This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdjęcia plener czerwiec/lipiec2003 - lepiej póżno
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maks

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 11:37 am    Temat postu: Zdjęcia plener czerwiec/lipiec2003 - lepiej póżno niż wcale. Odpowiedz z cytatem

hej!
na stronie http://community.webshots.com/user/maks_ zamiescilem zdjeciu z przelomu czerwca i lipca z pleneru po I roku WA PK w Krakowie,tzn Kazimierz,Podgorze i okolice Wink

nie wiem dlaczego ujawniam sie z nimi dopiero teraz,moze zabralo mnie na wspomnienia tych cieplych dni, moze dlatego ze wpadla mi w rece plytka ze zdjeciami gdzies zagubiona w czasie wakacji, ale co tam grunt ze w koncu sa Smile a no i w sumie glupio ze nie pogadalem wtedy z Ekipa zeby moze zamiescila je w portlau jako zwiazane przeciez z zyciem wydzialu....

zapraszam zainteresowanych i tych niezainteresowanych takze Very Happy
niektorzy twierdza ze te zdjecia sa podobno fajne... Wink

Ostatnio zmieniony przez maks dnia Pon Lis 10, 2003 9:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Dżoana

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katia....a gdzie zdjecia z Ukrainy ??? Biegalas i biegalas z tym aparatem no i co dalej ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Moncia

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie by bylo gdyby powstala galeria, na ktorej moglibysmy umieszczac nasze zdjecia z praktyk Very Happy
Ja mam duzo z Kamienca...
Prezes

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 4:31 pm    Temat postu: Re: Zdjęcia plener czerwiec/lipiec2003 - lepiej póżno niż wc Odpowiedz z cytatem

[quote="maks"]hej!
na stronie http://community.webshots.com/user/maks_ zamiescilem zdjeciu z przlomu czerwca i lipca z pleneru po I roku WA PK w Krakowie,tzn Kazimierz,Podgorze i okolice Wink

czemu tak malo ludzi? nikogo nie znam....wlasciwie to znam tylko troche osob z tego roku...ale dlaczego ich tam nie ma?? Katia? Insomnia? czemu nie pakowalyscie sie przed obiektyw,zebym mial co ogladac?? Wink [/list]
Katia

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja bylam na Ukrainie !!! a poza tym - strona w budowie...tylko nie ma czasu jej skończyć ( Insomnia zatrudnię Cię do skanowania )....

Poza tym nie ma co oglądać - oprócz widoczków !!!
A co Ty byś chciał niby...mało Ci nas na uczelni?!

Kat
Prezes

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Katia"]Bo ja bylam na Ukrainie !!! a poza tym - strona w budowie...tylko nie ma czasu jej skończyć ( Insomnia zatrudnię Cię do skanowania )....

Poza tym nie ma co oglądać - oprócz widoczków !!!
A co Ty byś chciał niby...mało Ci nas na uczelni?!

a jak myslisz?? Wink
poza tym mimo uczelni nie da sie wszystkich widywac tak czesto,jak na przyklad.....na plenerze Cool
Prezes

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Katia"]Bo ja bylam na Ukrainie !!! a poza tym - strona w budowie...tylko nie ma czasu jej skończyć ( Insomnia zatrudnię Cię do skanowania )....

p.s.poza tym zapomnialas dodac,ze Insomnia tez byla na ukrainie...i jeszcze pare innych osob,ktore znam tez Laughing
Dżoana

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa.... no zgadza sie byal, wiec nei moze mnie byc na zdjeciach z Krakowa....(za to jestem na fotkach z ultra imprezy .....Smile---> shnytzell> ) Twisted Evil

No Katia ja Cie bardzo prosze...ja juz te zdjecia widzialam, sa BARDZO DOBRE...spiesz sie z ta strona, oczywiscie pomoc z mojej strony jak najbardziej gwaratnowana, czy wspominalam , ze na mnie zawsze mozna liczyc ?? Smile
Nie po to chyba wybiegalas w srodku nocy z hotelu, z aparatem w lapie, zeby teraz nie pokazac zdjec z tej praktyki?? Twisted Evil

Moncia, dlaczego Twoich zdjec tez nie widac? No pochwalcie sie wszyscy , ktorzy tam byliscie ....

Ja niestety nie moge swoich zdjec pokazac, bo wszystkie ograniczaja sie do naszego pokoju Twisted Evil i cięcia Katii i Manka, co to byla za praktyka...odkrylam w sobie nowe "talenta" Smile
Apropos...Katia..dlaczego tym razem nei skorzystalas z moich uslug?? Na kim mam cwiczyc jak nie na Tobie ??

pozdr , aska
Powrót do góry
maks

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czemu tak malo ludzi? nikogo nie znam....wlasciwie to znam tylko troche osob z tego roku...ale dlaczego ich tam nie ma??

no okej,tak malo twarzy bo nie gonilem z aparatem i nie prowadzilem kroniki towarzyskiej... Wink jak pamietam chcialem dwom kolezankom zrobic zdjecie ale autentycznie uciekly,kazda z osobna Laughing i nie bylo czasu na chodzenie i szukanie ludzi do fajnych zdjec,jak wszyscy sie rozbiegli po bramach i innych zaulkach w parku,ze nawet prowadzacy na korekte do nich nie docierali Rolling Eyes autentycznie.....
chociaz zdjec jako takich jest zdecydowanie wiecej,tutaj jest zamieszczona ta lepsza 1/4 i ta nadajaca sie do publikacji Cool

popieram Moncie!niech ludziska sie ujawnia i pokaza swoje zdjecia z praktyk,ze studiow czy czegos tam zwiazanego z zyciem Wydzialu, podejrzewam ze zdjecia np z ultraimprez ciesza sie duzym zainterosowaniem,wiec takie strony mialy by sens. Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Prezes

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="maks"]
Cytat:
czemu tak malo ludzi? nikogo nie znam....wlasciwie to znam tylko troche osob z tego roku...ale dlaczego ich tam nie ma??

no okej,tak malo twarzy bo nie gonilem z aparatem i nie prowadzilem kroniki towarzyskiej... Wink jak pamietam chcialem dwom kolezankom zrobic zdjecie ale autentycznie uciekly,kazda z osobna Laughing i nie bylo czasu na chodzenie i szukanie ludzi do fajnych zdjec,jak wszyscy sie rozbiegli po bramach i innych zaulkach w parku,ze nawet prowadzacy na korekte do nich nie docierali Rolling Eyes autentycznie.....

no ja tez pamietam takie zajecia.to bylo w Drawsku Pomorskim(jest cyklicznie).tez sie wszyscy rozbiegli i pochowali,a na dodatek tak sie wrednie poubierali,ze ciezko bylo ich znalezc,zeby strzelic im"ujecie" Wink ale w koncu uzbieralem troche zdjec Twisted Evil
Prezes

PostWysłany: Pon Lis 10, 2003 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Insomnia napisał:
Taaa.... no zgadza sie byal, wiec nei moze mnie byc na zdjeciach z Krakowa....(za to jestem na fotkach z ultra imprezy .....Smile---> shnytzell> ) Twisted Evil
gdzie schnytzell??wydrukuje sobie i wywiesze na moich nagich scianach,bo juz zbrzydlo mi wieszanie projektow b&w z M.sa zbyt monotonne...
za to schnytzell w 100 ujeciach bedzie w sam raz Wink

[Nie po to chyba wybiegalas w srodku nocy z hotelu, z aparatem w lapie, zeby teraz nie pokazac zdjec z tej praktyki?? Twisted Evil
te zdjecia chyba beda interesujace Wink

Dżoana

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes napisał:

gdzie schnytzell??wydrukuje sobie i wywiesze na moich nagich scianach,bo juz zbrzydlo mi wieszanie projektow b&w z M.sa zbyt monotonne...

No w koncu to Gwiazda....Tylko autografy zbierac i zdjecia drukowac
No comment Twisted Evil

a.
Powrót do góry
Katia

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes napisał:
[p.s.poza tym zapomnialas dodac,ze Insomnia tez byla na ukrainie...i jeszcze pare innych osob,ktore znam tez Laughing

nie zapomniałam...jestem ja jest Insomnia !!! nie dodałam bo to oczywiste Wink albo i nie....to dodam jeszcze że i Maniek i Shnytzell tez były z nami> a może my z nimi....

ale o tym już się pisało w temacie Kamieniec Podolski -

o rany !!! ujawnić się ?! ze zdjęciami ?! Insomnia Ty i Shnytzell i Maniek miałyście u mnie dożywocie przy skanerze !!!

MAX fajne zdjęcia -

pzdr

Kat
Tokugawa Ieyasu

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Insomnia napisał:
Prezes napisał:

No w koncu to Gwiazda....Tylko autografy zbierac i zdjecia drukowac
No comment Twisted Evil

a.

Panie Prezesie,chodzilo chyba Pani Insomnii(rozumuje tak,na ile zrozumialem wypowiedzi w calym watku)o to,ze zamierza Pan umieszczac wylacznie Pania(Pana?)Schnytzla na swioch scianach.Gentelman powinien myslec o takich rzeczach,albo w ogole ich nie wypowiadac.
Wstyd niech bedzie najlepszym upomnieniem(dlatego publikuje takie uwagi publicznie)
Powrót do góry
Gwiaaazda

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdzięczna byłabym niezmiernie gdyby nie szargano moim imieniem po tym forum zwłaszcza kiedy mnie tu nie ma, ale skoro już zostałam sprowokowana oto przemiawiam:

primo: rozumiem chęć pana Prezesa do wywieszenia moich zdjeć w celu odstraszenia potencjalnych złodzieji...moi rodzice robia tak od lat i jeszcze nigdy im nic nie ukradli... (wszyscy uciekają z krzykiem) Confused

drugie primo: Insomnio...Dżoano...czy jak ci tam... jak na razie jesteś jedyną osobą, która uważa mnie za gwiazde dlatego mam nadzieje, że w wyniku chwilowej niepoczytalności nie sprzedałaś mojej historii szacownej gazecie "życie na gorąco"...choc i tak pewnie by jej nie kupili

trzecie i ostatnie primo: Z lekka nutką skromności śmiem twierdzić, iż moja osoba nie jest aż tak wdzięcznym tematem by poruszać go na łamach tego forum..czyż nie lepiej porozmawiać o tym kto jest eurosceptykem a kto euroentuzjastą? Rolling Eyes

Z pewną taką nieśmiałością i rumieńcem na twarzy pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Wink

Wasza Gwiazda Shnytz...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: