This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kursy przygotowawcze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazek K

PostWysłany: Sob Paź 11, 2003 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pitekantrop napisał:
podziwiam cie...miloze sa jescze na swiecie idealisci.

Nigdy nie postępowałem zgodnie ze standardami.
(...)
Te kropki to wiele, wiele do napisania. Ale i tak tych moich dróg nikt nie będzie słuchał. Ogólnie rzecz biorąc wiele będzie wiadomo za powiedzmy 15 lat. Gdzie jedni z nas będą, gdzie inni, gdzie ja i reszta. Sam jestem ciekaw bardzzoo jak to się ułoży.

Życzę miłego weekendu

ps. zapraszam na wywiad w Radiu Żak by Kazek K prosto z imprezy w Ministerstwie Smile poniedziałek 22.00 - 0.00 (100.5FM)

Ostatnio zmieniony przez Kazek K dnia Nie Paź 12, 2003 10:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pitekantrop

PostWysłany: Nie Paź 12, 2003 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazek...ja sie tu nie nabijam
podziwiam
Powrót do góry
Ragnar

PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze to moze nie odpowiednie miejsce na to pytanie ale, nie znalazlem lepszego, dlatego tutaj je zamieszczam:
czy aby dostac sie na architekture, urbanistyke, wymagana jest matura z matematyki, czy moze byc z jakiegos innego przedmiotu?

Ostatnio zmieniony przez Ragnar dnia Sro Paź 29, 2003 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kolosek

PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy aby dostac sie na architektore, urbanistyke, wymagana jest matura z matematyki, czy moze byc z jakiegos innego przedmiotu?

Ja zdawałem angielski pisemnie, a generalnie przedmiot maturalny może być dowolny - chyba ze sie cos ostatnio zmienilo

pozdrowionka, kolosek
CrazyBaby

PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja doweidziałam się na ostatnich zajęciach że brane są pod uwagę oceny końcowe z :matmy,fizyki,histori,geografii,j.polskiego, j.obcego,i jakiś przedmiot który mi wypadł z głowy (ah ta skleroza) oprócz tego bierze się jeszce oceny z polskiego z matury (ustna + pisemna), z matury z dowolnego przedmiotu (ustna + pisemna) + matura z jezyka obcego...

To by było na tyle szczegółów jakie mi podano Hihi nie musze zdawać fizyki wiec sobota była przyjemna Smile
Powrót do góry
Kazek K

PostWysłany: Wto Paź 28, 2003 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ragnar napisał:
(...)aby dostac sie na architektore (...)

architektore Question Question A z polskiego to co masz ? ?
jak -óre to się nie nadajesz na te studia Confused
Powrót do góry
Ragnar

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach sorrx Embarassed , ale mi głupio, sam nie wiem chyba mi się omsknęło, u jest dosc blisko o Smile hehe
no ale nic, dzieki wszystkim za odpowiedzi.
smyrgu

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek K napisał:
Ragnar napisał:

da da da a co ma piernik do wiatraka??
smyrgu

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ragnar napisał:
Ach sorrx Embarassed ,..........., u jest dosc blisko o Smile hehe
.

no jakis jeden klawisz...Smile
CrazyBaby

PostWysłany: Sro Paź 29, 2003 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mówi mój matematyk : ,,Wszystko zależy od punktu siedzenia" bo jest U I O więc klawisze dwa (no chyba że ktoś siedzi inaczej ) Smile
Powrót do góry
Kazek K

PostWysłany: Czw Paź 30, 2003 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smyrgu napisał:
Kazek K napisał:
Ragnar napisał:

da da da a co ma piernik do wiatraka??

bez komentarza...
Powrót do góry
Ragnar

PostWysłany: Sob Lis 01, 2003 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, mam taka ogólna uwagę do wszystkich (no nie tylko do Kazka który zaczął ta cala rozmowę na temat ortografii, bo wielu dało się wciągnąć) nie chodzi mi tutaj o to żeby w końcu przestać rozdmuchiwać dość wstydliwy dla mnie temat (Bo właściwie to wcale taki nie jest, jakby przejrzeć to forum to jestem pewien ze znalazło by się dużo, dużo błędów ortograficznych, merytorycznych i w ogóle jeszcze nie wiadomo jakich, na które nikt nie zwrócił uwagi. Pewnie ktoś zaraz pomyśli: „ech, no ale to jest co innego, on zrobił błąd w słowie którego jest tu pełno i które każda zainteresowana tematem osoba powinna znać”. To nic dla mnie to zada różnica, pewnie gdybym zrobił błąd gdzie indziej to pewnie nie wielu by zauważyło. )Sam już nie wiem czy mi się palec omsknął czy po prostu tak napisałem, to jest nie ważne i w ogóle mało co mnie to obchodzi, czy ktoś uważa ze nie nadaje sie na takie studia, bo to chyba akurat nie jest najważniejsze, mam wiele innych problemów i jeśli się nie dostane to nie ze względu na to ze nie wiem jak się pisze „architektura”, ale z innych powodów. I o to chodzi właśnie smyrgowi, Kazek. No ale tak jak mówiłem to jest nie ważne nie chce wszczynać jakiejś awantury. Wracając jednak do tego o co mi chodzi. Tak czasem sobie przeglądam to forum i zauważam ze jest na nim straszny bałagan. Nie chce tutaj obwiniać moderatorów, bo nie mogą dopilnować wszystkiego ( co nie zmienia faktu ze w niektórych sprawach moglibyście interweniować). Nie chodzi mi tutaj tylko o ten wątek, bo bałagan jest w wielu innych, a użytkownicy piszacy tutaj uznają po prostu wolna amerykankę. Nie dość ze pełno jest postów całkowicie nie na temat, to niektóre po prostu ograniczają się do czegoś takiego: „hmmm”, „oooo…” „Smile”. właściwie to mało co mnie to obchodzi, bo i tak rzadko tu zaglądam ale chciałem to już dawno powiedzieć, a skoro nadarzyła się okazja wspomnienia o tym przy tej naprawdę bezsensownej dyskusji to właśnie to robię. Nie chce tu nikogo obrazić, ale po prostu uważam ze to bez sensu, jak chcecie to bluzgajcie mi na prima ( Kazek Smile ), ale forum zostawcie dla użytkowników ogólnych tak żeby było przejrzyste i milo się po nim poruszało. Pewnie teraz odezwa się glosy, ze chce żeby zeszli z mojego tematu, ale tak na prawdę to mam to gdzies, możecie sobie dalej pisac takie rzeczy, tutaj, ale ja proponuje przejść do odpowiedniego do tego temtu. Dziękuję wszystkim za uwagę i mam nadzieje ze wszystko już będzie git Smile
Kazek K

PostWysłany: Sob Lis 01, 2003 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK konczymy gadanie o architektórze.

W sprawie konstrukcji forum, bardzo proszę o liścik na kk@w-a.pl z propozycją układu forum. Z chęcią to uwzględnię. Ten układ forum to 1 wersja i niekoniecznie musi pozostać. Ja aktualnie walczę z nowym Portalem i nie zajmuję się zmianami w forum.

Jeżeli chodzi o bałagan tematowy i w postach to przyznam, że tu i tak jest naprawdę wielki porządek. Np. forum.wislakrakow.com czyli najpopularniejsze forum kibicowskie jest przykładem typowowego polskiego balaganu, gdzie kilku moderatorów nie nadąża ze sprząteniem. Tak więć porządek u nas raczej jest, ewentualnie mozna powalczyc w ukladzie forum.

Pzdr i do zobaczenia na examinach
Powrót do góry
cudzoziemka

PostWysłany: Sob Lis 22, 2003 12:58 pm    Temat postu: nadzieja... Odpowiedz z cytatem

czy ktoś się orientuje czy istnieja kursy błyskawiczne z Architektury? Confused
kolosek

PostWysłany: Sob Lis 22, 2003 1:33 pm    Temat postu: Re: nadzieja... Odpowiedz z cytatem

cudzoziemka napisał:
czy ktoś się orientuje czy istnieja kursy błyskawiczne z Architektury? Confused

Z samej architektury to chyba by było trudno, natomiast wiem o "Błyskawicznych" kursach przygotowawczych z rysunku (6 dni w tygodniu po 3 godziny dziennie + wykłady z historii architektury w sumie trwa to od polowy kwietnia do egzaminow - czyli jakies 2 miesiace)

pozdrowionka, kolosek
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: