This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LINIJKA na egzaminie ??
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jack_sheep

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 7:37 am    Temat postu: LINIJKA na egzaminie ?? Odpowiedz z cytatem

A ja sie chciałam dowiedziec czy na egzaminnie z rysunku na architekture ( konkretnie Politechnika Śląska ) można używac linijki??? Rolling Eyes Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Ubiqe

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgodnie z tym co pisze mozesz przyniesc skalówke.
TomeG

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Gliwicach??

Proste że tak! Widziałem ziomka, który extra wykreslił od linijki jakąś "szkołe PRL-owską" która miała przypominac ten klasztor z "Imienia Róży"... Very Happy
Taaak, tak było na ostatnim egzamie...

Prawda taka że linijke to używaj tylko wtedy jak masz coś z rękami (połamane albo jakieś zdeformowane...) bo najładniejsze rysunki wychodzą z wolnej ręki... Trust me! Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
heli

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i masz rację, bo z tego co zauważyłem na tym forum to masz chyba największą wiedzę Razz Ale początkującym taka linijka może pomóc, nie stawiam jeszcze wystarczająco prostych kresek i czasami, gdy musze wykreślić dużo linii zbiegu musze użyć linijki :/ Wszystkie kontury oczywiście już od ręki Razz

A wogóle to witam wszystkich Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dai

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko uwazaj na linijkę. To widać keidy się robi linijką, a keidy odręcznie. I np. w Krakowie nie wolno miec linijek. CO nie rpzeszkadza pomóc sobie pudełeczkiem z grafitami Razz
Powrót do góry
n_itka

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mozna miec w krakowie biale, czyste kartki? coby sobie pod reke podlozyc, ewentualnie kilka punktow zaznaczyc pod kreske?
Powrót do góry
dharmofska

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kartka jest bardzo wskazana Twisted Evil nie ma to jak naginanie systemu hEhE
n_itka

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otoz to ale czy musze ja ukrywac zalozmy w gaciach?
Powrót do góry
TomeG

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

otoz to ale czy musze ja ukrywac zalozmy w gaciach?

to zależy czy masz ładne figi czy eleganckie stringi (koronkowe MON-Peri)... no ale jeśli jestes amatorką zajeeebistych lnianych REFORM, tudziez galotów typu - kalesony.... no to wtedy będzie ciężko...

W gliwicach - niemusisz nieczego ukrywać! W Krakowie ukrywaj tylko telefon i butelke z piwkiem na sali... Very Happy Very Happy

PS
Na tym egzaminie w Krajku - to napradwe ludzie oceniają -- więc spokojnie.. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kaśka

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w lublinie to za linijke wylatujesz, w wawie byc moze niukt tego nie sprawdza nie wiem bo ja nie używalam linijki na egzaminie i wg mnie to bzdura... jak ktos nie umie ryusowac [nie umie tez rysowac porostych linii] to niech nie wybiera studiuów które na tym bazują
W gdańsku też linijek nie wolno mieć [ I DOBRZE Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ]
Powrót do góry
n_itka

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomeG do gliwic sie nie wybieram bo sobie zazyczyli az 140 zl polskich i nie stac mnie na takie wyskoki Razz bede walczyc o moje byc czy nie byc only w krakowie Wink
a jak sie ma typ gaci do umieszczenia w nich kartki? Very Happy logicznie myslac to raczej w antygwaltach lepiej da sie ja ukryc ;P
Powrót do góry
TomeG

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zmieniam zdania - KONIECZNE są stringi albo fiżki... To podstawa (tylko Bosz... BYLE NIE CZARNE!!!)... Very Happy Razz
A jeśli jeszcze uwidocznisz jakoś elementarnie te: 'galotki" no to w dużym stopniu eliminujesz męska konkurencję siedzącą za Tobą... no i kilku babsztyli też... Rolling Eyes

Oh... moje rady są tak błyskotliwe i szczere z serduszka, że chyba trzeba bedzie je spisać Razz

Żałuj Gliwic - tam naprawde dość fajnie jest... Wink ale do KRakowa rzeczywiscie nieporównywalne! O! Very Happy
Powrót do góry
n_itka

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o widzisz dobre, zaopatrze sie w jakies seledynowe i koniecznie biodrowki Very Happy

a co do gliwic, nie mam w zwyczaju czegokolwiek zalowac Razz
Powrót do góry
dharmofska

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sugeruje brak czegokolwiek pod spodniami, bo patrzac na posty tegorocznych maturzystow smiem sadzic , ze kazdy sie w jakotakim odzieniu zapoci ze stresu muwahahahahaha !
TomeG

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N-itka:
Seledynowe...mmmhm..... ten kolorek jest jak piwo dla moich nerek... Razz Słuchaj, ja lubie być bardzo pomocny i angażować sie własnie w pomaganiu, więc w celu upewnienia się iż takie zestawienie tych string jest właściwe no to sugeruje mi uprzexdnio wysłac zdjęcia na maila... Very Happy buahhaa napisze klasyczną recenzję i napewno pomogiem!!! Very Happy

Dharmofska, też mi sie tak wydaje.. ale jak wyobrażasz sobie żeby oni nagie dups*ka plaszczyli na naszych stołkach??!! Kategoryczne nie! Razz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: