This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mój rysunek- oceniajcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury [inne]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ana443

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 11:39 am    Temat postu: mój rysunek- oceniajcie Odpowiedz z cytatem

Wybieram się na architekturę ale chyba kiepsko z moim rysunkiem, dlatego chciałabym się was poradzić, co myślicie np o moim lwie? Nad czym powinnam popracować ? Bardzo mi na tych studiach zależy..

http://img13.imageshack.us/img13/5534/p1020796.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isi

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 11:09 am    Temat postu: Re: mój rysunek- oceniajcie Odpowiedz z cytatem

ana443 napisał:
Wybieram się na architekturę ale chyba kiepsko z moim rysunkiem, dlatego chciałabym się was poradzić, co myślicie np o moim lwie? Nad czym powinnam popracować ? Bardzo mi na tych studiach zależy..

http://img13.imageshack.us/img13/5534/p1020796.jpg
a masz jakies inne rysunki? ty chesz studjowac architekture i urbanistyke czy architekture krajobrazu?lewcia wyglada calkiem przyjemnie,bylo by milo widziec twoje inne prace:)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury [inne] Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: