This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdjęcia plener czerwiec/lipiec2003 - lepiej póżno
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prezes

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="shnytzell"]Wdzięczna byłabym niezmiernie gdyby nie szargano moim imieniem po tym forum zwłaszcza kiedy mnie tu nie ma, ale skoro już zostałam sprowokowana oto przemiawiam:]

Nikt Twoim Imieniem(Schnytzell,bo innegu tu nie uzyto Wink ) nie szarga
bynajmniej.jest ono uwazane w tonie wskazujacym na popularnosc(wykorzystaj to Wink )
[primo: rozumiem chęć pana Prezesa do wywieszenia moich zdjeć w celu odstraszenia potencjalnych złodzieji...moi rodzice robia tak od lat i jeszcze nigdy im nic nie ukradli... (wszyscy uciekają z krzykiem) Confused ]
mnie tez jeszcze nie okradli w moim nowym miejscu odosobnienia Wink
ale strzezonego.....dlatego poprosze o zdjecia.duzo zdjec. Cool

[drugie primo: Insomnio...Dżoano...czy jak ci tam... jak na razie jesteś jedyną osobą, która uważa mnie za gwiazde dlatego mam nadzieje, że w wyniku chwilowej niepoczytalności nie sprzedałaś mojej historii szacownej gazecie "życie na gorąco"...choc i tak pewnie by jej nie kupili]
a ktorej historii mowisz?podobno ma sie odbywac licytacja historii z Twojego zycia...swoje uczestnictwo zglosili juz przedstawiciele
Vivy,Gali,Twojego Imperium,Super Expressu,wlasnie Zycie Na Goraco...
a licytacja dopiero za miesiac(na swieta,bo to charytatywna)...
w kazdym badz razie moge Cie zaprosic.w koncu to Twoje historie Wink

[trzecie i ostatnie primo: Z lekka nutką skromności śmiem twierdzić, iż moja osoba nie jest aż tak wdzięcznym tematem by poruszać go na łamach tego forum..czyż nie lepiej porozmawiać o tym kto jest eurosceptykem a kto euroentuzjastą? Rolling Eyes ]

ok.jestes eurosceptykiem czy euroentuzjasta? Very Happy
Dżoana

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tokugawa Ieyasu napisał:

Panie Prezesie,chodzilo chyba Pani Insomnii(rozumuje tak,na ile zrozumialem wypowiedzi w calym watku)o to,ze zamierza Pan umieszczac wylacznie Pania(Pana?)Schnytzla na swioch scianach.Gentelman powinien myslec o takich rzeczach,albo w ogole ich nie wypowiadac.
Wstyd niech bedzie najlepszym upomnieniem(dlatego publikuje takie uwagi publicznie)

Chyba nie do konca o to mi chodzilo... Dla mnie to zrozumiale, ze ludzie chca wieszac zdjecia Gwiazdy (mam na mysli Shnytzla) w koncu to kobieta z szołbiznesssu, majaca wtyki w TVP2 Twisted Evil
A Prezes niech sobie umieszcza na scianie kogo chce, jezeli tylko reflektuje , ostatnio dostalam dawke zdjec z Gwiazda w roli glowen, moge podeslac.... Twisted Evil Bedzie co drukowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dżoana

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katia napisał:

o rany !!! ujawnić się ?! ze zdjęciami ?! Insomnia Ty i Shnytzell i Maniek miałyście u mnie dożywocie przy skanerze !!!

no pewnie ze sie ujawnic!!!
tylko taka mala prosba..oszczedz ludziom tych fotek z autokaru...BLAGAM Smile

..a dozywocie to ja mam....ale niestety przy desce..tak to jest jak czlowiek polega na maszynach zamiast na wlasnych umiejetnosciach manualnych i na 2 dni przed przegladem, wszystko co sie mialo w katalogu projekty idzie sie ..... Smile ehhh...jak to Maniek okreslil...na tym wlasnie polega wyzszosc ludzi projektujacych recznie.....
moze by tak cos lyknac?? (Katia Twisted Evil )

zupelnie zdezorientowana, nie wiedzaca w co ma rece wlozyc i maksymalnie wkurzona
ins
Powrót do góry
Dżoana

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shnytzell napisał:
Wdzięczna byłabym niezmiernie gdyby nie szargano moim imieniem po tym forum zwłaszcza kiedy mnie tu nie ma, ale skoro już zostałam sprowokowana oto przemiawiam:

zagladaj czesciej !!!

shnytzell napisał:

drugie primo: Insomnio...Dżoano...czy jak ci tam... jak na razie jesteś jedyną osobą, która uważa mnie za gwiazde dlatego mam nadzieje, że w wyniku chwilowej niepoczytalności nie sprzedałaś mojej historii szacownej gazecie "życie na gorąco"...choc i tak pewnie by jej nie kupili

ale skadze znowu....mielismy maly konflikt na etapie rozmow wstepnych, nie moglismy sie dogadac co do ceny...slowem, za malo dawali....ehh te brukowce...
a z drugiej strony, nie chcialabys byc na rozkladowce czasopisma Gala, ktore kupujesz co tydzien, sprawdzajac czy w hosroskopie pod napisem MILOSC masz dwa czy trzy serduszka ??? Smile
Poza tym , musze przeciez jakos rozslawic Twoje Imie...czy masz juz menadzera?? Ja mam w tym niesamowite doswiadczenie ---> patrz Maniek Smile Gwiazda?? Przeciez chcesz rozdawac autografy....Panie Prezesie..moze zrobic Jej jakas kampanie reklamowa na wydziale?? Katia robi sesje, ja dostarczam materialy, Ty drukujesz...?

shnytzell napisał:

czyż nie lepiej porozmawiać o tym kto jest eurosceptykem a kto euroentuzjastą? Rolling Eyes

Nie kradnij pomyslow Mankowi Smile
Powrót do góry
Gwiaaazda

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Insomnia napisał:
shnytzell napisał:

czyż nie lepiej porozmawiać o tym kto jest eurosceptykem a kto euroentuzjastą? Rolling Eyes

Nie kradnij pomyslow Mankowi Smile

och tego już moje biedne skołatane serduszko nie zniesie.... Oświadczam więc, iż jeśli kiedykolwiek ukradłam Mańkowi jakiś pomysł to była to koncepcja użycia wieszka zamiast pilota do telewizora (był za daleko) jeśli natomiast chodzi o wszelkie teksty tudziez powiedzonka jestem jedynym ich autorem...wrrr i tego ci Ins nie daruje... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Gwiaaazda

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach...zapomniałam. Oczywiście jestem euroentuzjastą Exclamation

W patriotycznym duchu z urażoną dumą i wrodzonym narodowym sentymentalizmem

pozdrawiam wszystkich serdecznie, a Ins. żegnam ozięble

Shnytz.
Prezes

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="shnytzell"]ach...zapomniałam. Oczywiście jestem euroentuzjastą Exclamation

rozumiem,ze chcialabzs o tzm porozmawiac Laughing Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: