This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

starosta sie pojawil !!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dżoana

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 8:03 pm    Temat postu: starosta sie pojawil !! Odpowiedz z cytatem

Tak, tak...nastapil wielki przelom! Dzieki niejakiemu Panu Prezesowi (pozdrawiamy) i ogloszeniom rozwieszonym po calym wydziale [ byly malo widoczne, tak apropos Smile ] zostal wyloniony, a wlasciwie to sam sie wylonil, starosta!!! Pierwszego roku!!! Rowniez pozdrawiamy.
Nie przychodzi mi nic innego na mysl ,jak tylko slowo : WRESZCIE. Gdzie byles drogi Starosto, jak Cie nie bylo??? Smile

Pierwszy rok odetchnal z ulga!! Wiem z dobrego zrodla Smile

Pozdrawiam
Insomnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Katia

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja wiem od niego samego Wink)))

haha.....

ps.ale numeru telefonu to ode mnie nie chcial - zbieral tylko od dziewczyn z 1 i 2 grupy Laughing

wlasnie wrocilam z malego recitalu....pobeczalam sie jak kot - bo same smutne piosenki ale moze to jakies catharsis ?
Katia

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes czego...? i wogole wpadlam nieprzytomna bo dostalam telefon z nieciekawa wiadomoscią... a stawialam wczoraj karty i wyszło że coś niedobrego się szykuje....

Insomnia nie wiem jak TY ale coś wisi w powietrzu i bynajmniej nie budownictwo....

....chyba ze to tylko u mnie wisi....
Kiender

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieżle, nieżle. Prosimy o namiary na tego Pana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kazek K

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniale... szkoda, ze to sie stalo dopiero w maju, ale to i tak maly sukces. Podziala sobie chlopak na sesji letniej.

Tak jak napisal Kienderos - prosimy o namiary na tego Pana.

Pozdrawiam Kazek
Powrót do góry
Dżoana

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek napisał:
Wspaniale... szkoda, ze to sie stalo dopiero w maju, ale to i tak maly sukces. Podziala sobie chlopak na sesji letniej.

Ja tez zaluje, ale niech sie nie martwi... juz ma sporo do roboty... Smile Co roz to pojawia sie nowy problem. Najfajniejsze numery dzieja sie z egzaminami, ktore sie...hmmm... pokrywaja Smile

Kazek napisał:
Tak jak napisal Kienderos - prosimy o namiary na tego Pana.

No z tym to bedzie troszke gorzej... bo w zasadzie, to malo osob o nim wie, slaba reklame chlopak ma... Confused Jezeli tylko reflektuje, moge mu pomoc z kampania reklamowa... :)Katia? Pomozesz ?? Laughing

A namiary na niego ma wlasnie Pan Prezes, kimkolwiek jest...

Pozdrawiam
Insomnia
Powrót do góry
Katia

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam sie wybrał niech się sam ujawnia i zbierał numery od wszystkich bo znowu jedna połowa roku będzie tylko dostawała wiadomości -
podbuzowana jestem teraz rozmową z mamą...teraz to napewno coś się spie....już zapomniałam o uczelni mam tylko ochotę cos rozwalić albo na kogoś się rzucić....
I niech klient zacznie coś robić bo na razie się cieszy że jest starostą - i jak dotąd to pozałatwiał tylko te szkicowniki.

Podejrzewam że forum mu nieobce - to niech już da jakiś kontakt bo tysiące spraw czeka !!!

( wogóle ktos go uświadomił ze źle pojął sprawę swojego starostwa?!
mnie osobiscie to teraz zwiewa - jak się załatwia urlop?)
FaberKos

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu nie denerwuj sie tak ...Starosta to tylko Strosta

Pozdrawiam

Krzysztofaber
tommy

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urlopu to na pierwszym roku nie daja chyba.
Katia

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FaberKos napisał:
Kasiu nie denerwuj sie tak ...Starosta to tylko Strosta

Pozdrawiam

Krzysztofaber

ale mnie nie starosta zdenerwował

.....a urlop - a jak isę musi to co ? nie dadzą? to zaczną !!!

wogóole to miało mnie nie być - to jak w Qbusiu "nie ma mnie w tej bajce ! ".....ba....tylko w której jestem?
kolosek

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
.....a urlop - a jak isę musi to co ? nie dadzą? to zaczną !!!

napewno po pierwszym roq daja zdrowotny - a jak zdrowotny daja to inny chyba też...

pozdrowionka, kolosek
Kazek K

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dają po 1 semestrze. To na 100%. Po 1 roku trzeba by się dowiedzieć lub polecam lekturę regulaminu studiów.

Pozdrawiam
Powrót do góry
kolosek

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram radę Kazka - w regulaminie jest wszystko - ewentualnie można iść na łatwiznę i dowiedzieć się na ten temat u którejś z pań zasiadających w dziekanacie, jednakże nauczony doświedczeniami, nie polegałbym na ich informacjach w pełni (patrz temat: Dziekanat - centrum dezinformacyjne)

pozdrowionka, kolosek
Dżoana

PostWysłany: Wto Maj 27, 2003 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolosek napisał:
nie polegałbym na ich informacjach w pełni (patrz temat: Dziekanat - centrum dezinformacyjne)

Nie tylko tu mamy dezinfromacyjne centrum Exclamation Tak jest wszedzie!! I szczerze...mam juz tego dosc!! Gdzie nie pojdziesz, slyszysz sprzeczne wersje !! Asystent mowi tak....profesor twierdzi inaczej. Przyklad HAP...Czy oni nie ustalaja miedzy soba informacji?? Jak to jest molzliwe, ze kogokolwiek sie nie spytam o ta sama rzecz, uzyskuje kilka , co najlepsze, wykluczajcych sie odpowiedzi...To nie tylko HAP! To samo dzieje sie w zakladzie B.O. W katedrze u Schuberta mozesz uslyszec max 3 rozne wersje. W zakladzie 3 to min. i to jeszcze w najlpeszym przypadku. Zero organizacji!! Nikt nie jest w stanie poinformowac studentow dzien wczesniej, jak bedzie wygladala poprawa nastepnego dnia, na ktora godzine wyznaczona jest jaka klauzura. No to poszlam sie dzisiaj dowiedziec jak to ma wygladac i co?? Jeszcze mnie tylko maksymalnie wkurzyli. W rezultacie uslyszalam, ze pomimo iz mam cwiczenia na godz. 11 to i tak musze przyjsc przed 9, poniewaz wtedy wywiesza kartke z rozpisanymi godzinami klauzur. Wszystko byloby fajnie, tylko co, jak okaze sie , ze klauzura jest akurat o 11 a nie o 9?? Dwie godzny piechota nie chodza, w tym czasie moglabym dokonczyc projekt, albo zrobic cos innego, rownie pozytecznego...o dluzszym snie juz nawet nie wspominam, bo pozostaje mi tylko o nim pomarzyc....
Zastanawiam sie tylko, czy kiedys na tej uczlni bedzie taki dzien, kiedy to nikt niczym niemilym mnie nie zaskoczy.....

Gorace...
Insomnia
Powrót do góry
Kazek K

PostWysłany: Wto Maj 27, 2003 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Insomnia napisał:

Gorace...

Gorące co?

Cool

Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: