...
Coz, ciekawe kto, komu i ile..., ale jakby ktos chcial ich wysadzic w powietrze, to chetnie pomoge Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Prezes

PostWysłany: Sob Lip 31, 2004 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to najpierw trzeba poczekac az cos wybuduja,zeby bylo co wysadzac,nie?
chyba,ze sobie pocwiczymy na starym najpierw...? Twisted Evil
philemon

PostWysłany: Sob Lip 31, 2004 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:goni:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
woleczek

PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem jak najbardziej za wysadzaniem, ale w sumie mozna poczekac az wybuduja, lepszy efekt bedzie jak wszystkie wyleca w powietrze za jednym zamachem (przy okazji mozna tez Forum/Sofitela usunac) :d_plonie:
:kill:
:karabin:
Powrót do góry
Dżoana

PostWysłany: Sro Sie 04, 2004 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie sami go wysadza....juz niedlugo zreszta.
mnie tam szkoda... podobalo mi sie to co stoi,a juz dlugo sobie nie postoi... Crying or Very sad

szkoda.
Powrót do góry
Cosh

PostWysłany: Pon Paź 11, 2004 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety, coraz wiecej takich gniotow bedzie powstawalo:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Hoogo

PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woleczek napisał:
jestem jak najbardziej za wysadzaniem, ale w sumie mozna poczekac az wybuduja, lepszy efekt bedzie jak wszystkie wyleca w powietrze za jednym zamachem (przy okazji mozna tez Forum/Sofitela usunac) :d_plonie:
:kill:
:karabin:

Obawiam się, że przy takiej sile rażenia usunęlibyście również Zamek na Wawelu. A to chyba gniotem nie jest??
mała mi

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha, mam koleżankę, która przy pierwszych oględzinach podkładu do każdego nowego projektu zadaje asystentowi z błyskiem w oku pytanie "a co mogę wyburzyć?" Very Happy
BAST1

PostWysłany: Wto Lis 02, 2004 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tia kolejne przyklady niezwyklych dziel naszych kolegow i kolezanek ...czyli "koszmary architektury" Laughing Laughing Laughing
http://www.republika.pl/raider5550/

mysle ze spokojenie mozna ja rozbudowac Laughing
mała mi

PostWysłany: Sro Lis 03, 2004 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękne. Smile zwłaszcza "zdjęcie miesiąca" - ciekawe, czy to pijany majster z nadmiarem fantazji wymyślił, czy nie daj panie boże jakiś architekt był w to zamieszany? Wink
FaberKos

PostWysłany: Sro Lis 03, 2004 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mała mi napisał:
piękne. Smile zwłaszcza "zdjęcie miesiąca" - ciekawe, czy to pijany majster z nadmiarem fantazji wymyślił, czy nie daj panie boże jakiś architekt był w to zamieszany? Wink

Nieprzesadzajmy .
Lampa wkomponowana w obiekt jako jego czesc tez ma swoje wielkie zalety,np w momencie zawalenia sie budynku ,kto jak nie własnie ta lampa ,przytrzyma cała konstrukcje przed ostatecznym "krachem lub, ktory budynek w okolicy ma tak charakterystyczny znak identyfikujacy go w przestrzeni jak własnie ta lampa ,"organicznie "wkomponowana w elewacje budynku.Dla mnie bomba marketingowa.
pzdr
kf
woleczek

PostWysłany: Sro Lis 03, 2004 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim ulubiencem jest hotel "LAS" w Szklarskiej Porębie www.hotel-las.pl
to zdjecie, ktore tam jest na stronie niestety nie jest fotomontazem Confused
Powrót do góry
FaberKos

PostWysłany: Sro Lis 03, 2004 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woleczek napisał:
moim ulubiencem jest hotel "LAS" w Szklarskiej Porębie www.hotel-las.pl
to zdjecie, ktore tam jest na stronie niestety nie jest fotomontazem Confused

Byłem .Najgorsze ,ze to były zjazdy SARPowskie:)
Jeszcze jedna rzecz mnie przeraża ,otóz temu hotelowi patronuje radiowa Trójka.I teraz pytanie:czy własciciel hotelu moze byc az tak slepy ze tylko radia słuchac moze?Czy moze Trojkowi dzienikarze uwielbija fotomonatarze z gargamelami?Smile
"Ale to wszytko nieważne",liczy sie to ,że ludzie tam wpadaja i sa zadowoleni zostawiaja kase i jada w swiat w przeswiadczeniu ,ze byli w pieknym budynku bo była sauna,bo był blisko las, bo byli sławni ludzie.Dlaczegóz teraz ,ktokolwiek miałby im odbierac ta przyjemnosc i mowic im ,ze to jest brzydkiem.Kto teraz ma takie prawo mowic ,ze to jest brzydkie skoro dało sie wybudowac.A przecież ktos wydał na to pozwolenie,ktos cos podpisał,ktos to zaprojektował......kto wie co jeszcze ,lecz siegac daleko nie trzeba wystarczy przejsc sie bulwarami tu nad Wisłą.
Okazuje sie znowu ,ze ani srodowisko tfurcze,ani izby ani inne ugrupowania zbytnio nie reaguja i co gorsza nie maja zbytnio wpływu na takie sobie poczynania.Nie chce narzekać,"bo to nieważne".Tak samo niewazne jak kazdy głos przeciw jakiemukolwiek czemukolwiek kogokolwiek.
pzdr
krzysztofaber
woleczek

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem nie polega na tym, ze ludzie tam bywaja - bywaja, bo to jedyny tego typu obiekt w okolicy. Kiedy jestem w Szklarskiej na AMP w Kajakarstwie Górskim, to tez jemy i robimy tam konferencje prasowe, bo po pierwsze zawody koncza sie na wysokosci hotelu, a po drugie nie ma innego miejsca, w ktorym moznaby to zrobic. Kłopot jest taki, ze ktos musial wydac decyzje WZiZT na ten budynek i ktos musial dac pozwolenie na budowe...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: