This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Egzaminy wstepne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
interlanka

PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 12:47 pm    Temat postu: Egzaminy wstepne Odpowiedz z cytatem

Jak podobaly sie egzaminy wstepne Smile ? Linearna postac i szary papier? A drugiego dnia plywajace "cos"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
interlanka

PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS. Jest juz lista ludzi, ktorzy zdali rys. Smile
Powrót do góry
luinnar

PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom, jest juz nawet lista osob którzy dostali sie na studia Very Happy a co do egzaminów, no fakt, moze szary papier i poziom zadan nie powalał, 1 dnia zdazylam zrobic chyba z 6 rysunków... no, ale nie bylo tak zle, na pewno łatwiej niz na politechnikach w innych miastach ( choc tam dają ładniejszy papier, ale rozumiem ze tniemy koszty ;p )
Powrót do góry
interlanka

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie ma listy na stronie jeszcze.... Ciezko sie tam dodzwonic...
Powrót do góry
olaa89

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jest tu ktoś kto startował na PS w tym roku?? Jak wygladały egzaminy wstępne z rysunku, jakie tematy??
Pozdrawiam =))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
slaziu

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Olaa89 Smile Ja próbowałem w tym roku, niestety, jak prawie połowa kandydatów, nieskutecznie Razz Troche się zmartwiłem ale co tam ...

Pytasz jak było... Ciężko... zwłaszcza że pierwszego dnia w połowie rysowania modelka stwierdziła że nie da rady dłużej i musieli ją zastąpić... Trochę to było dekoncentrujące.
Generalnie - jak to na egzaminie - trudno Wink trzeba się solidnie przykładać, praktycznie przez caly roczek chodź na kursy...

Tematy były następujące - 1. dzień - rysunek z natury: (piszę z pamięci) Układ model - obiekt pożądania, narysuj modeli tak, aby przedstawić sytuację oraz zaznaczyć właściwe oddziaływanie brył i przestrzeni... Coś w tym guście. Słowem - stała babka i koleś na stole i wpatrywali się z wyraźnym znużeniem w pudło na stołku... Po przerwie była druga sesja i wtedy siedzieli na krzesłach, ale generalnie to samo.

2. dzień - z wyobraźni: Zbuduj model konstrukcyjno-przestrzenny obiektu, w którym motyw fali daje impuls do tworzenia form poprzez przesuwanie, przenikanie, przecinanie. Następnie go narysuj.
Trochę pokręcone, ale w sumie łatwe... Trzeba tylko było mieć zmysł techniczny i umiejętności manualne, aby umiejętnie wykorzystać brystol, klej, taśmę, nożyczki... Te sprawy...

Rysunki miały być wykonywane ołówkiem miękkim b2-b6, na papierze szarym pakowym 70x100 cm na podkładce drewnianej..

Czuję, że drugiego dnia mi poszło naprawdę dobrze... Schrzaniłem rysunek z natury... Po prostu zawsze się uczyłem rysować sam, nigdy żadnych kursów, nic... Heh

Pozdrawiam Wink

Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
olaa89

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak wielu było kandydatów na 1miejsce? Tak wielu w tym roku oblali od razu na egzaminie...? Confused
Kurcze, widzę że ciężko i tu się dostać na architekturę, a wydawało mi sie, ze na PS to mały pikuś :/
A co chodzi z tym motywem fali, bo tego nie rozumiem... :/
Mam nadzieję, że mi będzie łatwiej sie za rok dostać, bo będę chodziła na kursy rysunku organizowane na wydziale architektury PS... Smile
Chcesz zdawać za rok również na architekturę?
Powrót do góry
mokka

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile
W tym roku będę zdawać do Poznania, Gdańska i Szczecina(najprawdopodobniej)
Proszę, nie raczej BŁAGAM powiedzcie mi, na jakim poziomie trzeba rysować by tylko zaliczyć rysunek? Tylko to mi jest potrzebne Embarassed
Jak już zalicze to punkty nadrobię matmą...
Proszę, odpowiedzcie bo powili tracę nadzieję Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: