This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam Teczke B1

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzesiek

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 2:47 pm    Temat postu: Sprzedam Teczke B1 Odpowiedz z cytatem

Witam
Jak w temacie mam do odsprzedania teczke B1, nie posiada zadnych uszkodzen, malo tego kupilem ja 14 listopada i mam nawet rachunek do niej. Zalezy mi na sprzedazy poniewaz nie bedzie mi az tak duza teczka potrzebna takze chce ja sprzedac. Kupilem ja za 63 zl(co widnieje na rachunku), moge odsprzedac ja za 40 zl. Prosze o kontakt pod nr telefonu: 509214584
gg: 1197787

Jestem z Dąbrowy Górniczej, najlepiej odbiór osobisty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamas

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodze na rysunek architektoniczny - mlodzi zdolni w centrum Sosnowca na ul Targowej, sala szkoly jezykowej. Potrzebuje taka teczke na arkusze 100x70 na wnetrza w Gliwicach. Tuba raczej odpada na wymagajacych kursach, o prace do oceny jury trzeba dbac. pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: