This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy ktos sie dostal bez kursow ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jack_sheep

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie nie ma sensu bo widze ze jestes strasznie uparta i na siłe chcesz wpajac wszystkim swoje racje...
Tak pytałam o to kto moze mnie pouczyc rysunku a nie było tam mowy o żadnym kursie za 2000 zł...

Zreszta Ty sie juz o mnie nie martw, ja wierze w swoje mozliwości i jestem przekonana, ze dostane sie za rok na te studia , nie będąc na ani jednej lekcji rysunku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
kamilka

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaska nie chce nic nasiłe ci nazucac!! zrozum to wreszcie!
ale abstrachująć od kaśki to oki przekanamy się za rok a tym czasem wrzuc jakies dziełona kursownie i my posłużymy ci za kurs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczebiot

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
moja koleżankę to była jedną z najlepszych na tym kursie i co prawda do Gliwic sie nie dostała bo tu jej praca się nie spodobała ale od października bedzie studiowac w Krakowie

Jak to? w Krakowie jeszcze nie ma wyników...Neutral
Powrót do góry
jack_sheep

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
moja koleżankę to była jedną z najlepszych na tym kursie i co prawda do Gliwic sie nie dostała bo tu jej praca się nie spodobała ale od października bedzie studiowac w Krakowie

Jak to? w Krakowie jeszcze nie ma wyników...
Sory przejezyczenie nie bedzie studiowac tylko studiuje Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Piter_Gehry

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje Panie Smile i Panowie, po cóż się kłócić Smile
Tak naprawdę to mało istotne jest, czy było się po kursach czy nie....
Grunt by się dostać, a jak wiadomo cel uświeca środki, więc czy to są kursy, czy praca własna - nie istotne, grunt by było skuteczne Razz
Napewno nie osiągniecie jednolitego stanowiska w tej kwestii, bo jest ona równie subiektywna, jak temat w czym Ci się lepiej ptacuje - AutoCAD czy ArchiCAD?. Więcej życzliwości .... Razz Wink Przyszli architekci, to przecież takie przyjazne istoty, nie psujcie sobie opinii Razz Twisted Evil

Pozdrawiam serdecznie
Piter
Powrót do góry
Kaśka

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Piotrze a czytałes cały temat czy tylko kilka oststnich postów co??
w gruncie rzeczy masz rację;] tylko widzesz ja wcale sie z nikim nie kłócę Smile

wy jeszcze nie widzeliście [ czytaliście ] moich postów gdy jestem na kogoś zła i nie grozi wam to raczej bo pewnie dostalabym bana Rolling Eyes Wink Wink
Powrót do góry
Piter_Gehry

PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oj Piotrze a czytałes cały temat czy tylko kilka oststnich postów co??

Ach, pozwoliłem sobie przeczytać cały topic nim napisałem wiadomość Razz Twisted Evil
Eee tam banem Wink Bany się daje za poważne rzeczy.... Możemy sie pokłócić na próbe w HydeParku, on rządzi sie specyficznymi zasadami, więc nie powinno być problemu Razz

A jak nie masz się z kim kłócić zapraszam tutaj Kliknij Kasiu - tam też mnie znajdziesz

Pozdrawiam serdecznie
Piter
Powrót do góry
kaczor

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisaj dowiedziałem się że się dostałem... więc moge się troche powymądrzać Rolling Eyes

rok przed maturą zapisałem się na kurs początkowo byłem jednym z najlepszych, szybko robiłem postępy mimo że wcześniej (przed kursem) prawie w ogóle nie rysowałem
potem zaczełem osiadac na laurach przestałęm robic postepy w efekcie się nie dostałem za pierwszym razem -to przede wszystkim moja wina (moja i mojego lenistwa)
po porażce wziełem się do roboty znów zaczełem szybko robić postepy...
dogadałem się z prowadzącym kursu że bede przychodził do niego pokazywać swoje prace, dał mi kilka porad, oceniał co nabazgrałem, mówił co byłoby dobrze bym jeszcze narysował...
troche mi się upiekło bo nie chciał za to kasy Rolling Eyes
(wielkie pozdrowienie dla pana O.Wink )
poprawiłem swoją maturę co nie było takie łatwe (bo byłem też na studiach)
na miesiąc przed egzaminem znów zaczełem przychodzić na zajecia
na tydzien przed egzaminem przestałęm rysować duże rysunki na rzecz ćwiczeń (a to chmurki a to drzewko a to poduszeczka ...etc)
było ciężko bo ze względu ostatniego terminu w polsce przyjechało sporo chcetnych którzy nie dostali się na inne uczelnie
...no ale udało się Razz

powiem też że bardzo (bardzo bardzo) pomogło mi to i jeszcze inne formum (dzięki tomeG Wink)
co moge doradzić: zapisz się na kurs przynajmniej na miesiąc dwa, poznaj podstawy podstaw potem bedziesz mogła/mógł sam dązyć do celu (z pomoca forumowiczów) Rolling Eyes
no i dużo fachowej prasy i internetu (dają jako takie obeznanie i nasówają własne pomysły...)

powodzenia (ale też i troche pokory) Twisted Evil
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: