This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomocy! Czy ktos wie co to jest?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ela J.

PostWysłany: Czw Cze 05, 2003 8:20 pm    Temat postu: Pomocy! Czy ktos wie co to jest? Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje dowiedziec sie kto i co, chyba polska, napewno XXw. błagam za kilka dni mam egzamin ze slajdów.
www.amp.pl/ela/noname.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JushNieSt

PostWysłany: Wto Cze 17, 2003 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak się pouczyć, co? Shocked ((-: To w Wa-wie, Lata '30... poszukaj w książkach.... I trzeba było na wykład iść a nie .... (-:[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
FaberKos

PostWysłany: Wto Cze 17, 2003 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JushNieSt napisał:
A może by tak się pouczyć, co? Shocked ((-: To w Wa-wie, Lata '30... poszukaj w książkach.... I trzeba było na wykład iść a nie .... (-:[/b]

Czyzby to jeden z układanki Służewca?
Prymusi wszystkich krajów łaczcie sie i spalajcie zgodnie z myslą "spal to co kochałeś ,czcij to co spaliłeś"To jakos tez było na wykladach na których sie czasami chadzało ale też pamietam, ze sie pomagało nawzajem.Jakos tak to było w prehistorii Very Happy Very Happy

pozdokrzysztofaber
JushNieSt

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FaberKos - Ty mnie tu nie wymyślaj od prymusów .... A co do pomagania - owszem pomóc można ale kiedy się kończy pomoc a zaczyna np. zwalanie? Wiesz, jakoś szybko dotarło do mojego roku że warto liczyć tylko na siebie - i to jest prawda. A co tego co to jest to nie pamiętam dokładnie ale mam wrażenie że to była willa kogoś z rządu w latach '30 projektowana przez B. Pniewskiego ale nie jestem pewien i to co piszę może być kompletną bzdurą - stąd moje niedopowiedzenie. Pozdrowionka.
Może moderator zrobi małą ankietkę co ludzie na WAPKu teraz myślą o sciąganiu i "pomocy" np. na kolokwiach i takich tam? Bo dla mnie to wszystko w okolicach kradzieży (wartośći intelektualne też można kraść ). PZDR!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
FaberKos

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mozna cos od kogos odpisać na takim forum ?
O to jest pytanie?
A wracajac do kolokwium i odpisywania ..no cóz każdy kowalem swojego Koloska (Szymon nie obraz sie Very Happy )nie chcesz dac odpisac Twoja wola .Ja dawałem odpisać i mnie takze dawano odpisać.Mam teraz z tego powodu niewielkie"profity".Np ktos dzwoni do mnie i mówi :czesc Krzysztof moze wpadniesz na grilla ...albo witaj moze masz czas zrobic domek dla Panstwa M. za niezłą Kaske.
Oczywiscie z ludzmi tymi na projektowanich i przy konkursach toczylismy czasami ostre spory,jednak wiedzielismy ,ze np uczac sie razem potem mozemy liczyc na siebie na kolokwium i odpisywac od siebie.A ze było nas mało to kolowium było wspólne przy zgodzie i przymykaniu oczu wyrozumialych prowadzacych dany przedmiot.
Tyle o odpisywaniu i zyciu niepublicznym na tej uczelni w moim osobistym wydaniu .

pozdrawiam

faberkrzysztof
JushNieSt

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno to wspólna nauka i pomaganie sobie - jak wiedziałem że kumpela która się uczyła razem z cała moją paczką wie tylko nerw jej nie pozwala wydukać albo inaczej wyartykułować to podpowiedziałem, ale jk wiedziałem że gostek który szturcha mnie żebym mu powiedział rzecz na prawdę prosta jest luzer i nie chce mu się uczyć (po co taki przychodzi na wydział i studia!!!) to nie pomogłem. Wciąż mam kontakt z ludźmi ze stusiów, wciąż sobie pomagamy więc tak też można dobrze żyć. I wciąż uważam że odpisywanie to przede wszystkim oszukiwanie siebie i kradzież cudzej wartości intelektualnej. Spróbuj gdzieś za granicą odpisać... (-; PZDR!
Powrót do góry
archiKRAWAT

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I wciąż uważam że odpisywanie to przede wszystkim oszukiwanie siebie i kradzież cudzej wartości intelektualnej. Spróbuj gdzieś za granicą odpisać... (-; PZDR!

Kompletnie sie z tym nie zgadzam. Cale zycie opiera sie na wspolpracy. Nie ma mozliwosci zeby 1 czlowiek wiedzial wszystko. Grupa ludzi 'trust mozgow' moze i wie o wiele wiecej. Wiekszosc wielkich sukcesow, biznesow, czy osiagniec na tym swiecie opiera sie na grupowej pracy. To oczywisty fakt. Ludzie, ktorzy chca wszystko zrobic w pojedyke pozostana na zawsze na swoim ograniczonym poziomie i nigdy niczego nie osiagna. Co gorsza nawet nie beda o tym wiedziec.
FaberKos

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyglada na to ,ze wyscig szczurów zaczyna sie na uczelni od zasłaniania kartki na kolsie .a na zachodzie nie obchodzi mnie co robia .Maja inne realia . Tutaj na ziemi mkusimy sobie pomagac .Oczywiscie trzba wiedziec kiedy ktos zaczyna na nas żerować i wtedy dac kopa .
Odpisac mozna ,wszystko zalezy od człowieka moim zdaniem .Ktos daje a inny nie daje.Ot cała filozofia .Ja osobiscie jak moge to dam odpisać.jak sie głebiej zastanowic to jest dawanie na własna korzyść ,mozna w ten sposób kogos uzaleznic.

pozdro

Faber K.
JushNieSt

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krawat - trust mózgów - OK ale tutaj sam trochę popełniasz błąd bo nie polega to na zwalaniu i kopiowaniu czyjejś pracy tylko na wspólnym poszukiwaniu rozwiązania - czyli twórczym wkładzie każdego kto bierze w tym udział. To jest właśnie wpółpraca. To normalne, projekty w pracowniach tak powstają (skąd ja to znam!), idee wielkie tak się rodzą. Każdyt wnosi coś od siebie, jeden mniej inny więcej - każdy ma z tego coś. Jeżeli tak pracujesz to OK - ja tak zaliczałem majcę lata temu - w kilka osób umówiliśmy się że każdy opanuje jakiś tam kawałek i każdy robił swoją część dla siebie i innych - ale w zamian miał coś od innych. A zżynanie na kolosie to po prostu kopiowanie i korzystanie z tego że ktoś usiadł w domu i się pouczył, chodził na wykłady itp. A ten który odwala po prostu nie szanuje innego człowieka. I wcale nie jest to wyścig szczurów. Nikt nikomu nie podkłada świni, nie robi na złość, nie wybija się cudzym kosztem. Każdy pracuje na siebie, na tyle na ile potrafi. Szczere i sprawiedliwe.
I wierz mi że taka postawa wcale nie rodzi antagonizmów - jest nawet bardziej otwarta i łatwa do zaakceptowania przez wszystkie strony niż zwalanie. Trust mózgów - jak najbardziej. Robisz to co umiesz dobrze ale nie za friko - każdy coś daje i każdy coś wynosi. Tak się można rozwijać, wcale nie zostając na jednym poziomie. ZApytasz mnie jak zrobić efekt w Maxie - powiem Ci, następnym razem Ty mi powiesz. Skopiujesz kawał mojej roboty nad modelem i powiesz że to Ty - to Cię za j... zawieszę. Prawda że czysta sytuacja?
PZDR,
PS. Też odpisywałem ( i też dawałem odpisywać, tylko zawsze zastanawiałem się komu!), choc wolałbym bez tego... HEj!
Powrót do góry
FaberKos

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeeepppraszaaam ale ooo coo Chodzii ? Wink
Chyba myslimy wszyscy tak samo.Tak mi sie wydaje i nikomu nikt nie bedzie dmuchał w kasze .
Wszyscysmy z jednego szynela .Tak mysle.
Pozdrawiam

Faber K.
aroganckaLALUNIA

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

archiKRAWAT napisał:
Cytat:
I wciąż uważam że odpisywanie to przede wszystkim oszukiwanie siebie i kradzież cudzej wartości intelektualnej. Spróbuj gdzieś za granicą odpisać... (-; PZDR!

Kompletnie sie z tym nie zgadzam. Cale zycie opiera sie na wspolpracy. Nie ma mozliwosci zeby 1 czlowiek wiedzial wszystko. Grupa ludzi 'trust mozgow' moze i wie o wiele wiecej. Wiekszosc wielkich sukcesow, biznesow, czy osiagniec na tym swiecie opiera sie na grupowej pracy. To oczywisty fakt. Ludzie, ktorzy chca wszystko zrobic w pojedyke pozostana na zawsze na swoim ograniczonym poziomie i nigdy niczego nie osiagna. Co gorsza nawet nie beda o tym wiedziec.

archiKRAWAT mylisz pojecia, brain storming to jedno a kradziez to drugie.

Jestem pierwszy raz zaszokowana tym co tu czytam.
archiKRAWAT

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba dobrze, ze jestes zaszokowana.
Nie chodzi o to czy myle pojecia, ale o to co pisze!
JushNieSt

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to czy mylisz pojęcia - bo w tedy to co piszesz nie ma sensu... To a propos Twojego zdania. Myślę że temat odpisywania jest zbyt głęboko zakorzeniony w naszej mentalności i długo będzie musiało trwać jego wyplenienie. Jest to kradzież i już. Pomoc to pomoc. EOT, miłej nocy.
Powrót do góry
archiKRAWAT

PostWysłany: Czw Cze 19, 2003 9:42 am    Temat postu: wspolpraca. Odpowiedz z cytatem

Mnie nie chodzi tyle o odpisywanie ile o zakaz wspolpracy. To jest dla mnie bez sensu.
Kylie

PostWysłany: Pią Cze 20, 2003 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JushNieSt napisał:
Chodzi o to czy mylisz pojęcia - bo w tedy to co piszesz nie ma sensu... To a propos Twojego zdania. Myślę że temat odpisywania jest zbyt głęboko zakorzeniony w naszej mentalności i długo będzie musiało trwać jego wyplenienie. Jest to kradzież i już. Pomoc to pomoc. EOT, miłej nocy.

Wiesz ja nie jestem taka egoistka. Dam kazdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: