This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przyszla praca - pytanko

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Osseina

PostWysłany: Sob Cze 12, 2004 8:24 pm    Temat postu: Przyszla praca - pytanko Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, mam jedno pytanie, które nurtuje mnie od pewnego czasu. Mam zamiar zdawać na architekturę i chciałabym sie dowiedziec jakie są realia pracowania w zawodzie po ukończeniu tego kierunku. Słyszałam wiele obiegowych opini, głównie mówiących, że znalezienie pracy w Polsce graniczy z cudem, ponieważ biura architektoniczne nie zatrudniają młodych osób, bo i tak nie ma ruchu w interesie. Byłabym wdzieczna za jakies sensowne odpowiedzi, dlatego postanowiłam siegnąć "do źrodeł", mysle ze wy bardziej sie w tym temacie orientujecie. Czy te opinie z trudnościami w pracy to tylko "narzekań polskich wszystkich na wszystko" ciąg dalszy czy rzeczywiscie jest az tak zle? Poza tym chciałabym jeszcze wiedziec, czy po skonczeniu studiow pracuje sie w jakichs wiekszych biurach czy jakoś indywidualnie. Z gory dzieki za odpowiedz. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Polop

PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to że po tych studiach możesz robić wiele różnych rzeczy - niekoniecznie projektować
Daniello

PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam wątek--> http://forum.wydzial-architektury.com/viewtopic.php?t=159&postdays=0&postorder=asc&start=75
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
homik

PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy w pracowniach, zajeci przy projektach, nie maja czasu na pisanie na forum:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
Ubiqe

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak:P Shocked
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: