This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czym się różni architektura od budownictwa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - Architektura Krajobrazu www.krajobraz.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jurek_17

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:22 pm    Temat postu: Czym się różni architektura od budownictwa? Odpowiedz z cytatem

Mam proźbę, nie wiem czym różni się kierunek budownictwa od kierunku architektury i urbanistyki. Co robi się na jednych, a co na drugich studiach? Czym zajmuję się osobą po takich studiach i co może robić po ich ukończeniu? Mieszkam w krakowie, więc interesowała by mnie PK (chodzę na kurs rysunku odręcznego od roku), jakie są tu konkretnie kierunki i co moglibyście polecić. Very Happy Z góry dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikacz

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 11:26 am    Temat postu: różnica Odpowiedz z cytatem

Architektura to sztuka budowania miast i budowli a budownictwo to technika wznoszenia i ich wykonywania. Jak pójdziesz na arch to będziesz ogólnie pojektował miasta i budynki a jak pójdziesz na budownictwo to będziesz się szczegłowo zajmował elementami konstrukcyjnymi i nie tylko...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - Architektura Krajobrazu www.krajobraz.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: