This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzienne , wieczorowe.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cele

PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 3:47 pm    Temat postu: Dzienne , wieczorowe. Odpowiedz z cytatem

Witam:D Chciała bym sie dowiedziec czy ktos moze orientuje sie jak to jest...startuje na dzienne ale architektura to moje marzenie i ciezko nad tym pracuje:D

chcialam wiedziec czy z wieczorowymi to jest tak jak z zaocznymi? ze przyjmuja wiekszosc:P tzn. tych ktorzy sie nie zapalapali na dzienne.
Jak to wyglada i ile kosztuje?

Spotkalam sie z informacja ze 3.1tys. za sem., a pozniej z podzialem na sem. zim 3.5 tys. a letni 5.1tys..... no i nie wiem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśka

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem kiedy dowiedzialaś się o zaocznyhch i wieczorowych ale na politechnice gdanskiej cos takiego nie istnieje juz drugi rok. teraz sa tylko dzienne. chyba ze z jkaichs nieznanych mi poki co powodów zamierzaja wrócic do tej tradycji Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cele

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie Smile Wiem, że zaocznych nie ma Smile ale gdzies sie natknełam na wieczorowe ale to bylo z 2006 roku...no i nie wiem:) chcialam zapytac jak to jest Smile
Powrót do góry
Kaśka

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ci moge odpowiedziec ze tych też juz nie ma Razz przerzucili ich na dzienne ... nie wiem moze wróca do starego systemu ale nie liczyła bym na to za bardoz bo to za duże koszta generwało Smile

zdawaj na dzienne w tym roku przyjeli 240 osób w przyszłym ma byc podobno nieco mniej ale na peno i tak wiecej niz zazwyczaj wiec szanase sa na prawde duże... juz chyba trzeba sie niezle postarac było w tym roku zeby sie nie dostac albo miec kiepsko napisana mature Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cele

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow dziekuje ci bardzo Razz to jakies pocieszenie bo ciagle slysze jak to trudno sie dostac :p niby 3 osoby na miejsce ale rowniez ze trudno... no coz zamierzam dac z siebie wszystko Razz
A te wieczorowe to byla ostatnia deska ratunku no ale jak nie ma to trzeba sie zabrac za dzienne Very Happy Jeszcze raz dziekuje Razz

Swoja droga malo ludzi tu zaglada ale jest tez to oficjalne forum PG Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: