This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praktyka budowlana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
flatbeet

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 2:00 pm    Temat postu: Praktyka budowlana Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałem się zapytać tych wszystkich z Was którzy mają już za sobą praktykę na budowie - jak to mniej więcej wygląda? Na czym ta praca tam z grubsza polega? Pytam bo mam koleżankę, która obecnie wykonuje te praktyki budowlane ale ona tam jest w zasadzie w roli sekretarki przynieś/podaj/posprzątaj.. ewentualnie czasem tłumaczy jakieś teksty na angielski... ogólnie zwykła praca biurowa...

Moje pytanie - czy to tak zawsze wygląda? Nie ukrywam że decydując się na praktyki budowlane mam nadzieję zdobyć tam konkretne doświadczenie praktyczne w zakresie budowania a nie nie np. jak zaparzyć kawę Razz

Więc prosiłbym wszystkich tych którzy te praktyki mają już za sobą by podzielili się z nami własnymi doświadczeniami Smile

Z góry dzięki
Pozdro
paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: