This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cud! 10 semestr, a ja zaliczyłem praktykę z budown
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitekantrop

PostWysłany: Pią Paź 10, 2003 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnosze wrazenie ze tu wszyscy z jednej piaskownicy:)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Moncia

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja praktykia budownictwa po drugim roku nie zrobilam...jakos o tej katedrze chcialam na dluzej zapomniec, zeby chociaz wakacje miec wolne Wink No prawie wolne. Wymienilam sobie praktyki i robilam rok wczesniej "inwentaryzacyjna" w Kamiencu. Mam zamiar pojechac tam po raz trzeci, tylko co wymyslic tym razem ?? Rolling Eyes
raff

PostWysłany: Pon Paź 20, 2003 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moncia napisał:
a ja praktykia budownictwa po drugim roku nie zrobilam...jakos o tej katedrze chcialam na dluzej zapomniec, zeby chociaz wakacje miec wolne Wink No prawie wolne. Wymienilam sobie praktyki i robilam rok wczesniej "inwentaryzacyjna" w Kamiencu. Mam zamiar pojechac tam po raz trzeci, tylko co wymyslic tym razem ?? Rolling Eyes

mozesz na przyklad wymyslic ze jedziesz poinstrulowac mnie jak co i gdzie bo ja bardzo sie juz na ten wyjazd napalilem w tym roku ... hmm tzn. przyszlym Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: