This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kursy rysunku gliwice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tymtyrymtytymm

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo Wink Właściwie od grudnia/stycznia rysuje się już tylko z wyobraźni. No chyba, że masz jakieś plany typu zdawanie we Wrocławiu, to pod koniec kilka postaci jest, na zasadzie, że rysujesz koleżankę z naprzeciwka na przykład Smile

A od września te 3/4 miesiące były w przeważającej większości martwe natury, najczęściej z krzesłem w roli głównej. To tak żeby nauczyć się fajnie perspektywy, jak przedstawiać różne tekstury itp, wiadomo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal_

PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, to mój pierwszy post na tym forum Smile Już trochę poczytałem i mam takie pytanie. Moja sytuacja wygląda tak że jestem po 2 klasie LO i chciał bym jednak wybrać się na architekturę w Gliwicach. Chciałem się spytać jak i gdzie uczyć się rysunku w tej ostatniej klasie liceum? Czy ta pracownia jest dobra http://www.rysunek.info.pl/? I mam pytanie bo w tej pracowni będzie roczny kurs od września, a czy jest jakaś opcja uczenia się rysunku w Gliwicach w wakacje? Proszę o jakieś odpowiedzi Wink z góry dzięki wakacje już są a może już czegoś bym się nauczył dodam że wogule nie umiem rysować Razz
Powrót do góry
michal_

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że nikt nie odpowie Sad
Powrót do góry
jagnazbagna

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze swojej strony zdecydowanie polecam kurs na ul koletek w krakowie. dla wszystkich tych którzy mogą się poświęcić i raz w tygodniu przejechać się pociągiem do krk. sama chodziłam od września a dostałam się na arch w krakowie bez żadnego problemu (z 30 wynikiem!), wszyscy moi znajomi którzy zdawali do gliwic dostali się. To już jest zdecydowanie wyższa półka, ale polecam. jeśli już ciężko pracować to moim zdaniem tylko pod czujnym okiem specjalistów. obejrzyjcie sobie galerię to sami zobaczycie że poziom faktycznie wyższy od poziomu śląskich szkół http://www.studiorysunku.pl/studio.html . pozdrawiam wszystkich stawiających pierwsze rysunkowe kroczki ! Smile
Powrót do góry
tymtyrymtytymm

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał skoro teraz skończyłeś 2 klasę, to radzę nie pakować się w wakacyjne kursy rysunku, nawet gdybyś jakiś znalazł, tylko porządnie się wyluzować przed następnym rokiem szkolnym, bo będziesz miał niezły młyn przed maturą i relaks jest bardzo wskazany Wink Z ręką na sercu! Smile

Chodziłam do pracowni o którą pytasz i polecam ją, ale to już wcześniej pisałam.

A co do Koletek, to ja osobiście nie miałam takich funduszy, żeby się tam uczyć i co tydzień dojeżdżać, no ale jak kto chce Wink
Powrót do góry
michal_

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tymtyrymtytymm no dzięki to widzę że polecasz. Wydaje mi się że się już tam zapisze bo potem może być ciężko z miejscami w tym Art-on'ie. Mam nadzieję że rok przygotowań wystarczy Smile A i tak odnośnie wakacyjnych kursów to i tak nic nie ma, a i tak nie długo jadę i właściwie do końca wakacji mnie nie ma.

PS A ile kosztuje miesięcznie ten kurs w Krakowie na Kolotek jak się uczęszcza tam raz na tydzień?
Powrót do góry
jagnazbagna

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ostatnio kosztował 470 zł miesięcznie
Powrót do góry
posluzavnik

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszcie prawdę, jak jest na tych kursach?
Jeśli przychodzi ktoś kto np. nigdy nie rysował.. (przychodzą tacy?)
Czy naprawdę dochodzą do takiego poziomu, żeby się dostać na architekturę??
Bo oglądając te rysunki na stronach reklamujących kursy ( http://www.rysunek.info.pl/galeria_kursu_architektury.html ), to aż się nie chce wierzyć, żeby ktoś od zera doszedł w tak krótkim czasie do takiego poziomu..
Powrót do góry
tymtyrymtytymm

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby było jasne Smile Już to kiedyś pisałam, może nie tutaj, ale ja osobiście poszłam na kurs 10 miesięcy przed egzaminem, wcześniej nie mając NIC wspólnego z rysunkiem i do Gliwic się dostałam bez problemu z pierwszej listy. Tu na prawdę nie chodzi a wielkim stopniu o talent, można się nauczyć Wink No i w domu rysować trzeba zadania, bo raz a tydzień na kursie to ryzykowne jest Very Happy Very Happy

Żebyście widzieli moje pierwsze prace, w sumie na początku nawet nie wiedziałam za bardzo, co to punkty zbiegu Wink Nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że to jakieś przechwalanki, nie jestem jakimś mistrzem, ale skumałam to co najważniejsze i udało się.
Mój rysunek na tej stronie jest jeden i to dość niewyraźny, takie kostki z jedną dominującą zrobione cienkopisami. Niektórzy ludzie rzeczywiście wymiatają, ale co zrobić Wink Ja tam cieszę się razem z nimi, bo będzie na wydziale już ktoś znajomy Smile
Powrót do góry
maciek15777

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zapisać się na kurs 2-letni czy roczny ?
Powrót do góry
tymtyrymtytymm

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że dwuletni jest lepszy. Im więcej i dłużej rysujesz, tym jesteś lepszy Wink Aczkolwiek po roku też się da.

I taka moja dobra rada, unikajcie terminów w łikendowe wieczory Very Happy Very Happy Ja przegapiłam przez kurs maaasę imprez, albo przychodziłam, jak wszyscy byli już 'gotowi' Wink
No ale coś za coś Smile Chyba było warto.
Powrót do góry
miniaturka

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Piotrka. W Sosnowcu na architekturę przygotowuje Studio Sztuk Plastycznych Wytwornia > www.kursrysunku.pl
I jest dość nietypowo, bo pani, która prowadzi grupę architektów jest po studiach w Rosji.
Powrót do góry
miniaturka

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 6:58 pm    Temat postu: Pomyłka Odpowiedz z cytatem

www.kursrysunku.net.pl to jest ten kurs w Sosnowcu.
Powrót do góry
reneta

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heja wszystkim! Laughing Poszukuje lekcji rysunku gdzie będę mogła przygotować się na egzaminy. Najlepiej w Gliwicach, bo tutaj mieszkam.pozdrowionka Laughing
Powrót do góry
Jerzy Patraszewski

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 10:34 pm    Temat postu: kurs rysunku - gliwice - zapraszam ! Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na Kurs rysunku do Parcowni NA2P w Gliwicach.
Wiecej informacji poniżej.

http://www.na2p.com/?action=studioDetails&studioId=2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: