This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Charles Willard Moore - potrzebuję informacji!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DamianD

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 11:24 am    Temat postu: Charles Willard Moore - potrzebuję informacji! Odpowiedz z cytatem

Witam i pozdrawiam wszystkich mam na imie Damian, jestem tu nowy.
Mam taki o to problem, że potrzebuję informacji o życiu i twórczości Charlesa Willarda Moora na poniedziałek. Szukałem dużo w internecie, ale niestety, jest tam tylko po angielsku. A że nie jestem aż tak dobry z tego języka, żeby móc wszystko przetłumaczyć opracować i jeszcze zreferować w tak krótkim czasie (do poniedzaiłku) zwracam się z wielką prośbą do wszystkich Forumowiczów o wskazanie mi przydatnych materiałów o tym architekcie w ojczystym języku... Może być to cokolwiek, nawet skany własnych notatek:)
W zamian otrzymacie wdzięczność uratowanego człowieka:)

W razie czego proszę o pisanie na podany adres email: djemen@o2.pl lub na numer GG: 1666701 (mogę być na niewidocznym)

Dzięki za pomoc i jescze raz pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Dai

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

khem khem, to gratuluję pomyslu zeby materiały zbierać w weekend.
http://www.architekci.pl/architektura/index.php?id_dzialu=76&id_fragment=151&od=0

to najprawdopodobniej jedyne co znajdziesz w polskim necie. mozna znaleźc trochę informacji w książkach, ale w sobotę po południu to nie wiem czy jakaś biblioteka bedzie czynna. I czy w ogole będą tam mieli te książki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DamianD

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz Dai... Gdyby to wszystko ode mnie zależało...
Temat dostałem od faceta w piątek o 16:30.

Dzięki za link, przyda się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Dai

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za świr daje czas na zebranie materiałów w weekend? Albo cyzm mu się naraziłes ;D

Więcej ci nie pomogę bo nie mam mozliwosci podjechania do biblioteki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DamianD

PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaliczyłem w "zerówce", więc dał mi referat do napisania Wink Genaralnie to nie pierwsza taka jego nieprzemyślana akcja, to raczej wynika z roztargnienia tego człowieka niż z jakiejś premedytacji.
Wiesz... Materiały są w necie i to całkiem wystarczające, najgorzej mnie boli to, że jest sporo do przetłumaczenia, a z tym nienajlepiej sobie radze:/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: