This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"przenosiny"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avene

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 4:30 pm    Temat postu: "przenosiny" Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie, czy ciężko jest się przenieść z wydziału architektury na Politechnice Śląskiej na wydział w Poznaniu? I w ogóle jak wygląda takie "przenoszenie się". Ja nigdy nie startowałam do Poznania, zawsze chciałam studiować w Gliwicach i wydawało mi się, że jak tam się dostane to będzie pełnia szczęścia. Udało się, ale życie lubi płatać figle i w obecnej sytuacji powinnam studiowac w Poznaniu. Dodam, że od października dopiero rozpoczynam studia (I rok). Jak się wam wydaje, po jakim czasie najszybciej mogę się przenieść? Z góry dzięki za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emmi

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zadzwoń teraz do Poznania i jak najszybciej się dowiedz. Jeżeli Cię tam przyjeli ale zrezygnowałaś to może jeszcze nie wszystko stracone. Z doświadczenia wiem że potem robią się już różnice programowe i wtedy raczej nie chcą przenosić. Moim zdaniem jak próbować to albo teraz albo po zaliczonym I roku.
Powrót do góry
Powelt

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenieść można się zawsze:) Różnice programowe to nie problem, gdyż część przedmiotów można zaliczyć wcześniej a część później poprzez indywidualne tryby:) Poza tym istnieje program wymiany miedzy uczelnianej taki jak Erasmus tylko, że w obrębie kraju, więc zawsze można się przenieść np na 1 bądź 2 semestry na próbę a potem kombinować z całkowitymi przenosinami:) Dla chcącego nic trudnego Wink

www.gliwicearchitektura.fora.pl
Powrót do góry
klaudyna91

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać nowego. Smile
Moja sytuacja wygląda tak- bardzo kiepsko zdałam matmę w tym roku i niestety nie dostałam się do Gliwic i zdecydowałam się na studiowanie architektury na PWSZ w Nysie... Może mi ktoś powiedzieć czy mam jakiekolwiek realne szanse na przeniesienie się po roku na PŚ? Jakie kryteria musiałabym spełnić? Myślę o poprawie matury i uczęszczaniu gdzieś przez kolejny rok dodatkowo na rysunek..
Jak myślicie- mogę na cokolwiek liczyć czy raczej powinnam się nastawić na startowanie od początku w przyszłym roku?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
kocz15

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 11:34 am    Temat postu: a Odpowiedz z cytatem

Pomiędzy uczelniami Państwowymi nie ma problemu z prznosinami ale pomiędzy prywatnymi a państwowymi trzeba zdać egzamin wstępny....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: