This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DZIEKAN D/S STUDENCKICH - WAŻNE!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazek K

PostWysłany: Pon Cze 16, 2003 8:55 pm    Temat postu: DZIEKAN D/S STUDENCKICH - WAŻNE! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

tworzę ten temat w celu zapytania studentów WA PK o ocenę pracy Pani Dziekan d/s Studenckich dr inż. arch. Danuta Kupiec - Hyła. Wg mnie super postawa Pani Dziekan zasługuje na wyróżnienie.

Czekam na Wasze zdanie na ten temat.
Prosze o kulturalne wypowiedzi i zachowanie powagi sprawy. Potrzebuję Wasze opinie jako przewodniczący samorządu studenckiego, a to forum może mi pomóc w ich zebraniu.

Pozdrawiam Kazek

Ostatnio zmieniony przez Kazek K dnia Czw Cze 19, 2003 9:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FaberKos

PostWysłany: Pon Cze 16, 2003 9:11 pm    Temat postu: Re: DZIEKAN D/S STUDENCKICH - WAŻNE! Odpowiedz z cytatem

Niestety.
Ja nie mam milych wrazeń.
Ale to tyle nauczony aby nie krakać.I wcale nie robie tego powodowany jakąs konsekwencja złego mniemania o wszystkim co na naszym wydziale sie dzieje.Po prostu po "wizycie" nie było mi miło i ziemia mi sie osuneła spod nóg.TYle.

PS
Nie wiem Kazek ale wydaje mi sie ze ankieta nie jest dobrze skonstruowana dlatego nie moge oddac głosu.

Krzysztof Faber
Kazek K

PostWysłany: Wto Cze 17, 2003 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankieta jest tendencyjna i wścipska Rolling Eyes
Powrót do góry
FaberKos

PostWysłany: Wto Cze 17, 2003 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek napisał:
Ankieta jest tendencyjna i wścipska Rolling Eyes

A skoro tak, to ja tendencyjnie, ze tak powiem wstrzymam sie od głosu Very Happy
xanka

PostWysłany: Wto Cze 17, 2003 7:34 pm    Temat postu: re: DZIEKAN D/S STUDENCKICH - WAŻNE! Odpowiedz z cytatem

To ja sie wypowiem Smile

Na półmetku studiów wydawało mi się, że już będzie z górki Wink ale niestety, podwinęła mi się noga.. pare razy "odwiedziłam" Panią Dziekan i pomimo, że nie do końca wszystko się ułożyło tak jak myślałam, to jednak dzięki Niej mogę dalej studiować nie tracąc roku. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne, bo w tym całym biurokratycznym światku dziekanatu, wydaje się być jedyną osobą, która nie jest negatywnie nastawiona do studentów i nawet chce pomóc...

pozdrawiam
Anka

ps
czy to prawda, że od września ma wrócić była p. dziekan?
Powrót do góry
kyoto

PostWysłany: Sob Cze 28, 2003 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, cos malutko odpowiedzi na ten palacy temat. A, sesja! No, ja juz jestem PO i to PO WSZYSTKIM, ale wczesniej to sie dzialo... W kazdym razie powiem tak: "nowa" Pani Dziekan, tzn. p.o. jest Dziekanem Z Ludzka Twarza. I z ludzkim glosem, z ludzkim sposobem bycia... Generalnie ten nasz dziekanat to jakas paranoja i schiz. Ze roznie sie ludzom w zyciu wiedzie, zdarzalo mi sie odwiedzac te katakumby czesciej, niz nerwy wytrzymuja i bez przynajmniej lornety albo garsci relanium nie dawalo rady. Ale - jaki pan, taki kram. Jezeli ktos byl z kolei chociaz raz z jakas sprawa w Rektoracie, wie o co chodzi. Odleglosc jednego budynku, a roznica dwoch kultur. Ja nie wiem, czy to te podziemia tak tym babom we lbach plesn panosza czy co innego, ale do Europy to jeszcze i pani dziekan i panie sekretarki maja daleko pod kazdym wzgledem, podczas gdy Rektorat jest tam od wielu lat.
Pozdrawiam wszystkich, ktorym jeszcze troche zostalo...Nie dajcie sie!PS. Wypowiedz pani z dziekanatu d/s studenckich sprzed paru tygodni:
"Ja nie mam obowiazku informowac studentow!". Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie - bomba! Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
Kazek K

PostWysłany: Nie Cze 29, 2003 7:31 am    Temat postu: Re: re: DZIEKAN D/S STUDENCKICH - WAŻNE! Odpowiedz z cytatem

xanka napisał:
czy to prawda, że od września ma wrócić była p. dziekan?

http://wydzial-architektury.com/forum/viewtopic.php?t=162
Powrót do góry
Jaguś

PostWysłany: Wto Lip 01, 2003 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm.... ja co prawda nic pozytywnego u Pani (obecnej) Dziekan nie załtwiłm i też wyszłam z Sad miną! ale nie zmienia to faktu że jest to rzeczywiście "LUDZKA" osoba i mam nadzieje, że innym pomoże POWODZENIA
Powrót do góry
KaśkaSZOŁ

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2003 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam przyjemności z obecną ani byłą panią dziekan.
Powrót do góry
Kiender

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoto napisał:
Generalnie ten nasz dziekanat to jakas paranoja i schiz. Ze roznie sie ludzom w zyciu wiedzie, zdarzalo mi sie odwiedzac te katakumby czesciej, niz nerwy wytrzymuja i bez przynajmniej lornety albo garsci relanium nie dawalo rady. Ale - jaki pan, taki kram. Jezeli ktos byl z kolei chociaz raz z jakas sprawa w Rektoracie, wie o co chodzi. Odleglosc jednego budynku, a roznica dwoch kultur. Ja nie wiem, czy to te podziemia tak tym babom we lbach plesn panosza czy co innego, ale do Europy to jeszcze i pani dziekan i panie sekretarki maja daleko pod kazdym wzgledem, podczas gdy Rektorat jest tam od wielu lat.
Pozdrawiam wszystkich, ktorym jeszcze troche zostalo...Nie dajcie sie!PS. Wypowiedz pani z dziekanatu d/s studenckich sprzed paru tygodni:
"Ja nie mam obowiazku informowac studentow!". Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie - bomba! Exclamation

A podobno w dziekanacie też przeglądają to Forum Wink
No to sobie poczytają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FaberKos

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wszystko zrozumialem .
Po"krótkiej "przerwie ,poswiecionej na gonieniu po urzedach innych małych miejscowosci ,z usmiechem na ustach powitałem Panie z dziekanatu i wszystkie perypetie zwiazane z TYm Pokojem .
Nikt nie bierze pod uwage tego z kim Panie z dziekantu musza sie stykac .Czy my jestesmy zawsze tacy swieci ?Chyba nie.Wystarczy stanac obok i nie oceniac wszystkiego przez pryzamt biednego studenta ,którego czeka samo najgorsze w dziekanacie.
Wszedzie jestesmy tylko ludzmi mamy swoje emocje ,humory ...i wystarczy czasami szczypta wyrozumiałosci dla obu stron.
Tam w dziekanacie to takze nauka..moze czasami wiekasz niz gdzie indziej na tym Wydziale.
Pozdrawiam
Krzysztof Faber
archiKRAWAT

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 12:47 pm    Temat postu: O B I E G Ó W K A Odpowiedz z cytatem

Przy podbijaniu OBIEGÓWKI w różnych miejscach, polecam zadać pytanie każdej podbijającej osobie: JAKI TO MA SENS?

Ja usłyszałem odpowiedź:
"to relikt z minionych lat"

Polecam każdemu!!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: