This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy jeszcze jest sens???
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dżoana

PostWysłany: Sob Paź 11, 2003 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OwieczkA napisał:

Zawsze jest mozliwosc przeniesienia sie, wiec po roku mozesz wrocic spowrotem do Warszawy, nooo tylko roznice programowe zostaja Wink

no wlasnie..te roznice... czasem jest problem z przeniesieniem (tak zeby nie powtarzac roku) poniewaz sa one sa duze i dziekan robi problemy, radzi zaczynac od poczatku...taka sytuacja miala miejsce u nas na wydziale. Z tym, ze udalo sie nie powtarzac roku, a jedynie nadrobic owe roznice.

pozdrawiam
ins
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewelina

PostWysłany: Nie Gru 14, 2003 11:27 am    Temat postu: 12RysunkowWTygodniu??!??!?? Odpowiedz z cytatem

KaśkaSZOŁ napisał:
Znam takich co uczyli się 4 lata i dostawali za trzecim razem, więc chyba warto spróbować. Jednak faktycznie nie czas się liczy tylko intensywność. Ja nie dostałam się za pierwszym razem i potem chodziłam na lekcje do dwóch gości na raz, w tygodniu rysowałam 10-12 rysunków (do każdego inne tematy do oceny) no i udało się.

Hej
PrzerazilasMnieStrasznie..BaaardzoBardzoBardzoChceDostacSieWTym
RokuNaArchitektureDoW-wyChociazToBedziePierwszyRazDopiero.
UczylamSieRysunku2LataATerazChodzeNa2Kursy:jedenWLublinie(bo
tuMieszkam)IJedenWW-wieNaWydziale(WSoboty).AleWytlumaczMiProsze
JakRobilas10-12RysunkowWTygodniu?? Shocked BoJaSieZ4NieMogeWyrobic!!!
PrzeciezJeszczeSzkolaIMatura.... Rolling Eyes Odpowiesz,Prosze!SiedzialasWNocy?
IleZajmowalCiJedenRysunek?IToBylyFormaty50x70CzyMozeJakiesInne?
Pozdrawiam:)

P.S.PiszeTakDziwnieBoSpacjaMiSieZepsula..Smile Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
karolw

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chetnie sie z łukaszem wymienił doswadczeniem np. mam rozne tematy wawrzyniak@vp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: