This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki kurs polecacie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomeG

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 11:36 am    Temat postu: Jaki kurs polecacie? Odpowiedz z cytatem

Mianowicie chodzi mi o wybór kursu nauczającego mnie rysowania, następnie potzrebnego do zdania egzaminu i jako takiej egzystencji na Architekturze....

Polecono mi kursy na ul. Koletek.... czy to dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Katia

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma swoją opinię......i chodzilismy na rózne kursy.
Nie wiem jak jest teraz - ale ja trafiłam też "Na Koletek" Wink - i dobrze wspominam i kurs i ludzi.

pozdrawiam ,

K.M.M.
TomeG

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby było to tak normalne chodzić na egzaminy i nie zdawać za pierwszym podejściem...?
Zwykle tak kilka kursów się zalicza? Ja myśle że skończę ten jeden i już będe wyrobiony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
TomeG

PostWysłany: Czw Sie 07, 2003 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyruszyłem na ulicę Koletek w poszukiwaniu domniemanego kursu jednak...nic nieznalazłem... Czy moglibyście mi podać dokładny adres tej Kursowni...? Smile
Powrót do góry
Katia

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomeG napisał:
Wyruszyłem na ulicę Koletek w poszukiwaniu domniemanego kursu jednak...nic nieznalazłem... Czy moglibyście mi podać dokładny adres tej Kursowni...? Smile

"KURSOWNIA" jest ukryta w podwrzu...przypuszcsam? ze nie mazs tam czego szukac teraz - sa wakacje....iwszyscy o tym wiedza i wakacjuja albo dorabiaja...
Skała

PostWysłany: Pią Sie 15, 2003 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłem na Czarnowiejską. Z ośmiu osób w mojej grupie na studia dostało się sześć (i to za pierwszym razem). Nie wiem jak jest w innych szkołach, ale tutaj kładziony jest nacisk nie tylko na samo rysowanie, ale także na interpretacje i rozumienie tematów z wyobraźni. Bardzo potem się to przydaje na egzaminie. Ja sam z rysowaniem nie mialem wcześniej nic wspólnego i rysunku nauczyłem sie tam praktycznie od zera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
mimbla

PostWysłany: Sob Sie 16, 2003 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to od prowadzącego kurs zalezy bardzo duzo, ale wszystko zalezy od tego kto chce.
Jak się naprawdę chce to sie przykłada do tego...
Znam ludzi, ktorzy chodzili i kompletnie im to zwisało. paradox.
do tego mieli nadzieje, że jakoś sie przecisną.

ja sie tez boję egzaminu ( do czerwca wbrew pozorom niedaleko ), ale mam nadzieję, że bedzie dobrze. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Katia

PostWysłany: Sob Sie 16, 2003 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarnowiejska tez dobra - znana szkola od dawna....tyle ze jak ja tam trafilam to Hanka byla nieobecna (sanatorium i te sprawy) i wlasciwie kurs prowadzili asystenci....tez dobre...

a i z tymi zdajacymi i tymi ktorzy sie dostali to sie nie zgadzam ze skala-to wygladalo troche inaczej, bo ludzi na Czarnowiejskiej bylo duzo (ilosc nie ograniczala sie do osmiu:) a i troche sie nie dostalo a Ci ktorych poznalam i sie dostali to na platne....a szkoda bo szkola Hanki dobra i duzo zdolnych osob "wypuscila"

pozdrawiam,
mimbla

PostWysłany: Sob Sie 16, 2003 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś może mi powiedziec jakie w tym roku były tematy na krakowskiej?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Katia

PostWysłany: Sob Sie 16, 2003 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest taki temat egzaminy....

http://wydzial-architektury.com/forum/viewtopic.php?t=84&start=30
gansiniec

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchajcie a macie dokladny adres na koletek ???? albo jakies namiary na luckow ????bo wlasnie szukam ich Rolling Eyes Rolling Eyes Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TomeG

PostWysłany: Czw Paź 09, 2003 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gansiniec napisał:
sluchajcie a macie dokladny adres na koletek ???? albo jakies namiary na luckow ????bo wlasnie szukam ich Rolling Eyes Rolling Eyes Wink Wink

KOLETEK 5/2A... i wszystko... Dzrwi się troszkę cieżko otwierają i ciemno jest jak się wychodzi... Ale ogólnie bardzo się ludkom podoba...Very Happy

Ale niestety "Profesor" najwyrażniej olał sobie ostatni wykład w niedzielę.... Crying or Very sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: