This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

realista????:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aroganckaLALUNIA

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 12:29 pm    Temat postu: Re: realista????:) Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Sprawa prezentacji nierozłacznie powinna byc zwiazana z "mysla o architekturze" inaczej to tylko jedne wielkie graficzne sciemnianie.
Owszem krzykliwa grafika jest w modzie i "trendy" wiem o tym ,wiem .....staram sie.

Nie wiem czy krzykliwa grafika jest "trendy" w Polsce wsrod architektow, natomiast wiem, ze generalnie krzykliwa grafika jest "trendy" w USA.
Krzykliwa grafika nie przemawia jednak do wszystkich.

Mnie chodzilo natomiast o cos innego, mianowicie o sztuke prezentowania wlasnej osoby i swojego projektu-ogolnie mowic o sztuke prezentacji jak np. mowa ciala, gesty, sposob wyslawiania sie, kontakt ze sluchaczem, budowanie zwiazku ze sluchaczem itd....

Wiedziec jak a robic to wielka roznica. Aby robic to dobrze trzeba po prostu cwiczyc jak najwiecej. Najlepszy czas na to to studia.

Pozdrawiam.
FaberKos

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 9:37 pm    Temat postu: Re: realista????:) Odpowiedz z cytatem

aroganckaLALUNIA napisał:
Cytat:

Sprawa prezentacji nierozłacznie powinna byc zwiazana z "mysla o architekturze" inaczej to tylko jedne wielkie graficzne sciemnianie.
Owszem krzykliwa grafika jest w modzie i "trendy" wiem o tym ,wiem .....staram sie.

Nie wiem czy krzykliwa grafika jest "trendy" w Polsce wsrod architektow, natomiast wiem, ze generalnie krzykliwa grafika jest "trendy" w USA.
Krzykliwa grafika nie przemawia jednak do wszystkich.

Mnie chodzilo natomiast o cos innego, mianowicie o sztuke prezentowania wlasnej osoby i swojego projektu-ogolnie mowic o sztuke prezentacji jak np. mowa ciala, gesty, sposob wyslawiania sie, kontakt ze sluchaczem, budowanie zwiazku ze sluchaczem itd....

Wiedziec jak a robic to wielka roznica. Aby robic to dobrze trzeba po prostu cwiczyc jak najwiecej. Najlepszy czas na to to studia.

Pozdrawiam.

Ogólnie sztuka prezentacji to kolejna sztuka do wyuczenia jak kazda sztuka.Sa rózne narzedzia ,trycky i tak dalej ,mozna nawet czzasami oklamac za pomoca tychze narzedzi ,ale skoro cel uswiaca srodki to mozna nawet ładnie kupeczke opakowac , wypromowac i zachwycic sie jak nad pieknie oszlifowanym diamentem ,nieprawdaz ?Tylko po co ,zeby tylko sprzedac wiecej ,taniej ....???
Czy jak powiem ,ze nie wydaje mi sie zeby to mialo pomóc architekturze to zabrzmi to banalnie?
PZDR
FBKRZ

Ps:
grafika wcale nie musi byc z importu. Moje sforumowanie było zbyt ogolne.
Sztuka "dizajnu" to kolejna sprawa upodoban danych czasów ,danych ludzi.Tez trzeba wiedziec i czuc jak to zrobic....
W Polsce jest kilka bardzo interesujacych "nurtow" ale raczej tylko dla chyba patrzacych inaczej bo na ulicy ,czy w normalnym zyciu nie widac tego ,ze tak powiem wyszukania.Wyszukania o ktorym inne spolecznosci przynajmniej dyskutuja lub choc troche ufaja "wyobrazni"ludzi ,ktorzy chca z tego po prostu żyć.

http://www.rzeczy.net

http://www.rzeczy.net/?id=show&no=0154&pg=1
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: