This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Do jakiego liceum i na jaki kierunek?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filip_all

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 2:07 pm    Temat postu: Do jakiego liceum i na jaki kierunek? Odpowiedz z cytatem

Witam !
Mam pytanie. Obecnie idę do klasy 3 gimnazjum i chciałbym sie ukierunkować do jakiej szkoły i na jaki profil się przygotować. Marzą mi się studia architektoniczne na PK. Chciałbym iść na profil mat-inf. W mojej miejscowości jest jedna szkoła techniczna Drogowo- Geodezyjna w Jarosławiu. http://www.tdgjar.edu.pl/
Czy opłaca się iśc do tej szkoły i na jaki kierunek, aby dostac sie na architekturę?
Jeżeli nie to prosze coś polecic
pisii35

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ćwicz rękę, rysuj sporo, ogarniaj ogólne przedmioty a kierunek wybierz jaki chcesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiking

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No gratuluję, że w tym wieku wiesz czego chcesz Wink Ale tak naprawdę przejrzyj czołowe uczelnie od architektury i zobacz jakie przedmioty biorą pod uwagę przy rekrutacji na tym kierunku...
broken850

PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na myśli wiedzę ogólną. Mam zamiar odpowiednio się przygotować do studiów i nauczyć się najważniejsych rzeczy na temat architektury. Od czego miałbym zacząć i czy można jakoś ćwiczyć umiejętności jakie trzeba posiadać będąc architektem?
herilda

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej liceum ogólnokształcące profil mat-fiz ewentualnie technikum budowlane. Im wyższy poziom szkoły tym lepiej. Przykładaj się do matmy, możesz się też uczyć historii sztuki no i koniecznie zapisz się na kurs rysunku architektonicznego.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: