This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Palette CAD- opinia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Architektura & komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karinas

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 10:46 am    Temat postu: Palette CAD- opinia Odpowiedz z cytatem

Witam,
Posiadam możliwość pracowania na programie Palette CAD z tego co został mi przedstawiony w prezentacji uważam, że warto program kupić. Chciałabym aby została przedstawiona tutaj opinia osób które pracują na tym oprogramowaniu.
Pozdrawiam
Karina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzikiwiesiek

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka jego cena ?

Ostatnio zmieniony przez dzikiwiesiek dnia Sob Maj 07, 2011 9:51 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
karinas

PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie używa tego programu?.
Powrót do góry
Tomaszk

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuję na Palette CAD od roku.
Nie mam zastrzeżeń do programu.
Wiele ludzi kupując program sugeruje się ceną ale czy warto?.
Tu nie chodzi o to aby był tani kupując program trzeba się tak naprawdę zastanowić czego oczekujemy od programu.
Zgodziłem się zainwestować w Palette CAD gdyż byłem zadowolony z tego jaki łatwy jest w obsłudze, posiadał bogate biblioteki obiektów oraz biblioteki tekstur jeśli czegoś nie było(W każdym programie tak jest) bezproblemowo mogłem utworzyć biblioteki obiektów i tekstur. Posiada edytor układania płytek. Edytor układania płytek nie jest skomplikowany ma dwie tablice. Jedna tablica jest prosta czyli łatwo i szybko idzie utworzyć nieskomplikowane ułożenie płytek, druga to złożona ona służy do stworzenia bardziej urozmaiconych wzorów. Tablica pozwala na równomierne rozłożenie płytek na ścianach w szybkim tempie. W 2 tyg. po 2 godzinny dziennie można powiedzieć, że miałem program w malutkim paluszku u ręki Very Happy .
Jeśli chcesz znać moje zdanie to polecam ten program cena nie jest przerażająca patrząc na jego możliwości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Architektura & komputery Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: