This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

technika na egzaminie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agarette

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo to już są terminy z krakowa? no łaskawcy wreszcie podali, bo już byłam ciekawa kiedy będą...

zdawaj do krakowa, ja też tam zdaję oprócz gliwic Razz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdusia

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie mi Kraków odpada, bo musiałabym tam zamieszkać bo z dojazdami byłoby ciężko :/ bo wiesz ... przez tychy jadą konkretne busy, ale jak ci się zatrzyma na przystanku to sukces, bo czasem się mu nie chce, wiem to z doświadczenia, bo niektóre moje zajęcia odbywały się w Krakowie, bo podlegam pod Jagielonke /tzn moja uczelnia/ i nie było za ciekawie :/
Powrót do góry
Agarette

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa rozumiem... no w moim przypadku to zamieszkanie w mieście gdzie bym studiowała jest nieuniknione, także w tym moemncie mi to lata Smile
ale rzeczywiście niefajnie..
Powrót do góry
magdusia

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli masz taką możliwość to bardzo fajnie Very Happy ja niestety od początku byłam ograniczona co do tego :/ z jednej strony rodziną z drugiej chłopakiem, Razz ale nie żałuję. bo na mojej uczelni mam niezły ubaw z profesorków z Jagielona. Bo moja szkoła jest zasadniczo nowa - ma dopiero dwa latka i rozkręca się na rynku województwa małopolskiego / więc mam dojazd ponad godzinny/ i kadrę dydaktyczną stanowią profesorki z jagielona, dokładnie z wydziału politologii i stosunków międzynarodowych, ogólnie - dyrektorem jest prof, jego syn tez nam wykłada, jak się uprzeć to i nawet jego koleżanki /tego syna/ Razz więc jak patrząc na tą familię jest śmiesznie, bo jeśli ojciec z synem wykłada na tym samym przedmiocie i nagle słyszysz że "dyrektor zarządził że na tym przedmiocie blablabla..." to masz ubaw jak patrzysz na syna, który przez zęby mówi o ojcu - dyrektor Smile a na sesji to już w ogóle Smile dlatego wiem że kontynuować magistra będę na Jagielonce a nie na Śląskim, bynajmniej kadrę znam. a rok temu na sesji nie mogłam poprawiać przedmiotu w terminie, bo akurat synuś dyrektora brał ślub z babeczką z archiwum krakowskiego, którą poznałyśmy podczas zajęć i nagle w sesji cała kadra pojechała na ślub Razz dlatego jak słyszę, że na uczelni są znajomości, to mam ubaw Smile no bo w sumie dlaczego miałoby nie być znajomości Razz wiadomo że ci ludzie pracują ze sobą kilka lat/ bądż znają się ze studiów Smile
Powrót do góry
magdusia

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaką techniką kolorystyczną zamierzasz się posługiwać na egzaminie??? kredki/kredki akwarelowe/pastele suche-olejne/cienkopis ....???
Powrót do góry
Agarette

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bankowo kredki akwarelowe, bo je uwielbiam, a poza tym jakieś cienkopisy kolorowe też się przydadz Very Happy
Powrót do góry
magdusia

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaszaleje z pastelami suchymi i kredkami akwarelowymi Very Happy
Powrót do góry
tinuś

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj... u mnie tez pojda w ruch kredki akwarelowe Wink...

a powiedzcie mi... caly rysunek chcecie miec wykonany "na kolorowo" ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piterpiter

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mam zamiar działać kredkami akwarelowymi ale jeśli w zadaniu jest określona technika dajmy na to kredki i flamastry to możemy rozmywać kredki ?? nie uznają tego za akwarele ???? niby głupota ale ...
Powrót do góry
magdusia

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w żadnym zadaniu z "repetytorium" nie widziałam ograniczenia w określeniu czym masz się posługiwać Very Happy / chyba że pisze ołówek /

zawsze masz technika dowolna - kredki, mazaki, cienkopis itp /te itp jest ważne bo to ty decydujesz czym urozmaicisz rysunek/ i nie posługiwać się drugi raz ołówkiem, bo jeśli dają możliwość techniki dowolnej to głównie chodzi oto, żeby zaskoczyć komisję kolorem Smile
magdusia

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tinuś napisał:
caly rysunek chcecie miec wykonany "na kolorowo" ??

a co masz na myśli???
no raczej beznadziejnie wyglądałoby gdyby jeden budynek był kolorem a reszta ołówek....
komisja mogłaby to potraktować jak nieskończoną pracę i od razu odrzucić Very Happy po rysunku ma być widać że jest skończony Smile
tinuś

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdusia napisał:
tinuś napisał:
caly rysunek chcecie miec wykonany "na kolorowo" ??

a co masz na myśli???
no raczej beznadziejnie wyglądałoby gdyby jeden budynek był kolorem a reszta ołówek....
komisja mogłaby to potraktować jak nieskończoną pracę i od razu odrzucić Very Happy po rysunku ma być widać że jest skończony Smile

chwilunia ... a czy ty kredke nakladasz na olowek ??
a chodzilo mi o to czy np. to zrobie niebieskie to zielone to czerwone... bo wedlug mnie to takie pstrokate...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdusia

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że to rzecz gustu jak ty to zrobisz Very Happy mi mówiono, żeby mieszać 2-3 kolory ze sobą /TYLKO!/ żeby NIE powstała z tego czasem kolorowanka :]
magdusia

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://powelt.ovh.org/szkicownik2/pastele%204.jpg

http://powelt.ovh.org/szkicownik2/zachod05s.jpg

http://powelt.ovh.org/szkicownik2/pastele%207.jpg

ściągnęłam powyższe linki ze strony od studenta z Gliwic, myślę że coś takiego odpowiadało by ich preferencjom:)
Powelt

PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, widzę, moje stare pastel (malowane jeszcze w LO:P) Wątpię, żeby coś takiego się spodobało na egzaminie, gdyż raczej nie będzie takich tematówWink U nas jest rysunek "artystyczny" i "kompozycyjny" - oba ściśle związane z architekturąSmile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: