This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rekturacja 2009
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Wrocław - www.wroclaw.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michal_

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 8:39 am    Temat postu: Rekturacja 2009 Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie jaki lub jakie przedmioty oprócz matematyki liczą na Politechnice Wrocławskiej na kierunek architektura i urbanistyka? Bo mam problem ze znalezieniem tego na stronie Sad I w ogóle nie mogę też znaleźć wzoru w jaki sposób są naliczane punkty na architekturę. może ktoś pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agarette

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.studiuj.pwr.wroc.pl/20612.xml

szukajcie a znajdziecie...
Powrót do góry
bejbelove

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 9:19 am    Temat postu: problem nieco innej natury Odpowiedz z cytatem

ja mam troche inne pytanie,mianowicie moje rysunki w tym roku wypadly NAPRAWDE slabo ale nie chce sie poddawac i szukam dobrego nauczyciela/kursu, takiego gdzie bede miala pewnosc ze to nie beda zmarnowane pieniadze,wiem ze oficjalny kurs politechniki jest conajmniej slaby i nie pomogl mi wcale, to bardziej udzielanie sugestii niz rzetelna praca z nauczycielem...poszukuje alternatywy, PROSZE POMOZCIE
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam przyszłorocznych kandydatów, ja również będę w przyszłym roku próbowała swych sił na egzaminie w przepięknym Wrocławiu Razz

Zdajecie fizykę na maturze? Warto ją zdawać by się dostać? Smile
Powrót do góry
_agnieha_

PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto. naprawde, po co pozniej pluc sobie w brode ze zabrakło kilku punkcikow zeby byc nad kreska przyjetych a nie tuz za nia.... jak nie czujesz sie na siłach to napisz chociaz podstawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eszu

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że ktoś z wydziały arch. pwr tu czasem zagląda, bo jakieś to forum niemrawe Smile
Ale liczę, że ktoś mi odpowie - potrzebuję info czy na gospodarkę przestrzenną pwr jest egzamin z rysunku? Bo z tego co widzę na stronie pwr to nie ale ciągle w sieci znajduję sprzeczne informacje, a że o gp niezbyt wiele się w necie pisze to wolę się upewnić, bo chciałabym w przyszłym roku startować na ten kierunek.
Powrót do góry
Agarette

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

informacje są sprzeczne, bo na stronie wydziału architektury PWr jest przykładowy egzamin z rysunku na gospodarkę przestrzenną i przez to wszyscy myślą, że taki egzamin jest. na gospodarkę nie ma egzaminu z rysunku, chyba, że wprowadzą coś takiego w rekrutacji 2009, ale raczej wątpię, bo teraz nic takiego nie było.
Powrót do góry
meppi

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
mam prośbe, pytanie możecie mi podac nazwiska profesorów którzy prowadzą kursy albo udzielają lekcji rysunku?? Jestem aż z Białegostoku i nie mam jak na miejscu sprawdzic a na marne jakos mi sie nie chce jechac z gory dziekuje za odpowiedz!
Powrót do góry
użytkownik :D

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz przecież kursy w Białymstoku, po co jeździć aż do Wrocławia?
Powrót do góry
meppi

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kurs ale w kazdym mieście rysuje sie inaczej i co innego jest oceniane... no nie mow ze o tym nie wiesz...Razz a ja upatrzyłam sobie własnie Wrocław
Powrót do góry
użytkownik :D

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest oczywiste ;p Ale jaki jest sens jeżdżenia tak daleko, jak mogą cię przygotować pod kątem Wrocławia w Białymstoku, Warszawie...?
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z okolic Szczecina i w Szczecinie uczę się rysunku. Nie widzę sensu by rysunku uczyć się we Wrocławiu na którym najbardziej mi zależy. Egzaminy w każdym mieście wyglądają inaczej, ale nie aż tak różnie. Znam ludzi, którzy w Białym uczyli się rysunku i u siebie się na politechnikę nie dostały, a do dalszych miast owszem. Ja 10godzin (podróż w jedną i drugą stronę) wolę spożytkować inaczej - rysując Wink
Rób co chcesz, Twoja sprawa Smile
Powrót do góry
Raiden8

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak by nie patrzeć... w pociągu też da się rysować Razz no może wyłączając większe formaty Very Happy
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się trochę krępuję rysować w pociągu, mam wrażenie, że każdy mi się na ręce patrzy wtedy Wink
Nawet w domu rysuję tylko u siebie w zamkniętym pokoju, gdy wiem, że nikt nie przyjdzie patrzeć mi na ręce.. chyba, że rysuję kogoś, dziwne, wiem... Razz
Powrót do góry
cynamonka

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jest jakis korzystniejszy przelicznik jezeli sie zdaje jezyk obcy rozszerzony, czy nie warto?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Wrocław - www.wroclaw.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: