This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie z innego krańca Polski..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szyszunia

PostWysłany: Sob Cze 07, 2008 8:44 pm    Temat postu: pytanie z innego krańca Polski.. Odpowiedz z cytatem

hej!
mam takie pytanie choć nie wiem czy ktoś będzie umiał na nie odpowiedziećSmile jestem teraz na 4 roku architektury ale nie tego rzeczonego wydziału. Bardzo inspirują mnie projekty Jana Kubeca oraz RAr-2 Laboratorium Architektury i chciałabym spróbować poprosić go o prowadzenie mojego dyplomu.. czy moglibyście mi poradzić czy jest to dobry pomysł oraz ewentualnie pomóc mi w odnalezieniu jakiegokolwiek namiaru (mail) ponieważ przeogromny bóg wszechwiedzy- internet- na ten temat milczy.. Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kocz15

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak zrobiłaś/eś dyplom u Kubeca???
Powrót do góry
szyszunia

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie.. zrobiłam dyplom u Miłobędzkiego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: