This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kurs rysunku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
.:|Rozi|:.

PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 4:48 pm    Temat postu: kurs rysunku Odpowiedz z cytatem

witam
chciałem sie zapisać od tego roku na kurs rysunku. macie może namiary(link do strony) na jakieś szkoły które prowadzące taki kurs?

jak znacie coś w kujawsko-pomorskim to byłbym bardzo wdzięczny bo do gdańska ciężko mi będzie dojechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już 70 wyświetleń tego wątku i nikt nie może napisać na jaki kurs chodził? Czy to takie trudne?
Powrót do góry
mokka

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, postaram sie pomoc, w koncu niedawno mi pomagali Wink
A wiec w Gd sa kursy na politechnice(rys i akso) oraz w "kuźni", o kuźni poczytaj na ich stronie: http://kuznia.vpc.pl/index.html
Co ja robilam? Z braku funduszy Rolling Eyes a zarazem ogromnej checi studiowania Arch uczylam sie sama Razz Z plastyka nigdy nie mialam problemu(no ale plastyka w szkolach do rys na egzaminie ma sie jak ryba do roweru ). Tak szczerze to 3 miesiace przed Gd wzielam sie ostro do roboty czasami nawet od przedpoludnia do wieczora Kilka razy bylam w domu kultury ale tam raczej za bardzo sie nie podszkolilam. Aha jeszcze przeczytalam ksiazke(20 stron miala Twisted Evil ) o perspektywie i ogladalam duuuuzo rysunkow w necie- przez to 'wylapalam' prawidlowy szraf. A na kursy nie chodzilam nie z powodu lenistwa ale z braku pieniedzy ......wiec jesli masz takie mozliwosci to oczywiscie- idz, gdzie? Tego Ci nie napisze niestety. Moge Ci tylko napisac- duzo obserwuj, wnikliwie i bez pospiechu.
Z tego co wiem to ludzie akso na kuzni polecaja, rys tez. Ale nigdy nie wiadomo co moze do Ciebie trafic.

I koniecznie przeczytaj ten watek! http://www.w-a.home.pl/official/forum/viewtopic.php?t=1246 . Mnostwo cennych uwag! TomkuG nie wiem czy jeszcze tu zagladasz ale bardzo Ci dziekuje, Ty(Twoj watek) rowniez bardzo mi pomogl Wink
Pozdrawiam mokka
Powrót do góry

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki za odpowiedź
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: