This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szafa na rysunki????

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amber

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 7:18 pm    Temat postu: Szafa na rysunki???? Odpowiedz z cytatem

elou! mam pytanie do profesjonalistów Smile
Czy istnieje coś takiego jak NIE-metalowa szafa na rysunki????
Jesli tak to gdzie można ją dostać (w Krakowie najlepiej) jak nie to dlaczego???
Chodzi mi o to ze moje rysunki projekty i inne śmietki zaczynają w niebezpieczny sposób zawalać stancje ku coraz większemu zdenerwowaniu współlokatorek Wink a wszelkie szafki na rysunki jakie znalazłam w necie są METALOWE i ważą w najbardziej optymistycznej wersji 72kg i kosztują od 1500zł wzwyż :/ Wolałabym coś z drewna, albo jakiegoś ylyganckiego platicku Smile No wiecie lżejsze, tańsze i niekoniecznie mega-profesjonalne... raczej okrojona wersja dla ubogich studentów... :)Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczebiot

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej chyba udać się do stolarza i ci zrobi na wymiar, taką jaka ci potrzebna... ja pierwszy raz słyszę żeby ktoś potrzebował specjalnej szafy na rysunki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MollyArch

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szafa??? moje leżą od kilku lat na szafie a że szafa jest prawie do samego sufitu to po 5 latach składowania na niej rysunków i obrazów nie ma tam muż miejsca więc po ostatnim semestrze rozdałam swoje obrazy żeby się nie stały kolejnym zapychaczem szpary pomiędzy szafą a sufitem.projekty stoją grzecznie za biurkiem pozwijane w rulony albo są nadal w różnych katedrach nieodebrane i trzebaby się po nie wybrać.zawsze znajdzie się jakaś szpara lub kąt na składowanie swojej twórczośći po co odrazu osobną szafe do tego kupować.jak się mieszka na stancji to projekty i rysunki z poprzednich semestrów po prostu zawozić do domu do rodziców po co zaśmiecać sobie przestrzeń czymś co już pewnie się nie przyda a jest miłym wspomnieniem i szkoda wyżucić bo to przecież nasze "dziecko" ja co jakiś czas robie selekcje i co gorsze rysunki czy obrazy z malarstwa wyżucam bo czasem aż wstyd komuś to pokazać a reszta zostaje dla potomności:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
Gandalf

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popros jakiegos kolege z wiertarka, zeby pomogl Ci sklecic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: