This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kowalstwo średniowieczne - prośba !!!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crude_B

PostWysłany: Pią Mar 05, 2004 6:59 am    Temat postu: Kowalstwo średniowieczne - prośba !!! Odpowiedz z cytatem

Witam!!!
Mam prośbę , do pracy którą piszę potrzebuję wzorów ( zdjęć, rysunków ) wyrobów kowalskich z czasów średniowiecza wiek XIV XV( kraty , świeczniki itp. )
Jeżeli ktoś może mi pomóc będą strasznie wdzięczny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Skała

PostWysłany: Nie Mar 07, 2004 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyłącznie o kowalstwie średniowiecznym nie mam materiałów, ale znalazłoby się coś barokowego i jedno zdjęcie współcześnie wykonanej kraty według XV-wiecznych wzorów. Sam się interesuje tym tematem(także od strony praktycznej Smile), więc jeśli masz coś ciekawego to chętnie bym poszerzył swoje wiadomości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Prezes

PostWysłany: Pią Mar 12, 2004 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...wyłącznie od strony militarnej...
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: