This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spłonęła piramida koło Sędziszowa.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tito

PostWysłany: Sob Sty 10, 2004 10:12 am    Temat postu: Spłonęła piramida koło Sędziszowa. Odpowiedz z cytatem

I nie ma już piramidy w skali 1:11 która stała przy drodze E-4 w okolicach Sędziszowa Małopolskiego.
http://www.w-a.pl/new/images/piramida/

Jeszcze jadąc w czwartek rano do Przemyśla podziwiałem jak bardzo ładnie wyglądała przykryta śniegiem i w blasku słońca.

Wracając późnym wieczorem do Krakowa zobaczyłem słup ognia i przez myśl przeszło mi że to właśnie pali się piramida.
Podjechałem bliżej i tak właśnie było Confused

Atrakcja dla wycieczek szkolnych i przejeżdżających tamtędy osób poszła z dymem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kazek K

PostWysłany: Sob Sty 10, 2004 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to przykro!

Ciekawe jaka była przyczyna? Piramida pokryta śniegiem i pożar - dziwne...

Poczekamy, zobaczymy. Może B_J się dowie co to się stało z piramidą?

Pzdr Kazek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: