This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kursy rysunku gliwice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faust

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy możecie napisać coś o kosztach poszczególnych kursów w danych pracowniach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Patraszewski

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacji o opłatach za zajęcia w poszczególnych pracowniach udzielamy po kontakcie osób zainteresowanych konkretnymi zajęciami, telefonicznym lub mailowym (przez stronę) . Zapraszam do skontaktowania sie z nami w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal_

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faust koszt kursu na architekturę w pracowni NA2P to chyba 220 czy 250zł na miesiąc. Pozdro
Powrót do góry
dakocia

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy polecacie wyzej wymieniony kurs? chcialam isc na kurs www.rysunek.info.pl bo slyszalam duzo dobrych opinii ale niestety brak miejsc:( jest jakis kurs rysunku w gliwicach lub w zabrzu ktory mozecie polecic? i namiar jesli byscie mogli... blagam... zalezy mi na czasiee...

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kora87

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 6:46 am    Temat postu: na2p Odpowiedz z cytatem

Hej dakocia. Polecam ci pracownię NA2P, są już znani na całym śląsku, mnie poceciła ich koleżanka z rybnika. byłam już na pierwszych zajęciach - jestem b.zadowolona. są przy rynku w gliwicach, na ul. białej bramy
Powrót do góry
reneta

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie/ moim zdaniem w dużej czesci anonimowe opinie internautów są mało wiarygodne a ludziska sie podniecają że cokolwoeik ktos napisał. Ja napisze tyle z mojej filozofi, że szukałam kursu rysunku i odwiedziłam osobiscie trzy pracownie w Gliwicach, co polecam wszystkim zrobic, i poszłam na pierwsze zajęciach do pracowni NA2P. dlaczego?????????? Shocked
No właśnie!!! Dlaczego? Jak ktoś chce odpowoedziec sobie na to pytanie musi sie pofatygowac do innych pracowni a potem wejś do NA2P, z tego co wiem mozna podejśc tam w godzinach "otwartych drzwi" i zwiedzic pracownie, porozmawiac z prowadzącymi zajęcia.
Superowy klimat, bardzo dobre warunki do rysowania, w porządku goście prowadzący, bardzo przykładający sie do wykładów, kurde co mam jeszcze napisac niewiem.POOOLLLEEECCCAMMM PRACOWNIE Arrow NA2P!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
posluzavnik

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj ktoś próbował - http://kursy.ovh.org/rys.html
Powrót do góry
fifi

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy chodząc na rysunek do gliwic (obecnie chodze na rys z rysunek.info) mam szanse zdać do warszawy?
Powrót do góry
bemyway

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@fifi: a czemu nie ? Wink

moja koleżanka chodzi do http://www.na2p.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agrafa

PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie NIE polecam tego kursu - http://kursy.ovh.org/rys.html.
Z tego co wyczytałam, to jest kurs na wydziale, z którym miałam już do czynienia i jak już tu pare osób pisało - nie warto. Może i tanio, ale to są pieniądze wyrzucone w błoto! Na 3-godzinnych zajęciach może raz prowadzący zrobi ci korektę...
Powrót do góry
posluzavnik

PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O żesz, miałam tam chodzić, właśnie ze względu na kusząca cenę, ale w ostatniej chwili zmieniłam na na2p..
Tylko najlepsze jest to, że jak wpłacisz za całość czyli 590, to już pozamiatane..
Powrót do góry
chistopher

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurs o którym pisze agrafa: http://kursy.ovh.org/rys.html nie odbywa się na Wydziale Architektury!

To jest inny kurs, nie mylcie go z tym na Wydziale Architektury.

Jest on naprawdę dobry - odbywa się również w budynku Politechniki ale w innym miejscu (na ul. Strzody).

Wykładowca świetnie prowadzi, wiem coś o tym.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
ejeden

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam jakiegos kursy wlasnie na ślasku. Kontaktowalem z NA2P ale z tego co zrozumialem jedna 4 godzina lekcja kosztuje 250 zł :O ?? czy to juz za miesiac, 4 razy po 4 godziny ?? Dlatego wlasnie pytam czy nie znacie czegos tanszego ? np jakis student, absolwent :> Chcialbym sie spotykac 2 razy w tygodniu bo juz malo czasu zostalo jak by nie patrzec Smile nie cale 3 miesiace Smile Mam juz tam jakies doswiadczenie za soba, także nie zaczynam od calkowitego zera ... hmm. jakbyscie cos wiedzieli to piszcie pozdrawiam !
Powrót do góry
dukez

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena 250 jest zapewne za miesiąc
Powrót do góry
madeleine

PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A chodził ktos z was do Teresy Biernot? albo słyszeliscie jak przygotowuje, ile osób się od niej dostaje??
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: