This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NASZE NAJLEPSZE BIURA I PRACODAWCY - czyli gdzie pracowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Max3D

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 6:22 am    Temat postu: NASZE NAJLEPSZE BIURA I PRACODAWCY - czyli gdzie pracować Odpowiedz z cytatem

W ripoście i ku pozytywnym wrażeniom odnośnie tematu "Gdzie nie pracować" i "Wyzyskujące biuro" pomyślałem o temacie gdzie wychwala się dobrych pracodawców i dobre biura. Tylko proszę biura o nie wstawianie autoreklam.

Mam nadzieję, że znajdą się takie pracownie i pracodawcy, którzy dobrze płacą i stwarzają b.dobre warunki pracy oraz są godni pochwały i polecenia również w sensie wykonywanych zleceń.
Ponieważ gdzie pracownik jest doceniany tam też zlecenia dobrze są wykonywane.

Piszcie, może stworzymy jednak pozytywny wizerunek polskich pracodawców jeżeli chodzi o architekturę. Mnie nie przychodzi osobiście nic do głowy, ale może wam Smile

No może jedno biuro, ze względu na prośbę prowadzącego nie wymieniam nazwy. Płaci 15 zł za każdą nadgodzinę, daje umowy o prace, co prawda na 1/2 etatu, ale daje i podstawową pensję 1500zł netto. Myślę, że jak na polskie warunki to godziwe wynagrodzenie. Biuro znajduje się w okolicach Mostu Grunwaldzkiego w Krakowie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berenicia

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zna ktoś jakieś dobre biuro architektoniczne w Gliwicach albo Katowicach?
b_w_jasiu

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro mam chwalic to zrobie to...bo biuro w ktorym aktalnie jestem na praktyce jest tego warte...

jest to zarazem odpowiedz na pytanie Berenici gdzie w kce mozna znalezc zajebistego pracodawce w naszej branzy..

wiec szczerze polecam Konior Studio, atmosfera niesamowita wielcy jajcarze w biurze i swietny szef....

ogolnie bez stresu, a do przodu....

ja akurat pracowalem przy projekcie na centrum katowic, wiec projekt nie maly...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gierek

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej przecież post "gdzie (nie) pracować" był przeznaczony także dla pozytywnych opinii. Nie powiem, że robisz mi konkurencje bo i tak nikt tam nie chce pisac oprócz kolegi b-w-jasiu, który dał opinie równiez w tym poście. Zastanawia mnie fakt czemu się tak dzieje. Czy ludzie:
a) są tak zastraszeni, że nie chcą pisać o swoich pracodawcach
b) mają w nosie swoich kolegów po fachu

obie opcje sa smutne
pewnie też nie będą pisać o biurach w których jest ok ze strachu że będzie sporo chętnych na ich miejsce

fajnie że Kaśka zdecydowała się na zmianę pracy dzięki dyskusji, która rozwinęła sie na naszych postach. To malutki krok do przodu
Powrót do góry
b_w_jasiu

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to bardzo dobra wiadomosc ze kaska podjela taka decyzje a nie inna, powstala nam mala telenowela z happy endem....

a co do pracodawcow to fakt faktem molibyscie pisac o tym gdzie pracujecie i co robicie, mozliwe ze i wam w przyszlosci jakas wiedza z forum sie przyda
Powrót do góry
Berenicia

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ż nawet bardzo, bo najlepiej dowiedzieć się od pracownika jak jest w danym biurze.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: