This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdyby (nie daj Boże...) sie nie udało...
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomeG

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 11:22 am    Temat postu: Gdyby (nie daj Boże...) sie nie udało... Odpowiedz z cytatem

W tym roku mam zamiar startowac na architekturę.... i marzę o tym....

Jednakże chciałbym być zabezpieczony, wobec czego pytam się Was:

Co mam mieć w rezerwacji.. np : poprzez maturę łączoną... I z jakiego przedmiotu powienienem zdawac egzaminy... i wybrany przedmiot do łączonej....??

Gdzie mam szukac miejsca....??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kolosek

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matura łączona to dobry pomysł - polecam WIL - potem w razie dostania się na WA bedziesz miał zaliczone kilka przedmiotów - niewiele ale zawsze coś. WIL co prawda jest bardzo wymagający więc jeśli chcesz mieć ociupinke lżej to WIŚ jest dobrą sprawą. Alternatywą jest także jedno z chyba dwóch policealnych techników architektonicznych. ponadto stosunkowo łatwo dostać się na kilka innych nieobleganych kierunków na innych uczelniach - np Fizyka na UJ. Ponadto na przeczekanie możesz wybrać także uczelnię prywatną - o ile się nie mylę jest także WA na WSK (wystartowali w końcu?????) oczywiście prywatna = płatna.

pozdrowionka, kolosek

PS. WIL -Wydział Inżynierii Lądowej
WIŚ -Wydział Inżynierii Środowiska
oba na Politechnice
TomeG

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecasz zatem Lądówke i tą środowiskową... Tylko że... można tam z łaczenj zdawać,ale czy z angielskiego?? Czy tylko matematyka...??

A pozatym... czy fizyka jest tam potrzebna...?? Bo jestem z niiej lewy niewiarygodnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kolosek

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obawiam sie ze w tym przypadku w gre wchodzi jedynie majca, ale lepiej sie dowiedz np u szkolnego pedagoga

pozdrowionka, kolosek
tommy

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chce mi sie tego czytac ale przypuszczalnie wszystko tu jest http://www.pk.edu.pl/admin/studia/
TomeG

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tommy napisał:
nie chce mi sie tego czytac ale przypuszczalnie wszystko tu jest http://www.pk.edu.pl/admin/studia/

A własnie ze nie ma.... Lipna ta strona jak.... Szkoda gadać...

A jakies informatory są dostępne o PK...i gdzie...??
Powrót do góry
kolosek

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co pamietam informatory i wszelkie informacje dla chcacych studiowac na PK sa dostepne w dziekanacie d/s studenckich w budynku WIL (wejscie od dziedzinca boczna klatka schodowa, pierwsze pietro).

pozdrowionka, kolosek
CrazyBaby

PostWysłany: Sro Paź 15, 2003 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronka fakt faktem jest beznadziejna. A co do informatorów to spewnością większość ludzi z przyjemnością urządzi sobie podróż pociągiem aby zdobyć wymarzoną kilkudziesięcio stronnicową książeczkę Smile W sumie to nawet fajnie się jeżdzi pociągami o 5:30 Szkoda tylko że Ci Niemcy z którymi ostatnio jechałam jacyś tacy mało rozmowni byli (hm...może to wynikało z faktu że po niemiecku potrafię mówić tylko: Ich versteche nicht?? Neeee to pewnie musiało być coś innego Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tommy

PostWysłany: Sro Paź 15, 2003 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomeG napisał:
Polecasz zatem Lądówke i tą środowiskową... Tylko że... można tam z łaczenj zdawać,ale czy z angielskiego?? Czy tylko matematyka...??

A pozatym... czy fizyka jest tam potrzebna...?? Bo jestem z niiej lewy niewiarygodnie...

mowisz ze strona kiepska a masz tam odpowiedz
mozna zdawac z lacznej z matematyki jak masz 4 to sie dostajesz bez egzaminu jak mniej to cos tam naprawde tego nie bede czytal za ciebie Wink
CrazyBaby

PostWysłany: Sro Paź 15, 2003 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałeś znaleść na niej informacje o kursach? I aktualizacja jest niezbyt czesta (ja nie mowie ze jest az tak strasznie ale powinno byc czesciej) Bo wiesz ja mieszkam daleko od Kraka (ok nie sa to kosmiczne odległości ale jednosześnie na tyle duże że nie mogę sobie pozwoić na to aby za każdy mrazem jechać albo dzwonićdo Kraka) i ta strona jest moim jedynym źródłem informacji (nie licząc Was Smile ale pochwały już były) więc to chyba nie jest dziwne że chciabym aby wszystko było przejrzyste i jasne.
Powrót do góry
tommy

PostWysłany: Sro Paź 15, 2003 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Bajbi koledze chodzilo o zasady rekrutacji na wydz ladowy i srodowiska nie arch , chyba ze tez sie tam wybierasz Wink
CrazyBaby

PostWysłany: Czw Paź 16, 2003 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... a podobno nie jestem aż tak ciemną istotą Smile Hehe to pewnie przez tą niepogodę jakoś tak ciemniej na tym świecie się zrobiło Smile Bo ja mowie ogolnie o stronie PK Smile
Powrót do góry
TomeG

PostWysłany: Pią Paź 17, 2003 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tommy napisał:
TomeG napisał:

mowisz ze strona kiepska a masz tam odpowiedz
mozna zdawac z lacznej z matematyki jak masz 4 to sie dostajesz bez egzaminu jak mniej to cos tam naprawde tego nie bede czytal za ciebie Wink

Faktycznie... wiele razy bywałem na ej stronie i zawsze mnie szlag brał gdy mialem tam coś konkretnego znaleźć....

Aczkolwiek informacje jakich się dowiedziałem z tej strony.... bynajmniej nie były przyjemne.... Moja średnia ocen ze świadectwa może być troszkę za niska....Sad
Powrót do góry
TomeG

PostWysłany: Pią Paź 17, 2003 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha! I dzięki Wam wszystkiim.....Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
TomeG

PostWysłany: Pią Paź 17, 2003 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy Wątek...Very Happy

JEst powiedziane ze jako warunek podstawowy startowania do egzaminu na architeturę jest posiadanie średniej z matury czy świadectwa ?
Czy może tylko jednego?

Albo z obydwóch...?? Tylko czy z obydwu na raz czy z osobna...?? Jak to jest?

W sumie egzaminu z rysunku to się nie boję... bo tam jesli się potrafi rysowac, to spaprać nie można i tyle.... Ale świadectwo to nie moja dziedzina...Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: