This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdyby (nie daj Boże...) sie nie udało...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aroganckaLALUNIA

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FaberKos napisał:
Pani Lala od jakiegos czasu funduje mi z daleka niezapomnianą i równie zabawaną żaglerke myslami i czyms takim podskórnym ...sam nie wiem .
Czasami łapie sie na tym ,ze bedąc w Hannoverze podobne odczucia mialem kiedy patrzyłem na Foke ,w dzielnicy Staintor, która zgrabnie aczkolwiek wbrew naturze wywyiała piłeczka.Piłeczka w koncu spadła na tretuar a foczka nie dostała rybki.Ludzie jednak wspóczujac malej foczce nagrodzili tą ekfilibrystyke mocnymi brawami.Odwarcajac sie jedank widzialem na ich twarzach cos w rodzaju -czy nie lepiej było jej w morzu, wsród rybek ,przeciez szanowalibysmy ja tak samo a tutaj po prostu z ta piłeczka wyglada ładnie ,inteligetnie jednak troszeczke koslawo.
Ja takze biłem brawo nawet pogłaskałem foczke i porozmawialem z trenerem .Okazał sie miłym człowiekiem nawet mówil po Polsku ,ku mojemu zdziwieniu pokazał mi mechanizm foczki .Była na kluczyk.Duzy stalowy kluczyk nakrecał ja przed wystepem .Jednak tak znakomicie skonstuowana foczka przez najlepsze dziedziny nie tylko nauki i techniki takze zawodzi i gubi piłeczke.
Usmiechnałem sie wiec radosnie .Radosc była tym wieksza ze wiedzialem ze to Polscy inzynierowie skonstuowali tą machine .Szkoda tylko ,ze nie została w kraju by cieszyc polskich widzów tylko tam podlega bawarskim nie zawsze dobrym gustom .Szkoda bo moze tutaj na miejscu przydałaby sie do czegos pozytniejszego ,ba madrzejszego.

Pozdrawiam
Krzysztofaber

Pan Krzys potrafi mnie czasem zaskoczyc. Bardzo interesujacy tekst. Rozumiem ze dotyczy mojej osoby. Panie Krzysiu sytuacja nie jest az tak dramatyczna jak Pan ja przedstawia. Po zebraniu doswiadczen zonglerki planowany jest powrot do domu.
aroganckaLALUNIA

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do MOICH KRYTYKOW:

Jestem zaskoczona taka iloscia konstuktywnej krytyki. Milo stac w centrum zainteresowania. Niestety odpowiedziec wszystkim jednoczesnie nie dam rady-jest to fizycznie niemozliwe....zaczynam sie czuc jak gwiazda, ktora nie nadaza odpowiadac na korespondencje swoich fanow chociaz bardzo tego pragnie Laughing .... mimo niekonstruktywnej krytyki kilku uzytkownikow widze to bardzo pozytywnie-ciesze sie bardzo, ze mamy tak wielu aktywnych gosci.
raff

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aroganckaLALUNIA napisał:
Do MOICH KRYTYKOW:

Jestem zaskoczona taka iloscia konstuktywnej krytyki. Milo stac w centrum zainteresowania. Niestety odpowiedziec wszystkim jednoczesnie nie dam rady-jest to fizycznie niemozliwe....zaczynam sie czuc jak gwiazda, ktora nie nadaza odpowiadac na korespondencje swoich fanow chociaz bardzo tego pragnie Laughing .... mimo niekonstruktywnej krytyki kilku uzytkownikow widze to bardzo pozytywnie-ciesze sie bardzo, ze mamy tak wielu aktywnych gosci.

ojej, jak pani sobie ladnie dostosowywuje interpretacje wypowiedzi uzytkownikow do swoich wywodow (IRONIA - widze ze musze zaznaczac gdzie jej uzywam poniewaz pani nie potrafi jej odczytac pomiedzy wierszami)
znowu jest pani w bledzie... ale slodko tak na pania patrzec jak sie pani gubi w tym wszystkim - to jak patrzec na zuczka gnojownika ktory nie moze juz popychac kuleczki kupki bo zrobila sie za duza... :***
raff

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli juz pani lala nie odpowie na moj post (TEN ZDECYDOWANIE NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANY) ???
straszna szkoda, ale coz... nie bede nalegal... 1:0 :*

ps.
w gre tomb raider gralem kiedys bez opamietania, wspoltworzylem swietej pamieci portal miedzinarodowy www.trww.com na jej temat i jestem w dalszym ciagu czlonkiem ekipy najwiekszej polskiej (oficjalnej) strony o tej grze www.traider.pl (zamiescilem to w celach informacyjnych bynajmniej nie w celach wskazujacych na moje samouwielbienie)- wiec mysle ze moge zabrac zdanie w ponizszej kwestii:
jest dla mnie gleboko pretensjonalne uzywanie przez pania lale wizerunku lary croft, wrecz niegodne jej wizerunku
chetnie zobaczylbym pana lale we wlasnej osobie, no chyba ze nie chce pokazac swej twarzy :*
aroganckaLALUNIA

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raff napisał:
aroganckaLALUNIA napisał:
Do MOICH KRYTYKOW:

ojej, jak pani sobie ladnie dostosowywuje interpretacje wypowiedzi uzytkownikow do swoich wywodow (IRONIA - widze ze musze zaznaczac gdzie jej uzywam poniewaz pani nie potrafi jej odczytac pomiedzy wierszami)
znowu jest pani w bledzie... ale slodko tak na pania patrzec jak sie pani gubi w tym wszystkim - to jak patrzec na zuczka gnojownika ktory nie moze juz popychac kuleczki kupki bo zrobila sie za duza... :***

Ironii nie uznaje. Kupka do ktorej Pan sie aktywnie przyczynia jest rzeczywiscie duza. Jest Pan jednak naiwny sadzac, ze mi to przeszkadza.
aroganckaLALUNIA

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raff napisał:
czyli juz pani lala nie odpowie na moj post (TEN ZDECYDOWANIE NAJBARDZIEJ ROZBUDOWANY) ???
straszna szkoda, ale coz... nie bede nalegal... 1:0 :*

ps.
w gre tomb raider gralem kiedys bez opamietania, wspoltworzylem swietej pamieci portal miedzinarodowy www.trww.com na jej temat i jestem w dalszym ciagu czlonkiem ekipy najwiekszej polskiej (oficjalnej) strony o tej grze www.traider.pl (zamiescilem to w celach informacyjnych bynajmniej nie w celach wskazujacych na moje samouwielbienie)- wiec mysle ze moge zabrac zdanie w ponizszej kwestii:
jest dla mnie gleboko pretensjonalne uzywanie przez pania lale wizerunku lary croft, wrecz niegodne jej wizerunku
chetnie zobaczylbym pana lale we wlasnej osobie, no chyba ze nie chce pokazac swej twarzy :*

Malo mnie interesuje w co Pan gra i co Pan tworzyl (czy KUPKI czy tez inne GOWNA). Twoje zaangazowanie w tworzenie KUPKI tutaj natomiast mnie satysfakcjonuje. Laughing Proponuje tylko przeniesc sie z tematu rchitektury przez duze A bo moderator nie bedzie zadowolony z Twojego smrodu w tym temacie.
archiKRAWAT

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie administratora, jak chcecie się kłócić to nie na forum Architektura przez .... tylko do "kącika" albo najlepiej na priva.

Pan Raff powinien swoje obrazowe porównania pozostawić dla siebie, albo stosować je gdzie indziej Exclamation Exclamation Exclamation
Nie będę tolerował takiego zachowania.

Dyskusja w tym temacie dawno odeszła od tematu Exclamation Exclamation
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: