This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co jest w PROZAKu 26.11.2003 ???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazek K

PostWysłany: Pon Lis 24, 2003 3:46 pm    Temat postu: Co jest w PROZAKu 26.11.2003 ??? Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko:

Co sie dzieje w PROZAKU we srode 26.11.2003 - jest jakas impra architektury? Dajcie znac, bo na oczyznie nie wiemy co sie dzieje w KRakowie, a poza tym potrzebuje to info. Jak wiecie kto to organiuje to prosze o info na priva. Z gory dzieki!

Kazek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kiender

PostWysłany: Pon Lis 24, 2003 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam podobno przygotowywują. Ktoś z organizatrów miał przesłać mi informację o imprezie do wrzucenia na portal, ale chyba mu się zapomniało ( albo nie potrzebuje darmowej reklamy...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mm

PostWysłany: Sro Lis 26, 2003 10:06 pm    Temat postu: jest impreza andrzejkowa Odpowiedz z cytatem

Jest impreza andrzejkowa , organizujaja ludzie z architektury bilety były do kupienia w expo i to chyba dobrze bo bylo jasno .
Powrót do góry
Dżoana

PostWysłany: Czw Lis 27, 2003 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I juz po imprezie....
Kawe , kawe , kawe prosze... Smile

Bylo bardzo sympatycznie, powiedzialabym nawet ze bardzo , bardzo.Impreza sie udala , tylko skonczyla sie troszke wczesniej niz te , ktore byly w ministerstwie, to byl jedyny chyba minus.

Poza tym...dobrze jest.
Aha..to wlasnie na tej imprezie dowiedzialam sie o ocenach z obrony w Coburgu... Gratuluje obydwu Panom. Wiesci szybko sie rozchodza panie Kazku Twisted Evil szczegolnie droga sms'owa Twisted Evil Twisted Evil

Pozdrawiam , aska
Powrót do góry
Kazek K

PostWysłany: Czw Lis 27, 2003 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Ins!

Dostalem sporo SMSow i mejli, no i takze Wisla Krakow zagrzmiala do mnie osobiscie milo, aha no i kibice takze ( http://mail2.kim.net.pl/~wislakrk/viewtopic.php?t=12648 ).

W kazdym razie jest milo.
Do 1 miesiaca ukaze sie relacja z pobytu, z obrony i caly projekt. Relacja oczywicie bedzie opatrzona fotkami i co nowe: filmem okolo 1h.

Dodam tylko tips and tricks ode mnie i Krawata: robienie podwojnego dyplomu nie jest latwe, a wrecz jest sprawa veery trudna. Sama obrona i pytania od Niemcow to byla taka jazda, ze wolimy na razie o tym nie myslec. Na razie wystawa wisi jeszcze tydzien w Niemczech i potem czas na Krakow.

Nie ma sie co podniecac. Projekt jak projekt. Ale w kazdym razie zdobyl uznanie Niemcow co mnie niezmiernie cieszy. Ponadto jest nominacja do dyplomu tygodnia w Niemczech (w baunetz.de) wiec tym bardziej jest milo.

Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzien, no moze 10 dni.
No i oczwiscie widzimy sie 11 grudnia w Ministerstwie gdzie chetnie opije z Wami smutny fakt, ze nie jestem juz studentem any more.

Usciski. Kazek
Powrót do góry
smyrgu

PostWysłany: Pią Lis 28, 2003 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie nie zapominaj o kibicach Wisly !! Smile czekamy na kolejne fotorelacje... i jescz eraz gratulacje z tego m-ca Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: