This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy ktos sie dostal bez kursow ??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dario

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 4:02 pm    Temat postu: czy ktos sie dostal bez kursow ?? Odpowiedz z cytatem

Hej, jestem w 1 klasie lo - ogolnoksztalcacego, profil mat - fiz, chcem sie zapytac czy ktos z was dostal sie na architekture bez kursow Question tz rysowal w domu i wogule ale nie chodzil na te kursy, nobo np ja bym sie chcial dostac a niewiem czy zbardzo bede mogl na nie chodzic bo mieszkam daleko od duzych miast np od krakowa ok 300 km Sad najblizej mam rzeszow - 100 km a w moim miesice ( ok. 43tys mieszkancow ) watpie zeby jakeis takei byly Crying or Very sad , to musza byc kursy konkretnie na architekture nie moga byc jakies np zwyczajne rysunku Question , pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Katia

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2004 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanok...znam studentów zstamtąd - skoro nie chcesz dojeżdzac na kursya chciałbyś spróbować to czemu nie dorwiesz jakiej osoby z Sanoka która studiuje....

poza tym nie wiem czy ktoś "- bez" się dostał....ale czasami studenci też dają lekcje rysunku
CrazyBaby

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

43 tysiące no fakt....dziura Laughing Pewnie w takiej wiosce brak najnowszych zdobyczy cywilizacji, a 3 dniowa jazda konno podobno jest męcząca więc się nie dziwię, że ci się nie chce (no bo jeśli mieszkasz w takiej wioseczce na końcu świata to pewnie taki sposób transportu jest najbardziej rozpowszechniony?) Ale co ja mogę wiedzieć o życiu takich jak ty? Przecież ja pochodzę z 10 tysiecznej METROPOLII, a na kursy mam jak rzut beretem jedyne 200 km...No ale pocieszające jest to, że bedziesz krasnym chłopcem o zarumienionych policzkach i komisja na pewno Cie przyjmie, bo stawiają na zdorową polską młodzież. Wszak jakoś muszą przetrwać te kilka lat (nie tylko wykładowcy Wink ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
philemon

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie slyszalam o osobie, ktorj udaloby sie dostac bez kursow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dario

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz mam zalatwione kursy i to nawet w swoim miescie jest gosciu co daje po architekturze w Krakowie ,ale neistety dopiero od przyszleg roku mozna sie zapisac bo w tym kurs juz dobiega konca niedlugo, no ale z tego co gostek mowil to wystarczy czasu Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
CrazyBaby

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe optymista Smile nie no żartuję, ale powiem ci czy czasu starcza w lipcu Smile bo ja codzę od roku i kosmici i Niebieska Planet rządzą Smile
Powrót do góry
Dario

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2004 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty jestes teraz w 4 klasie ?? czy w 2 ?? nobo ja jestem teraz w 1 czyli zaczne kurs na samym poczatku 2 klasy bedzie trwal chyba przez caly rok prawie bez wakacji w kazda sobote po 4 godziny Very Happy , mam nadzieje ze cos z tego bedzie Cool no ale zamierza mchyba zdawac na jeszcze inny kierunek bo na architekture jest sie trudno dostac bo duzo ludu i nieche zostac na lodzie Wink
Powrót do góry
CrazyBaby

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2004 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jam być osoba już sędziwa i wiekowa hehe 4 klasę teraz kończę. U mnie z kursem jest podobnie co sobotę przez 4 godzini w mieście z wybrakowanym smokiem Sad (niestety)
Powrót do góry
Dżoana

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dario napisał:
kurs bedzie trwal chyba przez caly rok prawie bez wakacji w kazda sobote po 4 godziny Very Happy ,

Laughing Laughing Laughing
poczekaj kolego jak juz sie dostaniesz na ten wspanialy wydzial jakim jest architektura.... a bedziesz musial zapomniec o wolnych weekendach, swietach, feriach, wakacjach, etc... etc...

jak najbardziej rozbawic studenta architektury ?? zapytac sie go czy ma chwilke czasu... Very Happy

pozdr ins
Powrót do góry
TomeG

PostWysłany: Pon Maj 03, 2004 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuyewka... to naprawde straszne... rysować i rysować, raz jakiś tam w-f na lodowisku, troche angolskiego i znowu rysowanie i rysowanie.... Razz

Co Wy tak zdziwiacie? Czyżbym ja nie wiedział o czymś co sie dzieje na studiach...? O czymś SZARLATAŃSKIM....??!?!! Shocked Shocked
Dla mnie takie rysowanko, pod okiem opiekuńczych i wiecznie radosnych profesorzyn - to sama przyjemność... :shoot1:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mariiia

PostWysłany: Czw Maj 27, 2004 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja znam osobe co dostala sie na architekture bez kursu i wg mnie rysuje zabojczo, ma w sobie niesamowita swierzosc w reku.. i to nie tylko ja tak sadze. Teraz ten czlowiek skonczyl juz arch. i robi nie mala kariere... a wszystko przez to ze nie byl zkarzony zadnymi tam kursami:PP
hehe
ja oczywiscie chodze na kurs i mam wielkie plany sie dostac na arch.Smile
pozdrawiam
_wiewiorka_

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostanie się na PP wcale nie było łatwe... ale obyło się bez kursów. Generalnie miesiąc przed egzaminem bardzo intensywnie rysowałam. I miałam duużo szczęścia. Potem okazało się, że jestem jedyną osobą w mojej grupie, która dostała siębez kursów. Przyznam jednak, że nie rysuję rewelacyjnie, ani nawet średnie. Po prost na egzaminie zapomniałam o cały świecie i skupiłam się na rysunku. Wiedziałam, że nie mam szans więc chciałam po prostu zobaczyć, jak to jest... Potem miałąm jechać na rok do USA. Wiec było mi wszystko jedno...

Kreska szła precyzyjnie, lecz z finezją...

Wydaje mi się że czasami dobrze jest uwierzyć we własne siły. I nie bać się.

Licealiści! Jeśli czujecie, że macie talent, zamiłowanie do rysunku, lub ogrome dziecine marzenie, a nie mieliście za dużo czasu na przygotowania do egz nie bójcie sie!!!

Ja spełniła swe marzenia i się dostałam. Radze sobie całkiem nieźle. Co prawda mam problemy z rysunkiem, ale teraz tworzy się na kompie!
A zamiast zajęć z rysunku po I roku wybrałam rzeźbę- i uwielbiam ją!

Powodzenia i uwierzcie w siebie! I w to że marzenia się spełniają, jeśli tylko ktoś bardzo w nie wierzy!

Jak ja.
Powrót do góry
majak

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostalam sie na studia bez kursów. Skonczylam je juz nawet bez problemow i z wynikiem bdb. No ale nie mysl, ze z calkowita "swiezoscia" sie dostaniesz. Rysuj w domu jak najwiecej, ale potrzebny Ci jest ktos, kto to obejrzy i skonsultuje. Znajdz kogos u siebie albo pokus sie o wypad raz na miesiac z pekata teczka do wlasciwej osoby w miescie.
Poza tym pamietam jak na egzaminie wstepnym rozmawiali ludzie o swoich kursach - iles lat, iles pieniedzy, znane osoby. Zaczynalam sie coraz bardziej zastanawiac co ja tam robie. I co? Nico... Ich juz wiecej nie spotkalam.
Powrót do góry
Ubiqe

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uważam ze kursy są potrzebne, fajnie zeby studenic znali sie troche na architekturze, juz przed przyjeciem . bo potem mozna sie niezle usmiac spotykajac goscia z 4 roku ktory w zyciu nie słyszał o herzog& de Meuron:PRazz no al jesli chodzi o kursy to nie chodzi o jakas swiezosc kreski czy inne takie, chodzi zeby nauczyyc sie patrzec, pozanc pdstawy rysunku architektonicznego. różne szkoły preferuja różne style. dobra szkoła rysunku to tajka, ktora nie nauczy cie rysować, ale myśleć:p kreski, techniki sam sie nauczysz:P
jack_sheep

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm ja po wynikach wiem juz że sie nie dostanę, więc szukam kogoś kto mógłby mnie pouczyc rysunku ( najlepiej za darmo Laughing ) chociaż teraz nie ma nic za darmo:P, tyle że ja nie jestem z Waszych okolic, ale szczerze mówiąc raz na 2 tyg mogłaby dojechać do Gliwic czy do Krakowa i dac moje prace komus do sprawdzenia:P Bedziecie mieli satysfakcje ze dzięki Wam sie dostałam Razz To jak ?? kto jest chętny ?? Laughing Laughing Laughing jak cos to walcie na gg 1709060

P.S jestem kobietą,pisze bo każdy mnie z facetem myli Sad Crying or Very sad Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: