This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

już?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola1171

PostWysłany: Sob Lip 25, 2009 12:55 pm    Temat postu: już? Odpowiedz z cytatem

hey ! od września będe licealistką na profilu mat - ekonomia (rozszerzona matematyka, geografia i język) moim marzeniem są studia architektury. Mam predyspozycję do zawodu - po ocenie nauczyciela plastyki oraz doradcy zawodowego. Uczę się nieźle - średnia 5.85 Very Happy Czy jednak już teraz powinnam zacząć myśleć o jakichś lekcjach rysunku? Czy może o czymś innym?

Ps. przeraża mnie matura z fizyki - bo najlepiej rozszerzona :/ nienawidze fizyki. w gim mieliśmy takiego nauczyciela, który w ogóle nie przywiązywał wagi do przedmiotu więc nic sie nie uczyłam ;p Mieszkam nma pomorzu środkowym i nie wiem jaką uczelnie wybrać.. zależy mi na tym, żeby nie na drugim końcu polki ale i też chodzi o renomę. Mile widziane by było, gdyby była możliwość praktyki w niemczech, bo j niemiecki to moja druga pasja. W czerwcu zdałam Zertifikat Deutsch uzyskując 287/300 pkt. Jeżeli jednak ta nieszczęsna fizyka jest nizbędna jestem gotowa się zmobilizować i poświęcić, choćby nawet miały to być korki w wolnym czasie ;]]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: