This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kursy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monianowa

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 4:13 pm    Temat postu: Kursy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich architektów! Ja wybieram się za rok. Czy mógłby mi ktos udzielić kilka informacji tzn jaki był próg punktów w poprzednim roku?, jakie są najlepsze kursy w Szczecinie ( czy lepiej chodzić na kurs czy prywatnie) tzn. ja już chodze na taki kurs i czy myślicie, że dobrze przygotowuje???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krawiec

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Pałac Młodzieży w Szczecinie. Tylko 40 zł za miesiąc. Słyszałem też o "profesjonalnych" kursach przygotowujących na architekturę, ale są one bardzo drogie. Mam na myśli AGWArchitekci gdzie 1 godzina kosztuje chyba 40 zł (!). Bez przesady. Słyszałem też o słynnych nauczycielach szczecińskich (p. Czernik) którzy również życzą sobie horendalne sumy za zajęcia u nich. Osobiście uważam że szkoda kasy i lepiej chodzić do Pałacu Młodzieży gdzie naprawdę można się sporo nauczyć, a potem jeżeli uznamy że to nam nie wystarcza znaleźć jakiegoś studenta z PS, który wie jak rysować pod szczeciśnką kadrę profesorską, co może mieć niebagatelne znaczenie na egzaminie. Przede wszystkim trzeba dużo rysować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
olaa89

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłam w tym roku na zajęcia plastyczne do Pałacu Młodziezy, ale na nich się wiele nie nauczyłam, bo na tych zajęciach mieliśmy samo malarstwo, a rysunku, coś co by mogło przygotować do egzaminów wstępnych na architekture nic...
A te zajęcia przygotowująe na architekturę, prowadzone na politechnice sa dobre??
Czy ktoś z PS udziela prywatnie lekcji rysunku? nie chodzi mi tu o studentów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: