This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

...ultraimprezzka 2...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BAST1

PostWysłany: Pią Paź 24, 2003 8:22 pm    Temat postu: ...ultraimprezzka 2... Odpowiedz z cytatem

Ultraimprezzka2, chyba juz moge powiedziec, ze jak zwykle super. MK Fever bardzo trafiony. Chcemy jeszcze..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kazek K

PostWysłany: Pią Paź 24, 2003 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeju... MK mnie naprawdę nie zawiódł. Długo z nim rozmawiałem i przekazałem pełny RESPEKT za tyle lat miksów dla Krakowian. Wspaniałe indywidualne układy - tu nie było mowy o zwykłej zmianie płyt - non stop zabawa na mixerze.

Dodam, że normalnie MK FEVER gra około 1,5 do 2 godzin. U nas grał od 22.00 do ponad 3.00!

Mam zaje.... filmy i zdjęcia, które jutro będą już w Portalu!

Pozdrawiam i zapraszam na ULTRA3!
Czyżby miał pojawić się MK FEVER? Zobaczymy...

ps. Właśnie oglądnąłem filmiki z imprezy... i tzw. FULL WYPAS czyli pełen chaos filmowania by Kazek K + upadek Kazka K ze sceny i motyw jak zapomniałem, że mam włączone filmowanie w aparacie. Ehh... te %%...
jutro film w Portalu www.w-a.pl
Powrót do góry
raff

PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek K napisał:
Jeju... MK mnie naprawdę nie zawiódł. Długo z nim rozmawiałem i przekazałem pełny RESPEKT za tyle lat miksów dla Krakowian. Wspaniałe indywidualne układy - tu nie było mowy o zwykłej zmianie płyt - non stop zabawa na mixerze.

Dodam, że normalnie MK FEVER gra około 1,5 do 2 godzin. U nas grał od 22.00 do ponad 3.00!

Mam zaje.... filmy i zdjęcia, które jutro będą już w Portalu!

Pozdrawiam i zapraszam na ULTRA3!
Czyżby miał pojawić się MK FEVER? Zobaczymy...

ps. Właśnie oglądnąłem filmiki z imprezy... i tzw. FULL WYPAS czyli pełen chaos filmowania by Kazek K + upadek Kazka K ze sceny i motyw jak zapomniałem, że mam włączone filmowanie w aparacie. Ehh... te %%...
jutro film w Portalu www.w-a.pl

wyglada na to ze znowu nas cos ominelo Rolling Eyes
gregkilla

PostWysłany: Wto Lis 04, 2003 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

woow jakie to niesamowite "full wypas" no nie no poprostu suuper lo jezu

Cytat:

To po prostu nie da sie opisac....

OMG tyle podjary niczym ...
Powrót do góry
Kiender

PostWysłany: Wto Lis 04, 2003 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gregkilla napisał:
woow jakie to niesamowite "full wypas" no nie no poprostu suuper lo jezu

Cytat:

To po prostu nie da sie opisac....

OMG tyle podjary niczym ...

Pierwszy post i od razu burak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mm

PostWysłany: Pią Lis 21, 2003 4:59 pm    Temat postu: jest czad z nosa Odpowiedz z cytatem

jest czad z nosa i kolana miekna Shocked
Powrót do góry
mm

PostWysłany: Sro Lis 26, 2003 10:08 pm    Temat postu: bilety Odpowiedz z cytatem

czy mozna kupowac bilete tak jak do prozaka czyli w expo?
Powrót do góry
Kazek K

PostWysłany: Czw Lis 27, 2003 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ULTRIMPREZA 3 - 11 grudnia 2003 - rokuje, ze bilety beda do samego konca, choc nie wiadomo jak to bedzie na 100%.
Na ULTRA1 zabraklo, a nie mowie juz ile razy brakowalo w Miescie Krakoff.

Osoba rozprowadzajaca bilety to ja, Kazek. I raczej nie bedzie ich w EXPO z prostej przyczyny - nie chce na imprezie osob przypadkowych.
Chcac gwarantowac Wam dobra zabawe nie mozemy puszczac biletow do ogolnej sprzedazy. A w EXPO kazdy moze sobie kupic i przyjsc, nawet z Wydzialu Chemii, a chemia to... hehehe.

Jak bede w Polsce to natychmiast pojawiam sie w EXPO przy stoliku tradycyjnie w tygodniu imprezy i dzialamy! A 11.XII juz tylko czas na drinkowanie...

pozdrawiam
Kazek K
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: