This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ARCHITEKTURA w Rzeszowie - dzienne / zaoczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury [inne]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pomihotam

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 5:09 pm    Temat postu: ARCHITEKTURA w Rzeszowie - dzienne / zaoczne Odpowiedz z cytatem

Witam,

Politechnika Rzeszowska prowadzi studia stacjonarne na kierunku Architektura i Urbanistyka. W informatorach podawali też, że prowadzą studia niestacjonarne-wieczorowe, jednak, jak kiedyś rozmawiałem z osobami odpowiedzialnymi za te studia, dowiedziałem się, że nie cieszą się one zainteresowaniem, w związku z tym, nie zostały uruchomione.

Pytałem też na Politechnice czy planują - wzorem Politechniki Świętokrzyskiej, PPWSZ w Nowym Targu czy innych uczelni uruchomić studia architektoniczne niestacjonarne - zaoczne - z zajęciami w weekendy. Niestety, uzyskałem małoprecyzyjną odpowiedź - "studia niestacjonarne nie cieszyły się zainteresowaniem".

Chciałbym zebrać (tu, na forum, a później ewentualnie na mailu) osoby, które byłyby zainteresowane studiami zaocznymi na kierunku Architektura i Urbanistyka w Rzeszowie.

Liczę, że uda się zebrać osoby, które popierają pomysł, aby ewentualnie pokazać, że zainteresowanie studiami zaocznymi jest spore (śmiem tak twierdzić po egzaminie na innej uczelni) i lobbować uruchomienie tego typu studiów w naszym regionie.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby studiować zaocznie, albo dopuszczają taką możliwość (w tym także na innych uczelniach niż PRz) do dodawania postów! Jak zbierzemy kilka głosów, zastanowimy się jak działać dalej.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury [inne] Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: