This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

stół kreślarski.... pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matusz4

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 1:55 pm    Temat postu: stół kreślarski.... pytanie Odpowiedz z cytatem

mam tutaj oferte sprzedarzy stołu kreślarskiego http://allegro.pl/show_item.php?item=263754046

moze mi ktos powiedziec ile taki stol jest wart ? do ilu warto licytowac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mikej

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na architekturę, to moim skromnym zdaniem odpuść sobie... W zupełności wystarczy drewniana deska 100x70 + przykładnica rolkowa. Inna sprawa, że nie wiem, ile taki zestaw kosztuje, ale raczej znacznie mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
upman

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie cena adekwatna do produktu jednak mikej ma rację że wystarczy deska, tylko zamiast przykładnicy moim zdaniem równie dobry będzie papier milimetrowy i ekierki. Poza tym i tak w pewnym momencie stół będzie przechowalnią a nie miejscem do pracy.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: